Wisenet Q videonovērošanas kameras

Jaunā Wisenet Q sērija ir pieejama produktu līnija izmaksu ziņā, kas piedāvā vienkāršas un būtiskas funkcijas, kuras ir ideāli piemērotas maziem un vidējiem projektiem, piemēram, mazumtirdzniecības, banku, biroju, transporta un citu nozaru risinājumiem, vienlaikus nodrošinot lieliskas izšķirtspējas attēla kvalitāti. 

Wisenet Q sērija piedāvā konkurētspējīgu iekštelpu un āra - Bullet/Dome/Vandal - kameru klāstu, kas pieejamas 5 MP, 4 MP un 2 MP opcijās, aprīkotas ar plašām inteliģentās video analīzes funkcijām, kas palīdz lietotājiem atklāt dažāda veida incidentus un iegūt pilnīgu situācijas izpratni par savu objektu/ēku.

 
 

Ideāli piemērots mazu un vidēju projektu realizēšanai

Wisenet Q sērijas produktu līnija spēj atrisināt mazas un vidēja izmēra lietojumprogrammu problēmas. Ietaupiet gan uzstādīšanas izmaksas, gan laiku, izmantojot Wisenet Q sēriju kopā ar PoE NVRS, lai izveidotu piemērotu risinājumu maziem un vidējiem projektiem. Uzstādiet kameras uz ieejām/vestibiliem, autostāvvietām, liftiem, gaiteņiem, ejām un citiem objektiem. Šī profesionālo novērošanas kameru līnija ļaus jums izveidot drošu vidi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Odoo • Text and Image

Premium klases funkcijas


 


 

 

Wisenet Q sērijas kameru klāsts:

QNB-6002

QNO-8080R

QNO-8010R

QND-8080R

QNV-8080R

QND-7010R

QNE-8011R

QNP-6230H

QNP-6230RH

PROJEKTA PIETEIKUMA FORMA 

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā.

   

Pierakstīties jaunumu saņemšanai