+371 66100650  info@altas.lv

Integrētie drošības risinājumi

Integrēto drošības risinājumu pamatā ir sadarbspēja, kas ļauj dažādām drošības sistēmām netraucēti sazināties un apmainīties ar informāciju. Šī sadarbspēja atvieglo centralizētu uzraudzību, pārvaldību un reaģēšanu, uzlabojot situācijas izpratni un darbības efektivitāti.

Integrētie drošības risinājumi bieži ietver tādu tehnoloģiju kombināciju kā piekļuves kontroles sistēmas, videonovērošana, ielaušanās atklāšanas sistēmas, ugunsdrošības un dzīvības aizsardzības sistēmas, perimetra drošība un kiberdrošības pasākumi. Šīs tehnoloģijas sinerģiski sadarbojas, lai reāllaikā atklātu, novērstu un reaģētu uz drošības incidentiem.


Integrēto drošības risinājumu priekšrocības ir daudzveidīgas. Tie piedāvā uzlabotas draudu atklāšanas un novēršanas iespējas, korelējot datus no vairākiem avotiem, kas ļauj agrīni brīdināt un proaktīvi reaģēt uz drošības notikumiem. Tie arī racionalizē drošības operācijas, samazinot sarežģītību un izmaksas, konsolidējot atšķirīgas sistēmas vienā platformā. Turklāt integrētie drošības risinājumi nodrošina lielāku elastību un mērogojamību, ļaujot organizācijām pielāgoties mainīgajām drošības problēmām un prasībām.


Kopumā integrētie drošības risinājumi ir proaktīva un stratēģiska pieeja drošībai, kas ļauj organizācijām efektīvāk mazināt riskus, aizsargāt aktīvus un nodrošināt cilvēku un iekārtu drošību mūsdienu dinamiskajā apdraudējumu vidē.

Digifort Global logo

Ražots Brazīlijā

Visaptveroša videoklipu pārvaldība

Efektīva video plūsmas pārvaldība, uzraudzība un analīze no dažādām novērošanas kamerām.

Mērogojamība un elastība

Sistēmas elastīgā infrastruktūra piemērota kā nelielām iekārtām, tā arī liela mēroga uzņēmumu vidēm.

Uzlabota analītika un notikumu izmeklēšana

Iekļautas tādas funkcijas kā videoanalītika, kustības noteikšana, objektu izsekošana un sejas atpazīšana.

Drošs un uzticams

Sistēmā izmantoti spēcīgi šifrēšanas protokoli, lietotāju autentifikācijas mehānismi un datu aizsardzības pasākumi.

Emitlight logo

Ražots Lietuvā

Uzlabots infrasarkanais apgaismojums

Uzlabo novērošanas kameru veiktspēju vājā apgaismojumā un nakts apstākļos.

Plašs produktu klāsts

Kompakti, diskrēti modeļi lietošanai iekštelpās un ārpus tām, pat īpaši skarbos laiak āpstākļos.

Augstas kvalitātes konstrukcija

Konstruēti, lai izturētu ekstrēmas temperatūras, mitrumu un citus vides faktorus.

Pielāgošana un integrācija

Nodrošina risinājumus, kas precīzi atbilst viņu vajadzībām un specifikācijām.

Uzņēmumu misijas, vīzijas un vērtības

Uzņēmums Digifort Global

Digifort Global

Kopš 2009. gada Digifort ir digitālās videonovērošanas revolūcijas priekšgalā ar savu tirgū vadošo VMS, piedāvājot patiesi atvērtu platformu un progresīvas tehnoloģijas, izmantojot integrētus risinājumus. Neatkarīgi no tā, kas mūs sagaida nākotnē, bez mūsu pašu nepārtrauktās novatoriskās attīstības, Digifort vīzija ir sadarboties ar daudziem citiem tehnoloģiju ražotājiem no fiziskās drošības, ēku, automatizācijas pārvaldības, mašīnu un dziļās mācīšanās programmatūras, lai mūsu lietotāji vai operatori varētu ātri reaģēt uz jebkuru nozīmīgu incidentu un saprast incidentu situācijas ainu no visām savienotajām ierīcēm.


Digifort misija: Atbilst un pārspēt mūsu klientu vajadzības, maksimāli palielinot viņu ieguldījumus, nodrošinot augstu veiktspēju, uzticamību un lietošanas ērtumu.


Digifort koncentrējas uz inovācijām, kas palīdz viņu klientiem strādāt gudrāk, paveikt vairāk un nodrošināt izvēles brīvību.


Šodien Digifort godalgotā VMS - patiesi atvērta platforma, piedāvā nepārspējamus integrētus risinājumus apvienojumā ar visaugstākās kvalitātes veiktspēju, savietojamību un saderību ar zemām kopējām īpašumtiesību izmaksām.

Emitlight galvenā mītne

Emitlight

Emitlight pieder ALTAS uzņēmumu grupai, kas jau kopš 1992. gada piedāvā un nodrošina augstas klases drošības tehnoloģijas.

Emitlight misija ir nodrošināt klasē labāko veiktspēju, ilgu kalpošanas laiku un darbību bez apkopes. Šim nolūkam: "Emitlight" ceļojums sākās 2015. gadā ar vienkāršu, bet ambiciozu vīziju: no jauna definēt apgaismojuma risinājumus, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un elegantu dizainu. Zīmolam ir plaša pieredze drošības jomā un laba reputācija tirgū.

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Video pārvaldības programmatūra (VMS) ir visaptverošs un mērogojams risinājums, kas paredzēts videonovērošanai un drošības pārvaldībai. Tas nodrošina lietotājiem tādas uzlabotas funkcijas kā tiešraide, ierakstīšana, videoanalītika un attālināta piekļuve novērošanas kamerām.

Dažas galvenās Digifort VMS funkcijas ir šādas:

  • Vairāku kameru pārvaldība: Vairāku kameru vienlaicīga vadība un uzraudzība no vienas saskarnes.
  • Video analītika: Uzlabotas analītikas iespējas reāllaika notikumu noteikšanai, piemēram, kustības noteikšana, objektu izsekošana un sejas atpazīšana.
  • Mērogojamība: Viegli mērogojama, lai pielāgotos pieaugošajām uzraudzības vajadzībām, sākot no nelielām instalācijām un beidzot ar liela mēroga izvietojumiem.
  • Integrācija: Viengabalaina integrācija ar plašu kameru, piekļuves kontroles sistēmu un citu drošības ierīču klāstu.
  • Mobila piekļuve: Attālināta piekļuve video tiešraidei un atskaņošanai no viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Digifort mobilo lietotni.

Digifort VMS ir daudzpusīga, un to var izmantot dažādās nozarēs drošības un uzraudzības vajadzībām. To parasti izmanto tādās nozarēs kā mazumtirdzniecība, transports, veselības aprūpe, izglītība, banku un valsts pārvalde, lai uzraudzītu telpas, aizsargātu aktīvus un nodrošinātu darbinieku un klientu drošību.

Dažas no Digifort VMS izmantošanas priekšrocībām ir šādas:

  • Uzlabota drošība: Visaptverošas novērošanas iespējas palīdz novērst noziegumus un uzlabot reaģēšanu uz incidentiem.
  • Darbības efektivitāte: Uzraudzības sistēmu racionalizēta pārvaldība un uzraudzība uzlabo darbības efektivitāti.
  • Lielāka informētība par situāciju: Uzraudzība un analītika reālā laikā sniedz lietotājiem vērtīgu ieskatu apkārtējā vidē.
  • Mērogojamība un elastīgums: Digifort VMS var viegli pielāgoties mainīgajām vajadzībām, un to var mērogot no mazām līdz lielām iekārtām.
  • Integrācijas iespējas: Integrācija ar citām drošības sistēmām un trešo pušu ierīcēm uzlabo vispārējo drošību un funkcionalitāti.

Lai sāktu izmantot Digifort VMS, lūdzu, sazinieties ar kādu mūsu Projektu vadītājiem, kas var sniegt konsultācijas, uzstādīšanas un atbalsta pakalpojumus. Viņi palīdzēs novērtēt jūsu drošības prasības, ieteikt piemērotu Digifort VMS risinājumu, kā arī palīdzēs ar ieviešanu un apmācību. Papildus, varat izpētīt Digifort oficiālo tīmekļa vietni, lai iegūtu vairāk informācijas un resursu.

ALTAS IT piedāvā zīmola Emitlight industriālo apgaismojumu, kurš savu augsto pozīciju pasaules tirgū ir iekarojis ar unikālu tehnoloģiju un augstāko kvalitāti, ražošana notiek tepat Baltijā – Lietuvā.

Ir jautājumi, būs arī atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts