Wisenet X Plus videonovērošanas kameras

Wisenet X Plus sērijas kameras ir izstrādātas tā, lai ievērojami samazinātu laiku, kas parasti nepieciešams uzstādīšanai, iestatīšanai un tehniskās apkopes regulēšanai. 

Ar četru daļu modulāro konstrukciju, kas vienkāršo uzstādīšanas procesu, Wisenet X Plus kupola (Dome) kameras ir aprīkotas ar vairākām citām praktiskām funkcijām, kas palīdz samazināt laiku, kas uzstādītājiem jāpavada uz vietas. Tās ietver:

- magnētus, kas fiksē sensoru moduļus kupola korpusā

- IP tīkla iestatījumu iepriekšēju konfigurēšanu (bez nepieciešamības izņemt kameras moduli no kastes)

- tīkla kabeli var ievietot caur ūdensnecaurlaidīgo blīvslēgu (izmantojot pievienoto plastmasas ierīci), tādējādi novēršot nepieciešamību atkārtoti veidot kabeļa galu

- kustīga PTRZ daļa ar motoru, kas ļauj uzstādītājiem attālināti pagriezt, noliekt un pietuvināt objektīva pozīciju, lai iestatītu kameras redzamības lauku.

Odoo • Text and Image

"Uzskatām, ka šīs funkcijas padara Wisenet X Plus kupola kameras par vienām no visātrāk uzstādāmajām un ērti uzturamām videonovērošanas kamerām," pauž Uri Gutermans (Uri Guterman), Hanwha Techwin Eiropas zonas produktu un mārketinga vadītājs. "Esam gadarīti, ka ārkārtīgi konkurētspējīgajā tirgū varam nodrošināt uzstādītājiem un sistēmu integratoriem priekšrocības, kuras viņi var izmantot, piedaloties konkursos par videonovērošanas projektiem, kuros var būt nepieciešams liels skaits kameru, jo Wisenet X Plus uzstādīšana palīdz ietaupīt viņu laiku un resursus."

Hanwha Techwin piedāvā dažādus 15 Wisenet X Plus modeļus, kas ietver dažādas opcijas, piemēram, kas jau atrodas kamerā iekšā vai kas var tikt iebūvētas. Visiem modeļiem ir Wisenet 5, kas ir jaudīgākā DSP mikroshēma kāda jebkad bijusi iebūvēta jebkurā kameru klāstā.

Turklāt 2 MP modeļi izmanto pasaulē labāko WDR (wide-dynamic-range) tehnoloģiju, kas nodrošina līdz pat 150 dB lielu dinamisko diapazonu, lai precīzi apstrādātu attēlus, kuros vienlaikus ir gan ļoti spilgti, gan ļoti tumši apgabali, savukārt 5 MP modeļi izmanto 120 dB WDR tehnoloģiju.

 
 

Galvenās funkcijas:

Papildus daudzām standarta Wisenet X Plus kamerās iebūvētajām funkcijām jaunās kupola (Dome) kameras izceļas arī ar citu iespaidīgu funkciju sarakstu. Tās ietver:

Plašāks darbības diapazons

Paplašināts slīpuma diapazons līdz pat 85 grādiem, lai nodrošinātu plašu pārklājumu, jo īpaši, ja kameras tiek uzstādītas vietās ar zemiem griestiem.

Triecienu noteikšanas funkcija

Iestrādāta triecienu noteikšanas tehnoloģija, kas, izmantojot iebūvētos žiro (gyro) sensorus, nosaka neikdienišķus fiziskus triecienus un ģenerē brīdinājumus, lai operatori varētu ātri reaģēt uz jebkādiem incidentiem.

Audio atskaņošana iepriekš definētiem notikumiem

Wisenet X Plus kupola kamerā var saglabāt līdz pat pieciem iepriekš ierakstītiem brīdinājuma ziņojumiem un tos var ieprogrammēt automātiskai atskaņošanai, kad notiek definētie notikumi.

Vides aizsardzība

Kamerām ir  GORE® vārsts , kas aizsargā korpusu pret ūdeni, sāli vai korozīviem šķidrumiem. Tās var aprīkot ar papildu aizsargvāciņu pret laikapstākļiem. Visu kameru darbības diapazons ir no -50° līdz 60° C, tāpēc tās ir piemērotas lietošanai ļoti aukstā/karstā vidē.

Wisenet X Plus sērijas kameru klāsts:

XNP-6400RW

XND-6081 RF

XND-8081 RV

XNV-8081 R

XND-8081 RF

XND-6081 F

XND-6081 RV

Radās jautājums? Vēlies piedāvājumu?


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai