Kontakti saziņai:


   
    BIROJS

      Brīvības gatve 221 - 1, Rīga, LV-1039

    altas@altas.lv

   norekini@altas.lv  Grāmatvedība

  +371 66100650 Administrācija

+371 60007737   Pārdošanas nodaļa

+371 60007736 Tehniskā atbalsta nodaļa

DARBA LAIKS

    I - IV 8.30 - 17.30
  
 
V  8.30 - 17.30
    VI - VII  Slēgts 

UZŅĒMUMA REKVIZĪTI
"ALTAS IT" SIA
Adrese:
Brīvības gatve 221-1, Rīga, LV-1039 

Reģistrācijas numurs: 40103448367
PVN numurs: LV40103448367
Banka: Swedbank A/S
Kods: HABALV22
Konta nr.: LV03HABA0551031219607

ALTAS IT komanda


Company team

Māris Baltbergs

Valdes priekšsēdētājs

Māris jau gandrīz divas desmitgades strādā pārdošanā, no tām 15 gadus drošības jomā. Viens no IP tehnoloģiju inovatoriem Baltijas valstīs. Māris ir labs palīgs pārdošanā un partnerattiecību veidošanā. Ja plānojat jaunu sadarbību, aicinat Māri piedalīties un Jūsu uzņēmuma izredzes pievienot jaunu klientu būtiski uzlabosies.

 maris.baltbergs@altas.lv, +371 66 100 650

Company team

Gatis Ošiņš

Tehniskais direktors

Gatis ir viens no ALTAS IT "Dinozauriem" un pamatakmeņu licējiem. Tā kā IT lietas Gatim jau no bērnības bija vaļasprieks, tad var teikt, ka hobijs ir kļuvis par ikdienas darbu. Gata lielākais dārgums ir ģimene un draugi. Ārpus darba Gata hobiji ir sports (gan sportošana, gan līdzi jušana), aktīvā atpūta un ceļošana. Ceļojuma galamērķim nav pārāk lielas nozīmes, jo galvenais ir laba kompānija.

 gatis.osins@altas.lv, +371 66 100 650

Company team

Oskars Pirags

Biznesa attīstības direktors

Karjeras aizsākumi drošības industrijā meklējami jau 2007. gadā studiju laikos. Padsmit gadu laikā ir uzkrājis lielu praktisko zināšanu bagāžu. Arī ikdienā neapstājas, bet turpina attīstīt un pilnveidot savas zināšanas drošības industrijā ar jaunu, inovatīvu drošības risinājumu izpēti un to ieviešanu ALTAS IT "pūrā". Oskars ir lielisks atbalsts klientiem un partneriem unikālu drošības risinājumu izstrādē un pareizu realizācijas posmu planošanā.

 oskars.pirags@altas.lv, +371 28 627 694

Company team

Kristaps Sproģis

Pārdošanas projektu vadītājs

Kristapa plašā pieredze pārdošanā un interese par jaunākajām tehnoloģijām, kā arī personīgās ambīcijas apvieno sevī vērtības, kuras viņš velta, lai kopīgi ar pārdošanas komandu virzītos uz uzstādītajiem mērķiem. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu var izsēst arī sāls pudu, tādēļ ALTAS sadarbības partneri un klienti vienmēr būs pirmajā vietā, un izjutīs individuālu pieeju, kā arī atbalstu ikvienā situācijā. Aizrauj DIY, auto/moto tehnika un labprāt pavada laiku pie dabas.

 kristaps.sprogis@altas.lv +371  25 614 823

Company team

Aleksandrs Trofimovs

Pārdošanas projektu vadītājs

Aleksandrs savu darbību drošības sistēmu jomā uzsāka 2007. gadā, paralēli studējot Rīgas Tehniskajā universitātē. Vēl no bērnības viņam patika izjaukt, salikt un saprast, kā darbojas kāds gadžets, - tā tas arī kļuva par viņa dzīves nodarbošanos. Papildus darbam viņam patīk dažādi sporta veidi, aktīvā atpūta - galvenais ilgi nesēdēt uz vietas, neko nedarot.

 aleksandrs.trofimovs@altas.lv +371 66 100 650

Company team

Ivars Nagainis

Servisa projektu vadītājs

Aizrautība un "vieglā roka" darbā ar dažādām IT sistēmām, Ivaru pavadījusi jau kopš 1993. gada. Kamēr daudzus gadus nodarbošanās pamatvirziens bijis pavisam cits, paralēli brīvajā laikā izdevies būt "cilvēkam orķestrim" - no datortehnikas speciālista draugiem līdz apskaņotājam, gaismotājam un video tiešraides nodrošinātājam pasākumos. Videonovērošanas aparatūras un programmatūŗas risinajumu tehniskā atbalsta projektu vadīšanas pieredze ALTAS IT komandā kopš 2018. gada. Piedalījies tādu klientu drošības sistēmu izstrādē un uzstādīšanā kā LMT, Tele2, K-Senukai, Neste, Orkla u.c.

 ivars.nagainis@altas.lv, +371  20 033 379

Company team

Krista Ramane

Mārketinga projektu vadītāja

Krista ALTAS IT komandā ir atbildīga par to, kā uzņēmums tiek reprezentēts partneriem, klientiem un ikvienam, kurš interesējas par uzņēmumu. Viņa regulāri pilnveido savas zināšanas, vēlas nepārtraukti attīstīt arī personīgās zināšanas un prasmes, un mērķtiecīgi virzīties uz nosprausto mērķu sasniegšanu.

 krista.ramane@altas.lv +371 66 100 650

Company team

Sanita Meijere

Mārketinga speciāliste

Sanita nosacīti ir perfekcioniste savā darbā, jo, lai sasniegtu augstākos mērķus, viss ir jādara precīzi un ar aizrautību. Līdzīgu attieksmi sagaida arī no citiem. Jau vidusskolas laikā sāka interesēties par IT un sabiedrisko attiecību jomu. Dzīvei cauri iet ar optimista-reālista skatu un pieturas pie dzīves moto - "Neuztici citam to, ko vari izdarīt pats. Un labāk."

 sanita.meijere@altas.lv, +371 66 100 650

Company team

Evita Kopāne

Biroja vadītāja

Evita ir viens no darbiniekiem, kas ALTAS IT nostrādājis visilgāk, tādēļ ar viņu ir viegli, jo Evita orientējas visā, kas notiek ALTAS IT, saprot no pusvārda un reaģē zibens ātrumā. Evita ir cilvēks pie kā vērsties, kad nav īsti skaidrs, kas varētu atbildēt uz neskaidrajiem jautājumiem. Evitas kvalitāte ir monumentāla problēmu risināšana. Pasakā par zelta putnu ir pamācība "Ja tu nezini, ko darīt, nogaidi"; dzīve saka: "Ja tu nezini, ko darīt, ej pie Evitas!"

 evita.kopāne@altas.lv, + 371 66 100 650

Company team

Sigita Stūrmane

Biroja administratore

Sigita ALTAS IT uzņēmumā ir atbildīga par to, lai darbi, kas ir saistīti ar administratīvajām lietām tiktu īstenoti atbilstoši termiņam un to specifikai. Sevi raksturo kā daudzpusīgu personību, kurai piemīt liela empātija pret cilvēkiem un spēja pamanīt detaļas, kas darbā ir ne mazāk svarīgi. Runājot par profesionālo pusi, tad 9 gadu garumā ir iegūtā plašā pieredze pārdošanā - mazumtirdzniecības jomā un B2B segmentā, nereti noder arī administrēšanas jomā. Uzskata, ka jebkurā situācijā var rast kompromisu.

 altas@altas.lv, + 371 66 100 650

"Neatkarīgi no tā, cik izcils ir jūsu prāts vai stratēģija, ja jūs spēlējat solo spēli,
jūs vienmēr zaudēsiet komandai." /Reids Hoffmans/

Vēlies pieteikties uz sarunu? Uzraksti mums!


 

Pierakstīties jaunumu saņemšanai