+371 66100650  info@altas.lv

Kontaktinformācija

"Neatkarīgi no tā, cik izcils ir jūsu prāts vai stratēģija, bet, ja jūs spēlējat solo spēli,
jūs vienmēr zaudēsiet komandai." /Reids Hoffmans/
 

ALTAS IT komanda

Māris Baltbergs - ALTAS IT Valdes priekšsēdētājs

Māris Baltbergs

Valdes priekšsēdētājs

Māris jau gandrīz divas desmitgades strādā pārdošanā, no tām 15 gadus drošības jomā. Viens no IP tehnoloģiju inovatoriem Baltijas valstīs. Māris ir labs palīgs pārdošanā un partnerattiecību veidošanā. Ja plānojat jaunu sadarbību, aicinat Māri piedalīties un Jūsu uzņēmuma izredzes pievienot jaunu klientu būtiski uzlabosies.

maris.baltbergs@altas.lv, +371 66 100 650  

Gatis Ošiņš - ALTAS IT Tehniskais direktors

Gatis Ošiņš

Tehniskais direktors

Gatis ir viens no ALTAS IT "dinozauriem" un pamatakmeņu licējiem. Tā kā IT lietas Gatim jau no bērnības bija vaļasprieks, tad var teikt, ka hobijs ir kļuvis par ikdienas darbu. Gata lielākais dārgums ir ģimene un draugi. Ārpus darba Gata hobiji ir sports (gan sportošana, gan līdzi jušana), aktīvā atpūta un ceļošana. Ceļojuma galamērķim nav pārāk lielas nozīmes, jo galvenais ir laba kompānija.

gatis.osins@altas.lv, +371 66 100 650

Oskars Pirags - ALTAS IT Biznesa attīstības direktors

Oskars Pirags

Biznesa attīstības direktors

Karjeras aizsākumi drošības industrijā meklējami jau 2007. gadā studiju laikos. Padsmit gadu laikā ir uzkrājis lielu praktisko zināšanu bagāžu. Arī ikdienā neapstājas, bet turpina attīstīt un pilnveidot savas zināšanas drošības industrijā ar jaunu, inovatīvu drošības risinājumu izpēti un to ieviešanu ALTAS IT "pūrā". Oskars ir lielisks atbalsts klientiem un partneriem unikālu drošības risinājumu izstrādē un pareizu realizācijas posmu planošanā.

oskars.pirags@altas.lv, +371 28 627 694  

Aleksandrs Trofimovs - ALTAS IT Pārdošanas projektu vadītājs

Aleksandrs Trofimovs

Pārdošanas projektu vadītājs

Aleksandrs savu darbību drošības sistēmu jomā uzsāka 2007. gadā, paralēli studējot Rīgas Tehniskajā universitātē. Vēl no bērnības viņam patika izjaukt, salikt un saprast, kā darbojas kāds gadžets, - tā tas arī kļuva par viņa dzīves nodarbošanos. Papildus darbam viņam patīk dažādi sporta veidi, aktīvā atpūta - galvenais ilgi nesēdēt uz vietas, neko nedarot.

aleksandrs.trofimovs@altas.lv,  +371 66 100 650  

Iļja Kudrjavcevs - ALTAS IT Pārdošanas projektu vadītājs

Iļja Kudrjavcevs

Pārdošanas projektu vadītājs

Jau no skolas laikiem Iļja aktīvi darbojies iestādēs, kuras ir saistītas ar Latvijas valsts drošību - Jaunsardzē, Zemessardzē un beidzot ar to, ka veltījis piecus gadus, dienējot VRS Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldē. Pateicoties iegūtajai pieredzei, Iļja māk efektīvi risināt sarežģītus uzdevumus, ātri izvērtēt drošības riskus un veikt atbilstošas darbības, lai paaugstinātu drošības līmeni, tādējādi arī izvairoties no potenciālajiem draudiem. Brīvajā laikā aktīvi nodarbojas ar cīņas sporta viediem, lasa vēstures dokumentālo literatūru. Uzskata, ka rezultāts jebkurā jomā ir atkarīgs no ieguldītā laika un enerģijas, kā arī no spējas analizēt savas kļūdas, lai pilnveidotu sevi. 

ilja.kudrjavcevs@altas.lv,  +371 66 100 650  

Ivars Nagainis - ALTAS IT Servisa projektu vadītājs

Ivars Nagainis

Servisa projektu vadītājs

Aizrautība un "vieglā roka" darbā ar dažādām IT sistēmām, Ivaru pavadījusi jau kopš 1993. gada. Kamēr daudzus gadus nodarbošanās pamatvirziens bijis pavisam cits, paralēli brīvajā laikā izdevies būt "cilvēkam orķestrim" - no datortehnikas speciālista draugiem līdz apskaņotājam, gaismotājam un video tiešraides nodrošinātājam pasākumos. Videonovērošanas aparatūras un programmatūŗas risinajumu tehniskā atbalsta projektu vadīšanas pieredze ALTAS IT komandā kopš 2018. gada. Piedalījies tādu klientu drošības sistēmu izstrādē un uzstādīšanā kā LMT, Tele2, K-Senukai, Neste, Orkla u.c.

ivars.nagainis@altas.lv, +371  20 033 379  

Krista Ramane - ALTAS IT Mārketinga nodaļas vadītāja

Krista Ramane

Mārketinga nodaļas vadītāja

Krista ALTAS IT komandā ir atbildīga par to, kā uzņēmums tiek reprezentēts partneriem, klientiem un ikvienam, kurš interesējas par uzņēmumu. Viņa regulāri pilnveido savas zināšanas, vēlas nepārtraukti attīstīt arī personīgās zināšanas un prasmes, un mērķtiecīgi virzīties uz nosprausto mērķu sasniegšanu.

krista.ramane@altas.lv,  +371 66 100 650

Sanita Meijere - ALTAS IT Mārketinga speciāliste

Sanita Meijere

Mārketinga speciāliste

Sanita nosacīti ir perfekcioniste savā darbā, jo, lai sasniegtu augstākos mērķus, viss ir jādara precīzi un ar aizrautību. Līdzīgu attieksmi sagaida arī no citiem. Jau vidusskolas laikā sāka interesēties par IT un sabiedrisko attiecību jomu. Dzīvei cauri iet ar optimista-reālista skatu un pieturas pie dzīves moto - "Neuztici citam to, ko vari izdarīt pats. Un labāk."

sanita.meijere@altas.lv, +371 66 100 650  

Evita Kopāne - ALTAS IT Biroja vadītāja

Evita Kopāne

Biroja vadītāja

Evita ir viens no darbiniekiem, kas ALTAS IT nostrādājis visilgāk, tādēļ ar viņu ir viegli, jo Evita orientējas visā, kas notiek ALTAS IT, saprot no pusvārda un reaģē zibens ātrumā. Evita ir cilvēks pie kā vērsties, kad nav īsti skaidrs, kas varētu atbildēt uz neskaidrajiem jautājumiem. Evitas kvalitāte ir monumentāla problēmu risināšana. Pasakā par zelta putnu ir pamācība "Ja tu nezini, ko darīt, nogaidi"; dzīve saka: "Ja tu nezini, ko darīt, ej pie Evitas!" 

evita.kopāne@altas.lv+371 66 100 650 

Uzņēmuma rekvizīti

ALTAS IT SIA uzņēmums

"ALTAS IT" SIA

Reģistrācijas numurs: 40103448367

PVN numurs: LV40103448367

Banka: Swedbank A/S

Kods: HABALV22

Konta nr.: LV03HABA0551031219607

Brīvības gatve 221-1,

Rīga, LV-1039


+371 66 100 650

Darba laiks

I - V 8.30 - 17.30​
VI - VII  Slēgts

An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts

Ir jautājums, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.