+371 66100650  info@altas.lv

ALTAS IT būtība

Cieniet savas vīzijas un sapņus, jo tie ir jūsu dvēseles bērni; tie ir jūsu galīgo sasniegumu plāni. /Napaleons Hills/

Katram uzņēmumam ir savs redzējums par ceļu, ko tas iet. Mūsu misija ir celt savu partneru vērtību, nodrošinot labākos pieejamos risinājumus. Vadoties no šīs misijas, mūsu vīzija ir kļūt par vadošo drošības sistēmu zīmolu Baltijā, lai radot spilgtu priekšstatu par iespējamo nākotni drošības nozarē, varam sniegt augstākās kvalitātes produktus un servisu. Mēs cenšamies sasniegt savus mērķus, izmantojot savu aizrautību pret darbu, pastāvīgu pašizglītošanos un citu aomācību, kā arī partneru ilggadējo lojalitāti, nodrošinām, ka inovācijas, ilgtspēja un klientu apmierinātība ir priekšplānā.

Mēs esam apņēmušies sasniegt izcilību, un cenšoties paredzēt tuvāko piecgades nākotni, kurā mēs augam, nepārtraukti attīstamies un ikdienu pilnveidojamies.

Mūsu ikdienas centieni ir cieši saistīti ar mērķa īstenošanu - stabila un uzticama partneru tīkla izveidošanu - pie kura ik dienu strādā mūsu aizrautīgā komanda. Un visu darbu pamatā ir kopīga apņemšanās ievērot šos trīs pamatpricipus: kvalitāte, godīgums, aizrautība!

Mēs, ALTAS IT, patiesi lepojamies, ka mūsu komandā ir mērķtiecīgi un uz rezultātu tendēti darbinieki, kas ikdienā rūpējas par stabilu un uzticamu partneru tīklu.

Kļūsti par ALTAS IT sadarbības partneri un realizēsim kopīgos mērķus!

Piesakies Partneru programmai, lai veidotu stabilu ilgtermiņa sadarbību un iegūtu vairāk.

Ir jautājumi, būs arī atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts