+371 66100650 info@altas.lv

STid un Genetec apvienotās mācības

Registrations are closed

ALTAS IT Akadēmija aicina Jūs uz STid un Genetec apmācībām Rīgā


Kas gaidāms mācībās?


Tikšanās aci pret aci ar STid Security viedo ekspertu piekļuves kontroles jomā - Piotr Karpinski, kas sniegs virkni pārliecinošu iemeslu drošības tehnoloģiju nozares profesionāļiem:
 • Ieteikumi ekspertiem:

  STid apmācības vada eksperti identifikācijas risinājumu jomā. Dalībnieki gūst labumu no tiešas profesionāļu vadīšanas, kuriem ir padziļinātas zināšanas un praktiska pieredze RFID un piekļuves kontroles tehnoloģijās.

  • Specializētas zināšanas identifikācijas risinājumos:

   STid ir pazīstams ar savu specializāciju identifikācijas risinājumu jomā, jo īpaši RFID tehnoloģiju jomā. Apmeklējot viņu apmācības, dalībnieki iegūst specializētas zināšanas, kas saistītas ar RFID lietojumiem, tādējādi uzlabojot savas zināšanas šajā specifiskajā jomā.

   • Pielāgošanas iespējas:

   STid risinājumi ir pazīstami ar savām pielāgošanas iespējām. Apmācību sesijās dalībniekiem tiek sniegta informācija par to, kā izmantot šīs pielāgošanas iespējas, nodrošinot, ka viņi var pielāgot risinājumus, lai tie atbilstu viņu lietojumprogrammu specifiskajām vajadzībām.

   • Integrācija un savstarpējā savietojamība:

   STid risinājumi bieži integrējas ar citām drošības sistēmām. Apmācību sesijās dalībniekiem tiek sniegta informācija par to, kā panākt integrāciju, nodrošinot, ka STid risinājumi darbojas saskaņoti plašākās drošības infrastruktūrās.


   Apmeklējot Genetec apmācības, drošības tehnoloģiju nozares profesionāļiem tiek piedāvāti vairāki pārliecinoši ieguvumi:
   • Padziļinātas zināšanas par produktu:

    Genetec apmācības sniedz visaptverošu izpratni par Genetec drošības risinājumiem, nodrošinot dalībniekiem padziļinātas zināšanas par Genetec produktu funkcijām, īpašībām un optimālu izmantošanu.

    • Praktiska mācīšanās:

     Apmācībās bieži vien tiek organizētas praktiskas nodarbības, kas ļauj dalībniekiem pielietot teorētiskās zināšanas reālās pasaules scenārijos. Šī praktiskā pieeja uzlabo mācību pieredzi un sniedz vērtīgas praktiskas iemaņas.

     • Atjaunojiet savu informāciju par jaunākajām funkcijām:

      Genetec regulāri atjaunina un uzlabo savus produktus. Apmeklējot viņu apmācības, dalībnieki ir informēti par jaunākajām funkcijām un sasniegumiem, kas ļauj viņiem pilnībā izmantot Genetec risinājumu potenciālu.

      • Labākā prakse un lietošanas gadījumi:

       Genetec apmācībās bieži vien tiek sniegts ieskats labākajā praksē un reālos lietošanas gadījumos. Dalībnieki var mācīties no citu pieredzes, gūstot praktisku ieskatu par to, kā Genetec risinājumi tiek efektīvi izmantoti dažādās vidēs.

        

       NB! Seminārs notiks latviešu valodā, jautājumi un atbildes - latviešu un angļu valodā..


       Datums un laiks
       trešdiena, 2024. gada 6. marts
       Start - 09:10 (Europe/Riga)
       sestdiena, 2024. gada 6. aprīlis
       End - 16:30 (Europe/Riga)
       Vieta

       Biznesa Augstskola Turība

       Latvia
       --Biznesa Augstskola Turība--
       Saņemt norādes / Get the direction
       Organizators

       ALTAS IT SIA

       +371 66 100 650
       +371 66 100 650
       altas@altas.lv
       Dalies

       Dalieties ar ziņu par šī pasākuma apmeklējumu un sekojiet jaunumiem - viedokļu rakstiem par tēmu, nozares ieskatiem u.c. saistošām aktualitātēm.
       ---
       Share your attendance at this event and stay up-to-date with opinion pieces, industry insights and other relevant news.