Wisenet AI videonovērošanas kameras

Tā kā māksīgais intelekts (AI) kļūst arvien plašāk izplatīts visās nozarēs, videonovērošanā arvien biežāk tiek izmantoti mākslīgā intelekta algoritmi, kas nozīmē, ka ievākto datu apstrāde notiek esošajā ierīcē (dati tiek filtrēti un apstrādāti lokāli kamerā), t.i. izmantojot tikai kameras tehniskos resursus un nav nepieciešami papildus ārējie serveri analītikas datu apstrādei. 

Pašlaik lielākā daļa drošības kameru iegūtos datus nosūta uz serveriem, lai tos analizētu, tomēr, izmantojot mākslīgo intelektu, viss process - datu ievākšana, apstrāde - notiek kamerā un beigās tiek nosūtīts jau nodefinēts rezultāts uz serveri. 

  • Tas mazina slogu, kas saistīts ar liela datu apjoma pārsūtīšanu un glabāšanu uz servera, tādējādi palielinot efektivitāti, ietaupot laiku un samazinot servera izmaksas, kas parasti nepieciešamas datu analīzei.

  • Palielina notikumu uzraudzības precizitāti, samazinot viltus trauksmes signālu skaitu.

  • Klasificē mērķa objektus ar atribūtiem.

  • Līdz minumumam samazina datu uzglabāšanas prasības.

 
 

Viltus trauksmju samazināšana

Iegūto datu analīzi var konfigurēt tā, lai ignorētu video trokšņus, piemēram, koku kustību vējā, dzīvniekus, kas parasti var būt viltus trauksmes cēlonis, ja aktivitātes konstatēšanai tiek izmantota standarta kustības noteikšanas tehnoloģija vai sensori. Tas līdz minimumam samazina laika zudumu un izmaksas viltus trauksmes signālu gadījumos. Tas, savukārt, nozīmē, ka vadības telpas operatori un apsardzes darbinieki var pilnībā koncentrēties reaģēšanai uz reāliem incidentiem un ārkārtas situācijām.

Odoo • Image and Text
Odoo • Image and Text

Vadības telpas efektivitāte

Bezlicences dziļā mācīšanās (deep-learning) video analītika vienlaicīgi nosaka un klasificē dažādus objektu tipus, tostarp cilvēkus, transportlīdzekļus, sejas un numura zīmes, un to atbalsta Hanwha Vision unikālie Wisenet AI algoritmi, kas spēj identificēt objektu vai cilvēku atribūtus, piemēram:

  • vecuma grupu

  • dzimumu

  • apģērba krāsu, ko cilvēks valkā.

 
 
 
 

Cilvēku skaitīšanas analīze

Wisenet noslodzes monitoringa lietojumprogramma apvieno Wisenet P sērijas AI kameru ar cilvēku skaitīšanu. AI kamerās iebūvētus AI algoritmus var izmantot, lai precīzi saskaitītu cilvēkus, kas ienāk telpās un iziet no tām, un datus var parādīt, lai sniegtu vadītājiem informāciju par klātesošo cilvēku skaitu.

Sejas masku identificēšana

Wisenet P sērijas mākslīgā intelekta kameru atribūtu klasifikācijas funkcija ļauj ātri un precīzi noteikt objektus ar vai bez sejas maskas un nekavējoties izsūtīt brīdinājumu, ja tās netiek lietotas tur, kur tas ir noteikts kā obligāts.

 

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Sociālās distancēšanās noteikšana

Wisenet P sērijas mākslīgā intelekta kameras uz AI video analītiku balstītā video analīze palīdz operatoriem uzraudzīt cilvēku distances ievērošanu sabiedriskās vietās. Tās konstatē attāluma pārkāpumus (iepriekš iestatītā attāluma pārkāpumus) un savienotajā NVR/VMS uzreiz nodod brīdinājumu par notikumu.

Wisenet 4K AI kameru klāsts:

PND-A9081 RV

PND-A9081 RF

PNV-A9081 R

PNO-A9081 R

PNB-A9001

Augstākās klases 2 megapikseļu AI kameras par pieejamām izmaksām

Papildus 4K AI modeļiem Hanwha Vision ir ieviesusi arī jaunas 2 megapikseļu augstas izšķirtspējas AI kameras, tādējādi padarot AI tehnoloģijas priekšrocības ekonomiski izdevīgākas lietotājiem, kas apzinās savu budžetu. Nesenajā programmaparatūras atjauninājumā, kas iekļauts jaunajās 2 megapikseļu kamerās un ir pieejams kā lejupielādējams atjauninājums esošajiem 4K modeļiem, kameru iespējām pievienota sejas maskas noteikšana un sociālās distances analīze.  

Ir uzlabota arī cilvēku skaitīšanas un rindas pārvaldības funkcionalitāte. Lai palīdzētu novērst cilvēku noteiktā skaita risku un palīdzētu, piemēram, veikalu vadītājiem labāk izmantot cilvēkresursus, tā ietver iespēju skaitīt rindā stāvošos cilvēkus un ģenerēt brīdinājumus, ja tiek pārsniegts noteikts maksimālais skaits.

Wisenet 2MP AI kameru klāsts:

PND-A6081 RV

PND-A6081 RF

PNV-A6081 R

PNO-A6081 R

PNB-A6001

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai