+371 66100650 info@altas.lv

Privātuma politika

 

Sīkfaili ir nelieli teksta fragmenti, ko mūsu serveri nosūta uz jūsu datoru vai ierīci, kad jūs piekļūstat mūsu pakalpojumiem. Tie tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammā un vēlāk nosūtīti atpakaļ uz mūsu serveriem, lai mēs varētu nodrošināt kontekstuālu saturu. Bez sīkfailiem tīmekļa lietošana būtu daudz apgrūtinošāka. Mēs tās izmantojam, lai atbalstītu jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē. Piemēram, jūsu sesijai (lai jums nebūtu atkārtoti jāpiesakās) vai iepirkumu grozam.

Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai palīdzētu mums saprast jūsu preferences, pamatojoties uz jūsu iepriekšējām vai pašreizējām darbībām mūsu tīmekļa vietnē (jūsu apmeklētajām lapām), jūsu valodu un valsti, kas ļauj mums sniegt jums labākus pakalpojumus. Mēs arī izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu mums apkopot apkopotos datus par vietnes datplūsmu un mijiedarbību ar vietni, lai nākotnē varētu piedāvāt labāku vietnes pieredzi un rīkus.

Šeit ir sniegts pārskats par sīkfailiem, kas var tikt saglabāti jūsu ierīcē, kad apmeklējat mūsu vietni:

Sīkfailu kategorijas Mērķis Piemēri

Apmeklējums un drošība
(būtiskie)

 Autentificēt lietotājus, aizsargāt lietotāja datus un ļaut vietnei sniegt pakalpojumus, ko lietotāji sagaida, piemēram, uzturēt lietotāja groza saturu vai ļaut augšupielādēt failus.

Vietne nedarbosies pareizi, ja jūs noraidīsiet vai atteiksiet šīs sīkdatnes.

sesijas_id (Odoo)


Priekšrocības (būtiskie)

Atcerieties informāciju par vēlamo vietnes izskatu vai uzvedību, piemēram, vēlamo valodu vai reģionu.

Ja atmetat šos sīkfailus, jūsu pieredze var pasliktināties, taču vietne joprojām darbosies.

frontend_lang (Odoo)
Mijiedarbības vēsture
(izvēles)

 Izmanto, lai apkopotu informāciju par jūsu mijiedarbību ar vietni, aplūkotajām lapām un konkrētu mārketinga kampaņu, kas jūs atvedusi uz šo vietni.

Iespējams, ka mēs nevarēsim sniegt jums vislabāko pakalpojumu, ja jūs noraidīsiet šīs sīkdatnes, taču tīmekļa vietne darbosies.

im_livechat_previous_operator_pid (Odoo)
utm_campaign (Odoo)
utm_source (Odoo)
utm_medium (Odoo)


Reklāma un mārketings (izvēles)

 Izmanto, lai padarītu reklāmu lietotājiem saistošāku un izdevējiem un reklāmdevējiem vērtīgāku, piemēram, lai nodrošinātu atbilstošākas reklāmas, kad apmeklējat citas vietnes, kurās tiek rādītas reklāmas, vai lai uzlabotu pārskatu sniegšanu par reklāmas kampaņas darbību.

Ņemiet vērā, ka daži trešo pušu pakalpojumi jūsu pārlūkprogrammā var instalēt papildu sīkfailus, lai jūs varētu identificēt.

Jūs varat atteikties no trešās puses sīkfailu izmantošanas, apmeklējot Tīkla reklāmas iniciatīvas atteikšanās lapu. Vietne joprojām darbosies, ja jūs noraidīsiet vai atmetīsiet šīs sīkdatnes.

__gads (Google)
__gac (Google)


Analītika (izvēles)

 Izmantojot Google Analytics, noskaidrot, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Uzziniet vairāk par Analytics sīkfailiem un konfidencialitātes informāciju.

Vietne darbosies arī tad, ja noraidīsiet vai atteiksiet šīs sīkdatnes.

_ga (Google)
_gat (Google)
_gid (Google)
_gac_* (Google)

Varat izvēlēties, lai dators jūs brīdina katru reizi, kad tiek nosūtīts sīkfails, vai arī varat izslēgt visus sīkfailus. Katra pārlūkprogramma ir nedaudz atšķirīga, tāpēc skatiet pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni, lai uzzinātu, kā pareizi mainīt sīkfailus.

Pašlaik mēs neatbalstām "Do Not Track" signālus, jo nav nozares standarta atbilstības nodrošināšanai.

An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts