+371 66100650  info@altas.lv

Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit iespējams gūt atbildes uz mums biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Ja gadījumā šeit neatradāt meklēto, lūgums aizpildīt zemāk esošo formu un mēs ar Jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbilde ir nepieciešama uzreiz, lūgums zvanīt uz kontaktu sadaļā norādītajiem telefona numuriem.

PAR ALTAS IT

Lai kļūtu par "Partneru programmas" dalībnieku, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu šeit vai, sazinoties ar ALTAS IT Projektu vadītāju telefoniski / e-pastā.

Visuzticamākie ražotāji ir Eiropas Savienības un NATO valstu ražotāji, kas savu produktu izturību un noturību pret kiberuzbrukumiem var apliecināt ar dažādiem drošības sertifikātiem. Taču arī konglomerāta uzņēmums Hanwha Vision, kurš drošības nozarē ir jau vairāk nekā 30 gadus. Ir ieguvuši vairākus "Govies Government Security Award" un "Security today" atzinumus.

ALTAS IT piedāvā plašu drošības tehnoloģiju klāstu, tostarp videonovērošanas sistēmas, piekļuves kontroles risinājumus, ielaušanās atklāšanas sistēmas, ugunsdrošības signalizācijas sistēmas un kiberdrošības risinājumus. Šīs tehnoloģijas ir izstrādātas, lai palīdzētu uzņēmumiem aizsargāt savus aktīvus, iekārtas un personālu no dažādiem drošības apdraudējumiem.

PAR PASŪTĪJUMIEM

Ja Jūs vēl neesiet saņēmis zinu no ALTAS, tad jūsu prece vēl ir ceļā. Bet, lai iegūtu precīzu informāciju, lūdzu, pasūtījuma numuru nosūtīt uz altas@altas.lv un mēs ar jums sazināsimies 1 (vienas) darba dienas laikā.

ALTAS IT SIA pasūtījumu piegāde aizņem no 1 līdz 14 darba dienām, atkarībā no pieejamības vietējā noliktavā. Ja interesē konkrēta produkta pieejamība un piegādes laiks, lūdzu, rakstiet uz altas@altas.lv un mēs ar Jums sazināsimies 1 (vienas) darba dienas laikā.

PAR SERVISU

Lai iesniegtu jebkādus servisa pieprasījumus, lūdzu, izmantojiet e-pasta adresi: support@altasit.eu. Visi iesniegtie pieprasījumi tiks apstrādāti atbilstoši mūsu sadarbības partneru līmeņiem: Zelts, Sudrabs un Bronza, kā arī atbilstoši iesniegšanas kārtībai.

Katrs jūsu iesniegtais pieprasījums tiks izskatīts individuāli, ņemot vērā jūsu vajadzības un mūsu iespējas.

ALTAS IT nesniedz drošības tehnoloģiju remontdarbu pakalpojumus, taču varam Jums piedāvāt ilgtspējīgu produktu, kas nebūs jāremontē! 

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts