ALTAS IT Partneru programma

ALTAS IT izvēlas strādāt tikai ar kvalificētiem, pieredzējušiem un uzticamiem savas nozares profesionāļiem. Tie ir Latvijā vadošie nozares uzņēmumi un to darbinieki - drošības speciālisti, plānošanas konsultanti, inženieri, sistēmu uzturētāji u.c. Viena no ALTAS IT pamatvērtībām ir atbildība par rezultātu - pret klientu un izcilu apkalpošanu, pret solīto problēmas atrisinājumu, pret izmaksu atbilstību kvalitātei un atbalstu arī pēc pārdošanas.

Odoo • Text and Image

Partneru programmas priekšrocības / ieguvumi

Akciju piedāvājumi

Potenciālo darījumu piesaiste


Iespēja reģistrēt projektus

Iespēja pagarināt garantiju

ALTAS IT servisa atlaides


Izvēlēto produkta grupu virzīšana tirgū, veidojot kopīgu mārketingu

Pasūtījumu piegādes izmaksas

Odoo • Text and Image

Kļūstiet par ALTAS IT sadarbības partneri jau šodien!
Veidosim jaunu stabilu ilgtermiņa sadarbību!

Zelta līmeņa partneri:

SIA "AE Lux"

 • Edgars Lūks: "AE Lux ir uzņēmums, kurā dzīves pieredze un pārbaudītas vērtības apvienotas ar jaunām tehnoloģijām un efektīviem risinājumiem. Šīs ir AE Lux pamatvērtības, kuras iet roku rokā ar ALTAS IT vērtībām, tā kopā radot efektīvus nestandarta risinājums ar jaunākajām tehnoloģijām, lai klientiem sniegtu individuālus risinājumus dažādas sarežģītības projektos."

 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:


SIA "Revixit"

 • Mihails Jevstignejevs: "Ar ALTAS IT sadarbojos jau 11 gadus. Vēlos atzīmēt, ka strādāt ar viņiem ir neticami liels prieks. Visas radušās problēmas tiek atrisinātas ļoti profesionāli un ātri. Lieliska komanda! Ilgu mūžu un labklājību!"
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:


SIA "2K Services"

 • Kristaps Kļaviņš: "2K Services SIA piedāvājam inovatīvus, kvalitatīvus un uzticamus drošības sistēmu risinājumus, lai nodrošinātu augstu pakalpojuma kvalitāti. Iesaistoties partneru programmā esam pārliecināti, ka ar ALTAS IT atbalstu varēsim mūsu klientiem sniegt augstāku pievienoto vērtību."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:

"Enreach Latvia"

 • Armands Meinarts: "SIA “ALTAS IT” jau vairāk kā 4 gadus ir Enreach Latvia uzticams partneris, kas nodrošina dažādus video novērošanas produktus un risinājumus. ALTAS IT ir sevi pierādījuši kā uzticamu un profesionālu partneri, jo spēj piedāvāt personalizētus risinājumus dažādām drošības vajadzībām, kā arī vienmēr sniegs detalizētu informāciju un atbildes uz visiem jautājumiem."

SIA "Delta Phi"

 • Kaspars Vicinskis: "Sadarbību ar ALTAS IT uzsākām vēl pirms Delta Phi dibināšanas. Redzot iespējas, kuras finansiāli un tehnoloģiski piedāvā ALTAS IT, man bija skaidrs, ka apvienojot to ar manām IT zināšanām iespējama ļoti veiksmīga sadarbība. Paldies par jau paveikto un ceru arī uz tālākiem panākumiem."

 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:

SIA "NCS LV"

 • Nords Andersons: "Iespējas nerodas tāpat vien, mēs, SIA "ALTAS IT" un SIA "NCS LV", tās izveidojām, lai kopā daudzu gadu garumā veiksmīgi izstrādātu un veidotu dažādus, mūsdienīgi integrētus projektu risinājumus, kas atbilstu katra klienta vēlmei un vajadzībai. Mūsu kopīgais sirds darbs ir ar pievienoto vērtību, apvienojot savu intelektu un radošumu, nodrošinot klientam gala produktu, jebkuras sarežģītības projektos."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:

AS "G4S Latvia"

 • Aleksandrs Šnevels: "Teju trīsdesmit darbības gadu laikā uzņēmums ir uzkrājis vērā ņemamu pieredzi, t.sk. starptautisku. Mūsu profesionāļu komanda pasaulē sastāv no 800 000 darbiniekiem, kas ļauj mums izmantot pasaules praksi, labākos risinājumus,  pārbaudītu pieredzi un ļauj klientu vajadzības sabalansēt ar esošajām iespējām, lai sniegtu kvalitatīvu pakalpojumu pēc visaugstākajiem drošības nozares standartiem. Pievienojoties ALTAS IT partneru programmai, esam gatavi radīt jaunas idejas mūsu klientiem un palīdzēt uzņēmumiem attīstīties kopā!" 

SIA "RECK"

 • Viesturs Kaģis: "SIA “RECK” ir gandarīts paziņot par sadarbības uzsākšanu ar SIA “ALTAS IT”! Tā SIA “RECK” ļaus paplašināt piedāvājuma klāstu ar mūsdienīgām un inteliģentām drošības, ITS un vadības sistēmām. RECK kā kompānijai, kas jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā profesionālus inženiertehniskus risinājumus enerģētikā, telekomunikācijās, sakaros, inteliģentās pilsētvides sistēmas, mākslīgā intelekta drošības sistēmas un citu mūsu ikdienu pilnveidojošas inženiersistēmas, ir būtiski sadarboties ar tādiem partneriem kā ALTAS IT. Sadarbība stiprinās RECK, kā profesionālas inženieru komanda vērtības, nodrošinās individuālu pieeju katram projektam un klientam. Kopā, kā komanda, mēs varam sniegt mūsu klientiem labāko un piemērotāko!"

Sudraba līmeņa partneri:

SIA "GRIFS AG"

 • Roberts Lukss: "GRIFS AG viens no pamatprincipiem vienmēr ir bijis ilgtermiņa sadarbība gan ar klientiem, gan sadarbības partneriem. Sadarbība ar ALTAS IT ir ļoti labs piemērs neskaitāmu un veiksmīgu projektu realizācijai daudzu gadu garumā. Šodienas sarežģītajos apstākļos, kad dažāda veida tehnoloģiju un elektronikas komponenenšu piegāde ir apgrūtināta, ar ALTAS IT esam spējuši rast risinājumus ikvienai situācijai un klienta vajadzībai. Esmu pārliecināts, ka mums tas izdosies arī nākotnē."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:SIA "Hansab"

 • Ojārs Briedis: "Hansab ir inovatīvu tehnoloģiju uzņēmums ar 30 gadu pieredzi. Mums ir izveidojusies ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar ALTAS IT, pateicoties precizitātei, profesionālai pieejai un augstai atbildības sajūtai pret darbu."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:SIA "A.S. Capital"

 • Aigars Bērziņš: "Ņemot vērā, ka mūsdienās drošības sistēmas ir integrētas kopējā IT infrastruktūrā, arvien vairāk saņemam jautājumus no klientiem, vai varam palīdzēt šajā aspektā ar drošības sistēmu uzstādīšanas un uzturēšanas darbiem. Līdz ar to, lai mūsu klientiem turpinātu sniegt kvalitatīvu tehnisko atbalstu, esam pieņēmuši lēmumu par kompetences paplašināšanu šajā virzienā. Uzsākt sadarbību ar ALTAS IT šķita loģisks nākamais attīstības solis."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:


SIA "Videoprojekts Baltija"

 • Juris Kazulis: “Videoprojekts Baltija ir mūsdienīgo drošības sistēmu un risinājumu kompānija, kas ieņem stabilu vietu tirgū, pateicoties personiskai attieksmei pret klientu, profesionalitātei, elastībai un augstām prasībām pret iekšējiem kvalitātes standartiem un klienta vēlmēm. Lai varētu noturēt kvalitātes standarta latiņu, esam tik pat prasīgi arī pret mūsu risinājumu piegādātājiem, tāpēc par vienu no sadarbības partneriem izvēlamies ALTAS IT, kas jau iepriekš iepazīti kā uzticami un pieredzējuši savas nozares profesionāļi, kā arī ir pazīstami ar savu kvalitāti un augstajiem klientu apkalpošanas standartiem un unikālajiem drošības risinājumiem.”
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:

SIA "Goodman Group"

 • Jevģenijs Kružkovs: "SIA "GOODMAN GROUP" mērķis ir piedāvāt klientam augstas kvalitātes pakalpojumus, atbrīvojot viņu no rūpēm un kompleksi risinot klienta uzdevumu. Mēs tiecamies piedāvāt un ieviest kvalitatīvus un inovatīvus inženiertīklu risinājumus, tādēļ mums ir liels prieks un gandarījums, ka uzsākām sadarbību ar SIA "ALTAS IT". Šī sadarbība noteikti palīdzēs dažādu projektu realizācijā un risinājumu izveidē."

Bronzas līmeņa partneri:

SIA "EOS"

 • Oskars Jozefs: "ALTAS IT darbībā ieinteresēja mākslīgā intelekta risinājumi, individuāla attieksme pret klientu un partneri, kā arī uzņēmuma sniegto risinājumu un pārstāvēto zīmolu kvalitāte. Šīs ir dažas no kopējām iezīmēm, ko varam minēt kā abu uzņemumu dzinuli. Ceram uz veiksmīgu sadarbību!"

SIA "Bookla"

 • Oļegs Smirnovs: "Sadarbībā ar "Bookla" Tavs uzņēmums var kļūt par izcilu klientu apkalpošanas piemēru. Bookla ir pierādījums tam, kā vadīt uzņēmumu regulāri palielinot sava pakalpojuma kvalitāti, izmantojot atsauksmes un reitingus, ko klienti atstāj pēc vizītes. Bookla ar ALTAS IT iet kopā ar laiku un Tavs uzņēmums var kļūt par mūsdienīgāko un izmaksās efektīvāko savā jomā."

SIA "Satalit"

 • Aleksandrs Brovčuks: "Ilggadēja pieredze nozarē ir ļāvusi profesionāli attīstīties un augt, tāpēc ir lieliski sadarboties ar profesionālu un zinošu uzņēmumu, kāds ir ALTAS IT."


SIA "SECURE Solutions"

 • Andris Grigulis: SIA ''SECURE Solutions'' partneru izvēlē lielu nozīmi piešķir to reputācijai un godprātīgai komercpraksei, mūs vienojot kopīgam mērķim – nodrošināt klientam kvalitatīvāko pakalpojumu un izcilu apkalpošanu. Ar ALTAS IT mums ir veiksmīgi izveidojusies sadarbība no uzņēmuma dibināšanas brīža un realizēti dažādas sarežģītības projekti. Mēs atzinīgi novērtējam mūsu sadarbības partnera profesionalitāti un sniegtā pakalpojuma un produktu kvalitāti."  

SIA "Rewind"

 • Jānis Rudzītis: "SIA "ALTAS IT" ir inovatīvs uzņēmums, nodrošinot savus partnerus ar tirgū aktuālajiem risinājumiem un produkciju. SIA "Rewind" ir veiksmīgi integrējis tos savos ikdienas darbos un novērtē augsto kvalitāti un atbalstu." 

SIA "EMPOWER"

 • Andrejs Galzons: "Uzņēmumu EMPOWER un ALTAS IT sadarbība ļauj pilnvērtīgi , no A līdz Z, realizēt sarežģītākos industriālos un citus drošības jautājumus. ALTAS IT piedāvā modernus un industrijā pārbaudītus risinājumus (videonovērošanas iekārtas, transportlīdzekļu aprīkojumu un citus drošības risinājumus), savukārt EMPOWER konsultē, kā šo aprīkojumu un risinājumus izmantot, kā arī nodrošina to uzstādīšanu un darbību. Ja esat uzņēmumu EMPOWER un ALTAS IT klients, varat būt drošs, ka jebkuras drošības sistēmas tiks pielāgotas Jūsu vajadzībām."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT zīmoliem:


Kļūstiet par ALTAS IT sadarbības partneri jau šodien!
Veidosim jaunu stabilu ilgtermiņa sadarbību!

Pierakstīties jaunumu saņemšanai