+371 66100650  info@altas.lv

Genetec pārvaldības sistēma

Vairāk nekā tikai drošība! Genetec vienotā drošības pārvaldības sistēma savieno jūsu drošības sistēmas, sensorus un datus vienotā saskarnē, lai vienkāršotu jūsu ikdienas darbību. Genetec video un piekļuves kontroles produkti ir atzīti par vadošajiem nozares risinājumiem pēdējo 5 gadu laikā.


SECURITY CENTER

Sāciet savu ceļojumu uz vienotu drošības sistēmu

Genetec vienotā fiziskās drošības platforma savieno jūsu drošības sistēmas, sensorus un datus vienā intuitīvā saskarnē.

Uzzināt vairāk

OPERĀCIJAS UN DATI

Transformējiet savu rutīnas darbu

Izmantojiet drošības datu ieskatu, lai noteiktu prioritātes, automatizētu atbildes pasākumus un racionalizētu darbību.

Uzzināt vairāk
Genetec pārvaldības sistēma - video

Video

Videoklipu apvienošana ar piekļuves kontroli, ielaušanos un citiem elementiem. 

Genetec pārvaldības sistēma - piekļuves kontrole

Piekļuves kontrole

Pieņemiet pamatotākus lēmumus un uzlabojiet darbību. 

Genetec pārvaldības sistēma - ALPR

ALPR

Augstas veiktspējas ALPR, kas sniedz reāllaika ieskatu. 

Genetec pārvaldības sistēma - mākoņrisinājums

Mākoņrisinājums

Videonovērošana kā pakalpojums bez kompromisiem. 

Kādēļ izvēlēties Genetec Security Center?

Izvēloties Genetec Security Center, iegūsiet visaptverošu, mērogojamu un drošu risinājumu, kas pielāgojas jūsu pašreizējām un nākotnes drošības prasībām, piedāvājot sarežģītu, bet lietotājam draudzīgu platformu visaptverošai drošības pārvaldībai. 

VISAPTVEROŠA VIENOTA DROŠĪBA

Gatavība stāties pretī rītdienas iespējamiem draudiem

Security Center ļauj jums uzraudzīt notikumus un konfigurēt sistēmu vienuviet. Ar vienu saskarni, kas jāpārvalda, jūsu komanda mazāk laika tērēs apmācībai. Tā kā tas ir izstrādāts, lai apvienotu visu jūsu drošības vidi, tas nodrošina pazīstamu pieredzi pat tad, kad jūsu sistēma paplašinās, atklājot jaunus efektivitātes ieguvumus.

Vienota drošības platforma

Security Center integrē videonovērošanu, piekļuves kontroli un numura zīmju atpazīšanu vienā intuitīvā platformā. Šī vienotā pieeja racionalizē darbību, uzlabo situācijas izpratni un vienkāršo ikdienas pārvaldību. 

Mērogojamība un elastība

Security Center ir izstrādāts mērogojamībai, un tas pielāgojas jūsu drošības vajadzību lielumam un sarežģītībai. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai liels uzņēmums, platforma aug kopā ar jums, nodrošinot elastīgu izvēršanu un pielāgojoties turpmākai paplašināšanai. 

Atvērta arhitektūra un integrācija

Security Center atvērtā arhitektūra ļauj bez problēmām integrēties ar plašu trešo pušu ierīču un sistēmu ekosistēmu. Šī savietojamība nodrošina, ka jūsu drošības infrastruktūra var attīstīties līdz ar jaunām tehnoloģijām un ka jūs neesat ieslēgts patentētā ekosistēmā. 

Uzlabota video analītika

Security Center ietver jaudīgas video analītikas iespējas, kas nodrošina inteliģentu video pārvaldību. No sejas atpazīšanas līdz objektu izsekošanai - šī analītika uzlabo proaktīvus drošības pasākumus un sniedz vērtīgu ieskatu darbības efektivitātes uzlabošanai. 

Fokuss uz kiberdrošību

Genetec par prioritāti izvirza kiberdrošību, īstenojot stingrus pasākumus, lai aizsargātu pret mainīgajiem draudiem. Regulāri atjauninot un ievērojot labāko praksi, Security Center nodrošina drošu vidi jūsu svarīgākajiem drošības datiem. 

Lietotājam draudzīga saskarne

Platformai ir intuitīva lietotāja saskarne, padarot to pieejamu gan drošības profesionāļiem, gan operatoriem. Tās lietotājam draudzīgais dizains nodrošina ātru reakciju kritiskās situācijās un atvieglo efektīvu ikdienas pārvaldību. 

​Visaptveroša pārskatu sniegšana un revīzijas liecības

Security Center piedāvā spēcīgus pārskatu sniegšanas rīkus un revīzijas liecības, nodrošinot vērtīgus datus atbilstības nodrošināšanai un izmeklēšanai. Detalizētas pārskatu sniegšanas iespējas veicina drošības operāciju pārredzamību un caurskatāmību. 

Mākoņa un mobilo ierīču iespējas

Pateicoties mākoņa un mobilajām iespējām, Security Center nodrošina attālinātu uzraudzību un pārvaldību, palielinot drošības personāla elastīgumu. Šī funkcija ir īpaši svarīga organizācijām ar izkliedētām atrašanās vietām vai vajadzību pēc piekļuves uz vietas. 

​Vai jūsu drošības sistēma var sekot līdzi jūsu redzējumam?

Tā kā arvien vairāk ir pieejamas jaunas drošības tehnoloģijas un sensori, ļoti svarīga ir atvērta pieeja drošībai. Taču laika gaitā integrācija kļūst nepietiekama. API un saskarnes, kas izveidotas vienam mērķim, sasniedz savas robežas, un jūsu sistēma vairs neatbilst jūsu vajadzībām.


GenetecTM Security Center ir cita veida platforma. Tā ir veidota no pašiem pamatiem, lai unificētu visus jūsu datus un jūs varētu pārvaldīt drošības politikas, uzraudzīt notikumus un veikt izmeklēšanu. Tās plašā ekosistēma ļauj paplašināt sistēmu ar tehnoloģijām, kas nepieciešamas, lai stātos pretī jauniem draudiem. Un, tā kā tā nav orientēta uz vienu šauru uzdevumu kopumu, tā vienā saskarnē bez problēmām pielāgo jaunus datu veidus.

Pieprasīt DEMO

​Sāciet savu ceļu uz vienotu drošību

Security Center ir mūsu vienotā drošības portfeļa pamats. Tas ļauj jums savienot savu drošību savā tempā, sākot ar vienu pamatsistēmu. Pat ja jūs interesē tikai videonovērošanas vai piekļuves kontroles modernizācija, spert nākamo soli ir vienkārši. Izmantojot Security Center, jūs būsiet gatavi stāties pretī jauniem draudiem un izaicinājumiem.

Apskatiet, kur vienota drošība jūs var aizvest

Tehnoloģiska vīzija

Jau no pirmās dienas Genetec ir koncentrējies uz inovācijām, kas padara dzīvi labāku. Uzņēmums izstrādā elastīgus, savienotus risinājumus, kas nodrošina ne tikai drošību, bet arī operatīvo ieskatu, lai uzlabotu jūsu uzņēmējdarbību un vidi.

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Dažas no galvenajām Genetec Security Center funkcijām ir šādas: uzlabotas video pārvaldības iespējas, centralizēta piekļuves kontroles pārvaldība, trauksmes un notikumu uzraudzība, integrācija ar trešo pušu drošības sistēmām un uzlabota analītika, kas ļauj gūt noderīgu ieskatu.

Genetec Security Center uzlabo drošības operācijas, nodrošinot vienotu platformu visu drošības sistēmu pārvaldībai. Tā uzlabo situācijas izpratni, uzlabo reakcijas laiku uz drošības incidentiem un atvieglo proaktīvus drošības pasākumus, izmantojot uzlabotas analītikas un ziņošanas funkcijas.

Jā, Genetec Security Center ir viegli pielāgojams un mērogojams, lai pielāgotos dažādu organizāciju unikālajām vajadzībām. Tas piedāvā plašu konfigurācijas iespēju klāstu, integrāciju ar trešo pušu sistēmām un papildu moduļus, lai pielāgotu risinājumu konkrētām drošības prasībām.

Genetec ir piemērots dažādām nozarēm, tostarp transporta, mazumtirdzniecības, veselības aprūpes, izglītības, valdības un kritiskās infrastruktūras nozarēm. To var izvietot dažādās vidēs, sākot no vienas vietnes instalācijām un beidzot ar liela mēroga izvietošanu vairākās vietās, tādējādi tas ir universāls risinājums dažādiem drošības lietojumiem.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts