+371 66100650  info@altas.lv

Perimetra drošība un ielaušanās noteikšana

Sarežģītajā drošības un neaizsargātības dejā pirmā aizsardzības līnija ir perimetrs. Perimetra drošība kā fizisko robežu sargātāja ir kritiska robeža, kuras uzdevums ir nepieļaut nesankcionētu piekļuvi un atklāt potenciālos draudus. To papildina ielaušanās atklāšanas tehnoloģija, kas ir modrs sargs, nenogurstoši uzraugot, analizējot un brīdinot par jebkādiem pārkāpumiem izveidotajos nocietinājumos. 

Šajā dinamiskajā mijiedarbībā inovācijas ir centrālais elements. Uzlabotie sensori, inteliģentā videoanalītika un modernākās tehnoloģijas apvienojas, lai izveidotu stabilu aizsardzības sistēmu. Mērķis ir skaidrs: paplašināt aizsardzības vairogu ārpus vienkāršām fiziskām barjerām, pārveidojot perimetru par inteliģentu, proaktīvu sargsuni, kas pielāgojas mūsdienu drošības problēmu niansēm.

Sorhea logo

Radīts Francijā

Viedas infrasarkano staru barjeras

Daudzpusīgas atklāšanas tehnoloģijas

Pret vandālismu un laika apstākļu izturīgs dizains 

Integrācija ar drošības sistēmām

Flasheye logo

Radīts Zviedrijā

Inteliģentais drošības apgaismojums 

 Dinamiskas atturēšanas metodes

Energoefektīva LED tehnoloģija 

Integrācija ar drošības ekosistēmām

Ražotāju misijas un pamatvērtības

Sorhea galvenā mītne

Sorhea

Sorhea piedāvā virkni pirmspārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu, lai vislabāk palīdzētu jums visā jūsu drošības projekta un drošības sistēmu uzstādīšanas gaitā. Plašais produktu klāsts ļauj pielāgoties jebkura veida objektiem, izmantojot pielāgotus, individuāli projektētus un unikālus risinājumus.

Misija: nodrošināt fizisku piekļuvi sensitīviem objektiem. Grupā ir 380 darbinieki 10 vietās visā pasaulē.


Vēsture: Kopš 1987. gada, pateicoties mūsu zinātībai un pieredzei, Sorhea ir kļuvusi par perimetra ielaušanās atklāšanas sistēmu līderi un speciālistu. 


Sorhea ir galvenais dalībnieks Eiropas drošības tirgū un piedāvā visplašāko un visaptverošāko produktu klāstu ar visu perimetra ielaušanās atklāšanas tehnoloģiju klāstu.

Flasheye darbības principa piemērs

Flasheye

Flasheye ir viena no pirmajām 3D lidar monitoringa sistēmām, kas ir īpaši izstrādāta vieglai uzstādīšanai un plug&play analītikai.


Flasheye vienmēr ir vadījies pēc misijas - demokratizēt lidara tehnoloģiju, lai veiktu plaša mēroga monitoringu, veidojot ciešas partnerības.


Flasheye vīzija ir izveidot visvieglāk uzstādāmo modulāro viedo monitoringa sistēmu apvienojumā ar uzlabotu analītikas risinājumu, kas jebkuram uzņēmumam nodrošina piekļuvi gan reāllaika datu vākšanai, gan noderīgu ieskatu sniegšanai, kas var ne tikai glābt dzīvības, uzlabojot drošību, bet arī uzlabot kvalitāti, efektivitāti un produktivitāti visās jomās.

 

Ražošanas procesi

Lai gan konkrētas detaļas par Sorhea un Flasheye ražošanas procesiem ir patentētas un var atšķirties, ir kopīgi ražošanas principi, kurus abi uzņēmumi, kas darbojas drošības tehnoloģiju nozarē, ievēro:

Pētniecība un izstrāde

Gan Sorhea, gan Flasheye uzsāk ražošanas procesus ar plašu pētniecību un izstrādi. Tas ietver drošības produktu izstrādi un prototipu izstrādi, iekļaujot jaunākās tehnoloģijas un inovācijas, lai apmierinātu tirgus mainīgās vajadzības. 

Sastāvdaļu sagāde

Ražošanas process ietver augstas kvalitātes komponentu sagādi no uzticamiem piegādātājiem. Šīs sastāvdaļas ir infrasarkanie sensori, gaismas diodes, vadības paneļi un citi specializēti materiāli, kas nepieciešami inteliģento drošības risinājumu ražošanai. 

Kvalitātes kontrole

Abi uzņēmumi dažādos ražošanas procesa posmos īsteno stingrus kvalitātes kontroles pasākumus. Tas ietver atsevišķu komponentu testēšanu, kvalitātes pārbaudes montāžas laikā un visaptverošu gatavo produktu testēšanu, lai nodrošinātu to atbilstību nepieciešamajiem standartiem. 

Uzstādīšana un integrācija

Montāžas fāzē ietilpst dažādu komponentu savienošana, lai izveidotu galaproduktu. Sorhea gadījumā tas ietver viedo infrasarkano barjeru montāžu, bet Flasheye gadījumā - sensoru un gaismas diodu integrēšanu viedajās drošības apgaismojuma sistēmās. 

Testēšana un pārbaude / kalibrācija

Lai pārbaudītu katra ražojuma funkcionalitāti un uzticamību, tiek izmantotas stingras testēšanas un kalibrēšanas procedūras. Tas ietver Sorhea barjeru ielaušanās noteikšanas precizitātes testēšanu un Flasheye dinamiskās atturēšanas funkciju optimālas darbības nodrošināšanu. 

​Korpuss un aizsardzība pret laikapstākļiem

Tā kā gan Sorhea, gan Flasheye ražo āra drošības risinājumus, galvenā uzmanība tiek pievērsta korpusa dizainam un aizsardzībai pret laikapstākļiem. Šis posms nodrošina, ka gala produkti spēj izturēt dažādus vides apstākļus, tostarp lietus, putekļus un temperatūras svārstības. 

Tehnoloģijas visu veidu iekārtu aizsardzībai

Sorhea piedāvā visplašāko un visaptverošāko klāstu tirgū, lai atrisinātu visas jūsu drošības problēmas.


Sorhea produktu klāsts ietver bezvadu un ar saules enerģiju darbināmas sistēmas, piedāvā inovatīvus risinājumus lielu perimetra objektu aizsardzībai:

  • ne fiziskas barjeras: infrasarkanie stari, mikroviļņu stari;
  • termodetektori un videoanalītika, divu tehnoloģiju sensori;
  • fiziskās barjeras: detektoru kabeļi, elektrificēts detektoru žogs.

Sazināties ar Projektu vadītāju

Flasheye veic savu misiju. Programmatūra apstrādā 3D datus reāllaikā, lai noteiktu notikumus un reaģētu ar precīziem datiem, kā arī sniedz ieskatu par mūsu fizisko pasauli. 3D uzraudzība veicinās automatizāciju un uzlabos drošību visās nozarēs.


Sensoru agnosticitāte: Apstrādā 3D datus reāllaikā, kas nozīmē, ka var izmantot jebkuru lidar zīmolu vai citus sensorus, kas ģenerē 3D datus.


Atvērta platforma: Daudzu platformu un protokolu atbalsts ļauj pievienot uzlabotu 3D analītiku jūsu iecienītajā sistēmā.


Pieredze nozarē: Izstrādāts sadarbībā ar drošības jomas līderiem, un komandai ir pieredze šajā nozarē.

Sazināties ar Projektu vadītāju

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Flasheye LiDAR sistēma ir progresīva tehnoloģija, kas izmanto gaismas noteikšanas un diapazonēšanas (LiDAR) tehnoloģiju, lai izveidotu detalizētas 3D vides kartes. Tā darbojas, raidot lāzera impulsus un mērot laiku, kas nepieciešams, lai impulsi pēc trieciena apkārtnē esošajiem objektiem atstarotos. Pēc tam šie dati tiek apstrādāti, lai izveidotu precīzas 3D punktu mākoņa kartes, ko var izmantot dažādiem lietojumiem, piemēram, autonomai navigācijai, novērošanai un vides uzraudzībai.

Flasheye LiDAR sistēmas piedāvā vairākas galvenās priekšrocības, tostarp augstu precizitāti un precizitāti kartēšanas vidē, pat sarežģītos apgaismojuma un laika apstākļos. Tās nodrošina reāllaika datu iegūšanas iespējas, kas ļauj ātri izvietot un efektīvi uzraudzīt dinamisku vidi. Turklāt Flasheye LiDAR sistēmas ir ļoti daudzpusīgas, un tās var pielāgot dažādu nozaru, tostarp automobiļu rūpniecības, lauksaimniecības, pilsētplānošanas u. c., vajadzībām.

Flasheye piedāvā vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citām uztveršanas tehnoloģijām. Atšķirībā no radara, kas izmanto radioviļņus, Flasheye izmanto lāzera impulsus, nodrošinot augstāku objektu un vides kartēšanas izšķirtspēju un precizitāti. Salīdzinājumā ar kamerām LiDAR tehnoloģiju mazāk ietekmē tādi faktori kā apgaismojuma apstākļi, tāpēc to var izmantot gan iekštelpās, gan ārā. Turklāt LiDAR var ģenerēt 3D kartes ar informāciju par dziļumu, kas ļauj veikt precīzus mērījumus un objektu atpazīšanu.

LiDAR sistēmas var izmantot visdažādākajās nozarēs un sektoros. Autonomajos transportlīdzekļos LiDAR izmanto šķēršļu noteikšanai, navigācijai un apkārtējās vides kartēšanai. Lauksaimniecībā LiDAR var izmantot precīzai lauksaimniecībai, kultūraugu uzraudzībai un ražas optimizācijai. Citi lietojumi ietver infrastruktūras uzraudzību, pilsētu plānošanu, mežsaimniecības pārvaldību un reaģēšanu katastrofu gadījumos.

Flasheye piedāvā elastīgas integrācijas iespējas savām LiDAR sistēmām, tostarp programmatūras izstrādes komplektus (SDK), API un saderību ar nozares standarta protokoliem. Tas ļauj bez problēmām integrēties esošajās platformās, programmatūras lietojumprogrammās un aparatūras konfigurācijās. Turklāt Flasheye sniedz tehniskā atbalsta un konsultāciju pakalpojumus, lai palīdzētu klientiem integrācijas procesā un nodrošinātu optimālu veiktspēju un savietojamību ar viņu sistēmām vai projektiem.

Sorhea produkti ir pazīstami ar savu augstas kvalitātes konstrukciju, uzticamību un efektivitāti perimetra drošības risinājumos. Sorhea piedāvā plašu produktu klāstu, kas paredzēti kritiskās infrastruktūras, rūpniecisko objektu un jutīgu zonu aizsardzībai pret ielaušanos un drošības pārkāpumiem, koncentrējoties uz inovācijām un jaunākajām tehnoloģijām.

Sorhea specializējas perimetra drošības risinājumos, piedāvājot plašu produktu klāstu, tostarp infrasarkanās barjeras, žogā uzstādītus sensorus, mikroviļņu barjeras un inteliģentas video analīzes sistēmas. Šie risinājumi ir izstrādāti, lai atklātu un atturētu iebrucējus perimetrā, sniedzot agrīnu brīdinājumu un novēršot nesankcionētu piekļuvi.

Sorhea produkti uzlabo drošību, nodrošinot uzticamu atklāšanu un agrīnu brīdināšanu par iespējamiem ielaušanās gadījumiem perimetrā. Izmantojot progresīvus sensorus un analītikas tehnoloģijas, Sorhea sistēmas var precīzi atklāt un klasificēt iebrucējus, ļaujot drošības personālam ātri un efektīvi reaģēt uz potenciālajiem draudiem.

Jā, Sorhea produkti ir izstrādāti tā, lai tie būtu universāli un piemēroti dažādām vidēm un lietojumiem. Neatkarīgi no tā, vai tiek aizsargāti rūpnieciski objekti, militārās iekārtas, lidostas vai komerciāli objekti, Sorhea piedāvā pielāgojamus risinājumus, kurus var pielāgot, lai tie atbilstu katras vides specifiskajām drošības prasībām.

Sorhea produkti izceļas ar progresīvām tehnoloģijām, izturīgu konstrukciju un pārbaudītu uzticamību reālos drošības lietojumos. Sorhea turpina paplašināt perimetra drošības robežas, piedāvājot jaunākos risinājumus, kas nodrošina nepārspējamu aizsardzību un sirdsmieru.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).   
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts