+371 66100650 info@altas.lv

Izmaini savu ikdienas rutīnas darbu ar

operatīvo darbību un datu pārvaldības risinājumiem

Jūsu drošības sistēma var daudz ko pastāstīt par jūsu darbību. Mēs palīdzēsim jums to maksimāli izmantot.

Fiziskās drošības sistēmas ir ļoti svarīgas ikdienas darbībai. Piekļuves kontrole ļauj mums nokļūt tur, kur mums ir jābūt. Videonovērošana analizē notiekošo, lai nodrošinātu mūsu drošību. Automātiskā numura zīmju atpazīšanas sistēma mūs novirza uz pieejamām autostāvvietām. Interkomi ļauj mums sazināties ar personālu, kad mums ir nepieciešama palīdzība.


Mūsu operāciju un izlūkošanas risinājumu portfelis palīdz jums būt lietas kursā par nepārtrauktu notikumu un datu plūsmu. Tas nodrošina, ka jūsu operācijas norit raiti un ka drošība netraucē uzņēmējdarbībai. Tas atklāj jaunu ieskatu cilvēku, transportlīdzekļu un darbību plūsmā, lai palīdzētu jums uzlabot ikdienas darbu.

Operatīvā darbība un datu pārvaldības risinājumi - Genetec

Atklājiet drošības datos slēpto informāciju

Modernizējiet procesus jau šodien
Atbildes vadīšana un automatizēšana - Genetec

Atbildes vadīšana un automatizēšana

Misijas kontrole

Genetec Mission Control™ ir kopīga lēmumu pārvaldības sistēma, kas palīdz jums saprast notikumus. Tā analizē drošības datus, lai identificētu incidentus, kuriem jāpievērš uzmanība, samazinot viltus trauksmes gadījumu skaitu. Pēc tam tā vada operatorus un automatizē reakciju, lai panāktu ātrāku risinājumu, tādējādi neietekmējot jūsu darbību.

Uzzināt vairāk

Pierādījumu pārvaldības digitalizācija - Genetec

​Pierādījumu pārvaldības digitalizācija

Noskaidrošana

Genetec Clearance™ ir digitāla pierādījumu pārvaldības sistēma, kas atbalsta jūs visos pierādījumu pārvaldības procesa posmos. Jūs varēsiet identificēt pierādījumu avotus, pieprasīt failus, pārskatīt materiālus, sadarboties ar ieinteresētajām personām jūsu organizācijā un ārpus tās, kā arī droši uzglabāt dažāda veida digitālos failus - tas viss no vienas centralizētas lietotnes.

Uzzināt vairāk

Fiziskās identitātes un piekļuves pārvaldība

ClearID

Genetec ClearID™ ir pašapkalpošanās viedāka fiziskās piekļuves pārvaldības sistēma, kas automatizē piekļuves tiesību pārvaldību, vienlaikus ieviešot jūsu drošības politiku. Tas uzlabo vispārējo cilvēku plūsmu jūsu organizācijā. Tā kā tā ir apvienota ar mūsu piekļuves kontroles sistēmu Security Center Synergis™, šis uz mākoņa bāzētais risinājums ir ātri un viegli ieviešams.

Uzzināt vairāk

Uzlabot sabiedrības drošību - Genetec

Uzlabot sabiedrības drošību

Citigraf

Genetec Citigraf™ ir stratēģiska lēmumu atbalsta sistēma, kas ļauj sabiedriskās drošības komandām efektīvi uzturēt savas kopienas drošībā. Citigraf apvieno datu avotus no vairākām atsevišķām aģentūrām - no videonovērošanas līdz ierakstu pārvaldības sistēmām - vienā platformā. Sabiedriskās drošības komandas gūst labumu no uzlabotas situācijas izpratnes par notikumiem, kas notiek viņu pilsētā, lai stratēģiski un efektīvi koordinētu ārkārtas reaģēšanas pasākumus.

Uzzināt vairāk

Sāciet savu ceļojumu ar mūsu vienotajiem drošības risinājumiem

Pirmais solis ceļā uz lielāku efektivitāti ir drošības sistēmu savstarpējās saiknes likvidēšana. Mūsu vienoto drošības risinājumu portfelis centralizē uzraudzību, trauksmes pārvaldību un pārskatu sniegšanu vienā saskarnē.


Vai esat gatavi sākt?

Atklājiet Genetec vienotās drošības risinājumu

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts