+371 66100650  info@altas.lv

Piekļuves kontroles sistēmas

Piekļuves kontroles galvenais mērķis ir atļaut "autorizētām" personām piekļūt īstajā laikā un īstajās vietās un liegt piekļuvi "neautorizētām" personām. Vadošie bezkontakta drošības tehnoloģiju ražotāji, kas piedāvā augstākās kvalitātes risinājumus. 

Piekļuves kontroles iespējas

Ienāciet jaunāko drošības risinājumu pasaulē kopā ar STid, kur inovācijas satiekas ar piekļuves kontroles izcilību. Kā RFID tehnoloģijas celmlauzis STid ir no jauna definējis drošas identifikācijas robežas, nevainojami integrējot inteliģenci, ērtības un izturību. Pievienojieties mums ceļojumā, kurā katrs piekļuves punkts kļūst par iespēju paaugstināt drošību, un katra mijiedarbība ar STid atklāj jaunu ēru piekļuves kontroles izsmalcinātībā.


Vanderbilt piedāvā ieiet pasaulē, kur drošība satiekas ar izsmalcinātību. Vanderbilt ir pasaules līderis inovatīvu drošības risinājumu jomā. Sākot ar modernākajām piekļuves kontroles sistēmām un beidzot ar vismodernākajām ielaušanās atklāšanas sistēmām, Vanderbilt nosaka standartus, lai aizsargātu to, kas ir vissvarīgākais. Pievienojieties mums tehnoloģiskās izcilības ceļojumā, kurā drošība nevainojami integrējas ar inteliģenci, no jauna definējot aizsardzības nākotni pastāvīgi mainīgajā pasaulē.


Vienlaikus mēs piedāvājam nepārspējami izsmalcinātu piekļuves kontroli ar Genetec Synergis. Tas ir vairāk nekā tikai risinājums, tā ir drošības simfonija, kurā nevainojami saskan vismodernākās tehnoloģijas, intuitīvs dizains un nepārspējama mērogojamība. Synergis nav tikai piekļuves kontrole - tas ir jūsu orķestris, kas diriģē harmonisku inovāciju un uzticamības apvienojumu, lai aizsargātu to, kas ir vissvarīgākais. Paaugstiniet savu drošības līmeni; laipni lūgti nākotnē ar Genetec Synergis.

STid Security logo

Radīts Francijā

Karšu datu aizsardzība

Komunikācijas aizsardzība starp karti un lasītāju

Lasītāju aizsardzība pret fiziskiem draudiem

Saziņas ar sistēmu aizsardzība

Vanderbilt Industries logo

Radīts Vācijā

Visaptveroši drošības risinājumi

Inovatīvas tehnoloģijas

Mērogojamība un elastība

Lietotājam draudzīgas saskarnes

Genetec logo

Radīts Kanādā

Vienota piekļuves kontrole

 Mērogojamība un elastība

 Uzlabota identitātes pārvaldība

 Atvērtā arhitektūra un integrācija

Ražotāju misijas un pamatvērtības

STid Security galvenā mītne

Kopš 1996. gada STidmisija ir palīdzēt drošības direktoriem pārvarēt visus vadības un lietošanas šķēršļus, kas iepriekš ierobežoja viņu efektivitāti. Ņemot vērā, ka gala lietotājiem ir ļoti svarīgi, lai sistēmu pieņemtu lietotāji, STid ir radījuši pasaulē pieejamākos, vienkāršākos un instinktīvākos identifikācijas veidus.


STid piekļuves kontroles identifikācijas risinājumos ir 100 % atvērta uz tehnoloģijām balstīta DNS, ko atbalsta pilnībā instinktīvas funkcijas.


Tie nodrošina visaptverošu drošību un uzlabo klientu darbību, pateicoties elastīgumam un lietošanas vienkāršībai.

Vanderbilt Industries stenda paraugs

Vanderbilt Industries rada piekļuves kontroles tehnoloģijas, izstrādājot, ražojot un izplatot sistēmas, kas padara vidi drošu, aizsargātu un viegli kopjamu.


Vanderbilt misija ir veidot attiecības, lai panāktu ilgtspējīgu un ētisku izaugsmi, izmantojot kvalitātes un inovāciju kultūru.


Uzņēmums piedāvā plašu drošības produktu portfeli un izcilu klientu atbalstu, kas balstīts uz tādām pamatvērtībām kā veiklība, pielāgojamība un uzticamība. Uzņēmumā Vanderbilt aizstāv principu Quality At Source visā, ko darām.

Genetec galvenā mītne

Genetec tika izveidots, pamatojoties uz pārliecību, ka tehnoloģijas var nojaukt šķēršļus un uzlabot lietotāju ikdienas dzīvi. Vairāk nekā 25 gadus vēlāk Genetec joprojām cenšas pārvarēt robežas, lai apmierinātu jūsu fiziskās drošības vajadzības un palīdzētu klientiem saglabāt pārsvaru sarežģītajā, pastāvīgi mainīgajā pasaulē. 

 Genetec 5 pamata vērtības:

 • Kvalitatīvu produktu un atbalsta sniegšana mūsu klientiem un partneriem.
 • Nodrošināt mūsu darbinieku labklājību un attīstību.
 • Godprātīga rīcība un godprātīga uzņēmējdarbības prakse.
 • Inovāciju ieviešana, izmantojot modernākās informācijas tehnoloģijas.
 • Dzīves kvalitātes uzlabošana, uzņemoties sociālo atbildību.

STidVanderbilt un Genetec kopīgās iezīmes

STid, Vanderbilt un Genetec Synergis ir vairākas kopīgas iezīmes, īpaši piekļuves kontroles un drošības risinājumu kontekstā.  Lai gan katram uzņēmumam ir savas unikālas stiprās puses un iezīmes, šīs kopīgās iezīmes atspoguļo to kopīgo apņemšanos nodrošināt progresīvus, mērogojamus un lietotājam draudzīgus drošības risinājumus globālā mērogā.  

Piekļuves kontroles kompetence

Visi trīs uzņēmumi specializējas piekļuves kontroles risinājumos, piedāvājot modernas tehnoloģijas un sistēmas, lai regulētu iekļūšanu, pārvaldītu atļaujas un uzlabotu drošību. 

Inovatīvas tehnoloģijas

STid, Vanderbilt un Genetec Synergis ir atzīti par inovāciju veicinātājiem. Viņi izmanto jaunākos tehnoloģiju sasniegumus, piemēram, IoT, mākoņdatošanu un mākslīgo intelektu, lai uzlabotu savu drošības risinājumu iespējas. 

Klātbūtne visā pasaulē

STid, Vanderbilt un Genetec Synergis ir izveidojušas globālu klātbūtni, apkalpojot klientus dažādās nozarēs visā pasaulē. Šis globālais pārklājums ir izdevīgs klientiem ar starptautisku darbību. 

Kiberdrošība uzmanības centrā

Kiberdrošība ir šo uzņēmumu kopīgs mērķis. To prioritāte ir tādu risinājumu izstrāde, kas atbilst augstiem digitālās drošības standartiem, nodrošinot sistēmu aizsardzību pret kiberdraudiem.

Mērogojamība

Katrs uzņēmums piedāvā mērogojamus risinājumus, kas var pielāgoties dažādu veidu lielumam un sarežģītībai. Neatkarīgi no tā, vai tās paredzētas maziem vai lieliem uzņēmumiem, to sistēmas ir izstrādātas tā, lai tās varētu viegli mērogot. 

Gala lietotājiem draudzīgas saskarnes

Lietotāju pieredze ir visu trīs uzņēmumu prioritāte. To risinājumi ir aprīkoti ar lietotājam draudzīgām saskarnēm, kas vienkāršo sistēmas pārvaldību, padarot lietotājiem intuitīvu navigāciju un drošības sistēmu vadību. 

Integrācijas spējas

STid, Vanderbilt un Genetec Synergis uzsver integrācijas iespējas. To risinājumi ir izstrādāti tā, lai tos varētu viegli integrēt ar dažādām drošības sistēmām, veidojot vienotu un savstarpēji saistītu drošības infrastruktūru. 

​Visaptveroši drošības risinājumi

STid, Vanderbilt un Genetec Synergis piedāvā visaptverošus drošības risinājumus, kas sniedzas tālāk par piekļuves kontroli. Tie piedāvā risinājumus ielaušanās atklāšanai, videonovērošanai un citiem visaptverošas drošības pieejas aspektiem. 

Kā izvēlēties starp STidVanderbilt un Genetec piekļuves kontroles sistēmām?

Izvēle starp STid, Vanderbilt Industries un Genetec Synergis ir atkarīga no katra klienta/lietotāja īpašajām vajadzībām, vēlmēm un prioritātēm. Izvērtējot tādus faktorus kā nepieciešamā drošības risinājuma veids, pielāgošanas iespējas, mērogojamība un atbalsta pakalpojumi, klienti varēs pieņemt pamatotu lēmumu, kas atbilst viņu unikālajiem drošības mērķiem.


Izvēle starp STid, Vanderbilt Industries un Genetec produktiem ir atkarīga no klienta specifiskajām prasībām, taču visi uzņēmumi piedāvā pārliecinošus iemeslus, kādēļ tos vajadzētu apsvērt: • Kompetence RFID jomā
 •  STid izceļas ar RFID balstītiem risinājumiem, nodrošinot progresīvas identifikācijas tehnoloģijas drošai piekļuves kontrolei.
 • Inovācijas
 •  Uzņēmums STid, kas ir pazīstams ar nepārtrauktām inovācijām, piedāvā progresīvus risinājumus, kuros izmantoti jaunākie sasniegumi piekļuves kontroles tehnoloģiju jomā.
 • Fokusējas uz kiberdrošību
 •  STid pievērš lielu uzmanību kiberdrošībai, nodrošinot, ka to risinājumi atbilst augstiem digitālās drošības standartiem. Tas ir ļoti svarīgi klientiem, kas par prioritāti izvirza savu sistēmu aizsardzību pret kiberdraudiem.
 •  Pielāgošana
 •  STid produkti bieži vien nodrošina augstu pielāgošanas pakāpi, kas atbilst unikālām drošības prasībām.

 • Izvēlieties STid, ja:

  • jūs piešķirat prioritāti RFID balstītai piekļuves kontrolei;
  • pielāgošana un inovācijas ir būtiskas jūsu drošības vajadzībām. 

 • Visaptveroši drošības risinājumi
 • Vanderbilt piedāvā plašu drošības risinājumu klāstu, tostarp piekļuves kontroli, ielaušanās atklāšanu un video pārvaldību, nodrošinot visaptverošu drošības ekosistēmu. 
 • Klātesamība visā pasaulē
 •  Vanderbilt, kas darbojas visā pasaulē, piedāvā risinājumus, kas atbilst starptautiskajiem standartiem un noteikumiem.
 • Mērogojamība
 •   Vanderbilt produkti ir izstrādāti tā, lai tos varētu mērogot, tāpēc tie ir piemēroti gan maziem uzņēmumiem, gan lieliem uzņēmumiem.
 • Gala lietotājiem draudzīgas saskarnes
 •  Vanderbilt Industries par prioritāti izvirza lietotājam draudzīgas saskarnes, uzlabojot vispārējo lietotāja pieredzi. Klienti, kuri novērtē intuitīvas sistēmas, kas ir viegli pārvaldāmas un navigējamas, var atrast Vanderbilt risinājumus par īpaši pievilcīgiem.

 • Izvēlieties Vanderbilt, ja:

  • meklējat visaptverošu drošības risinājumu, kas ietver piekļuves kontroli, ielaušanās atklāšanu un video pārvaldību;
  • Jūsu augošajam uzņēmumam izšķirošs faktors ir mērogojamība. 

 • Vienota drošības platforma
 • Genetec Synergis ir daļa no Genetec vienotās drošības platformas, kas nodrošina nevainojamu integrāciju ar video vadības un citām drošības sistēmām. 
 • Atvērta arhitektūra
 • Genetec ir pazīstams ar savu atvērtās arhitektūras pieeju, kas atvieglo integrāciju ar plašu trešo pušu ierīču un sistēmu klāstu.
 • Uzlabotā analītika
 •  Genetec Synergis bieži ietver modernu analītiku inteliģentai piekļuves kontrolei, uzlabojot drošības iespējas.

 • Izvēlieties Genetec Synergis, ja:

  • jūsu prioritāte ir integrācija ar vienotu drošības platformu;
  • galvenās prasības ir uzlabota analītika inteliģentai piekļuves kontrolei.


Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Piekļuves kontrole ir fiziskās drošības risinājums, kas ierobežo vai, gluži pretēji, atļauj piekļuvi konkrētām telpām vai infrastruktūrai.

Piekļuves kontroles sistēma identificē lietotāju, lai piešķirtu vai liegtu piekļuvi noteiktām telpām vai telpu grupām. Vienlaikus piekļuves kontroles sistēmas var aprīkot ar dažādām integrācijām, piemēram, darba laika uzskaites, drošības vai signalizācijas sistēmām.

Piekļuves kontroles sistēmas var iedalīt trīs galvenajos veidos:

 • Diskrecionārā piekļuves kontrole (DAC)
 • Obligātā piekļuves kontrole (MAC)
 • Uz lomām balstīta piekļuves kontrole (RBAC)

Piekļuves kontroles sistēmas galvenie komponenti parasti ir šādi:

 • piekļuves kontroles paneļi
 • nolasītāji (piemēram, karšu nolasītāji, biometriskie skeneri)
 • pilnvarojumi (piemēram, piekļuves kartes, atslēgu pultis, PIN kodi)
 • slēdzenes un aparatūra (piemēram, elektroniskās slēdzenes, durvju slēdži)
 • programmatūra (piemēram, vadības programmatūra, datu bāze)

Piekļuves kontroles sistēma tiek uzraudzīta, izmantojot mākoņpakalpojumus. Atkarībā no sistēmas veida. Var iedalīt vairākos segmentos:

    a) tehniskā stāvokļa un tehnisko kļūdu uzraudzība,

    b) lietotāju, aktīvo, ierobežoto, ar ierobežotu laiku u. c., uzraudzība,

    c) telpu grupu uzraudzība, norādot tajās esošo personu skaitu, paziņojumus par nesankcionētas piekļuves mēģinājumiem vai informāciju par to, cik personu atrodas evakuācijas punktā vai vēl atrodas objektā.


Uzraudzību veic pašdiagnostikas piekļuves kontroles ierīces, kas ziņojumus pārsūta caur sistēmas serveri vai nu lokāli, vai izmantojot mākoņtehnoloģiju, ja klients izvēlas neizmantot vietējo serveri.

Piekļuves kontroles sistēmas tiek uzstādītas valsts pārvaldes iestādēs, paaugstinātas drošības infrastruktūrās un uzņēmumos, piemēram, viesnīcās, sporta klubos, būvlaukumos, klīnikās, serveru telpās, bankās, degvielas uzpildes stacijās un mazumtirdzniecības vietās.

Piekļuves kontroles risinājumu ieviešana sniedz vairākas priekšrocības, tostarp:

 • Uzlabota drošība: palīdz novērst nesankcionētu piekļuvi un aizsargāt sensitīvas zonas un informāciju.
 • Lielāka ērtība: var racionalizēt piekļuves piešķiršanas vai atsaukšanas procesu, samazinot administratīvo slogu.
 • Uzlabota pārskatatbildība: nodrošina detalizētus piekļuves notikumu žurnālus, ļaujot organizācijām izsekot un pārbaudīt lietotāju darbību.
 • Mērogojamība: var viegli paplašināt, lai pielāgotos mainīgajām organizāciju vajadzībām, tām augot vai attīstoties.

Pareizā piekļuves kontroles risinājuma izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp jūsu objekta lieluma un izkārtojuma, nepieciešamā drošības līmeņa, budžeta apsvērumiem un integrācijas ar esošajām sistēmām. Ieteicams konsultēties ar atzītu drošības pakalpojumu sniedzēju, lai novērtētu jūsu konkrētās vajadzības un ieteiktu jūsu organizācijai vispiemērotāko risinājumu.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts