+371 66100650 info@altas.lv

Partneru programma

Kļūstiet par ALTAS IT sadarbības partneri jau šodien, lai veidotu jaunu stabilu ilgtermiņa sadarbību kopā!

Pieteikties programmai

ALTAS IT izvēlas strādāt tikai ar kvalificētiem, pieredzējušiem un uzticamiem savas nozares profesionāļiemTie ir Latvijā vadošie nozares uzņēmumi un to darbinieki - drošības speciālisti, plānošanas konsultanti, inženieri, sistēmu uzturētāji u.c. Viena no ALTAS IT pamatvērtībām ir atbildība par rezultātu - pret klientu un izcilu apkalpošanu, pret solīto problēmas atrisinājumu, pret izmaksu atbilstību kvalitātei un atbalstu arī pēc pārdošanas.

Pieeja ekskluzīviem rīkiem

Piekļūstiet ekskluzīviem resursiem, rīkiem un mācību materiāliem, kas laika gaitā tiek pilnveidoti, nodrošinot, ka partneri nezaudē priekšrocības pastāvīgi mainīgajā uzņēmējdarbības vidē.

Atbalsts prioritārā kārtā

Izbaudiet prioritāru atbalstu, kas nodrošina, ka jūs kā ilgtermiņa partneris saņemat īpašu palīdzību, ātru reaģēšanas laiku un pielāgotus risinājumus, lai apmierinātu jūsu mainīgās vajadzības.

Kopējas mārketinga aktivitātes

Gūstiet labumu no kopīgām mārketinga iniciatīvām, kas ilgtermiņā stiprina zīmola atpazīstamību, veidojot kopīgas kampaņas un reklāmas pasākumus.

Kopēja sadarbība

Veiciniet noturīgas un ilgtermiņa attiecības ar citiem partneriem, veidojot sadarbību, kurā pieredze un atziņas veicina kopējo izaugsmi.

Atzinības un apbalvojumi

Saņemiet atzinību un apbalvojumus par ilgstošu darbu un izcilu ieguldījumu, uzlabojot sava uzņēmuma reputāciju un tā uzticamību nozarē.

Ieguvumi no Partneru programmas

Akciju piedāvājumi

Uzziniet par izdevīgākajiem piedāvājumiem pirmie!

Potenciālo darījumu piesaiste

Mūsu pielāgotajos risinājumos tiek izmantotas tirgus sniegtās zināšanas, nodrošinot, ka jūsu zīmols izceļas, rada interesi jūsu mērķauditorijā un veicina ilgstošas attiecības ar potenciālajiem klientiem.

Iespēja reģistrēt projektus

Katram partnerim ir piekļuve savam uzņēmuma profilam, kur redzami visi pasūtījumi, to statuss, pieteiktie servisa pakalpojumi utt.

​Iespēja pagarināt garantiju

Partneru programmas biedriem ir iespēja bez papildu maksas pagarināt pie ALTAS IT iegādāto produktu garantiju.

ALTAS IT servisa atlaides

Tikai Partneru programmā iesaistītiem uzņēmumiem ir priekšrocība saņemt servisa atlaides, ko nodrošina ALTAS IT.

Kopīgs mērķis

Partneru izvēlēto produkta grupu virzīšana tirgū, veidojot kopīgu mārketingu.

Lieli atklājumi un uzlabojumi vienmēr ir saistīti ar daudzu prātu sadarbību.

Aleksandrs Greiems Bells • Izgudrotājs, fiziologs un fiziķis, telefona izgudrotājs un viens no modernās surdopedagoģijas pamatlicējiem.

Kā kļūt par partneri?

Spiediet "Pieteikties"

Mūsu komanda ar jums sazināsies 1 - 2 darba dienu laikā.

Saņemiet zvanu

Zvana laikā vienosimies par tikšanos un līguma noteikumiem.

Parakstiet līgumu

Parakstīsim sadarbības līgumu, lai veidotu veiksmīgāku nākotni.

Sākam darbu!

Vieglāk un ātrāk nekā iepriekš veiciet pasūtījumus un pieteikumus saskaņā ar līgumu.

Pasūtījumu piegādes izmaksas

Izbaudiet nepārspējamu izmaksu efektivitāti​ piegādes pasūtījumu operācijās, sadarbojoties ar ALTAS IT SIA.
Izmantojot pieejamos loģistikas risinājumus un racionalizētus procesus, mēs optimizējam un samazinām piegādes izmaksas.

Pasūtījumu piegādes izmaksas - ALTAS IT Partneru programma

Partneri un to piederība sadarbības līmeņiem

 Apvienojoties mēs vienmēr varam redzēt tālāk un sasniegt vairāk.

Partneru iedalījums Zelta, Sudraba un Bronzas līmeņos ļauj izmantot strukturētu un diferencētu pieeju, lai atzītu un atalgotu dažādus saistību, ieguldījuma un iesaistīšanās līmeņus, radot mērogojamu un iekļaujošu partneru ekosistēmu, kas atbilst dažādām partneru iespējām un vēlmēm.


Zelta līmeņa partneri  Sudraba līmeņa partneri  Bronzas līmeņa partneri

Zelta līmeņa partneri


AE LUX - ALTAS IT sadarbības partneris

 • AE LUX, SIA ir drošības sistēmu uzstādīšanas pakalpojumu sniedzējs Talsos.
 • Edgars Lūks: "AE Lux ir uzņēmums, kurā dzīves pieredze un pārbaudītas vērtības apvienotas ar jaunām tehnoloģijām un efektīviem risinājumiem. Šīs ir AE Lux pamatvērtības, kuras iet roku rokā ar ALTAS IT vērtībām, tā kopā radot efektīvus nestandarta risinājums ar jaunākajām tehnoloģijām, lai klientiem sniegtu individuālus risinājumus dažādas sarežģītības projektos."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:Revixit - ALTAS IT sadarbības partneris

 • REVIXIT, SIA ir būvdarbu nodrošinātājs.
 • Mihails Jevstignejevs: "Ar ALTAS IT sadarbojos jau 11 gadus. Vēlos atzīmēt, ka strādāt ar viņiem ir neticami liels prieks. Visas radušās problēmas tiek atrisinātas ļoti profesionāli un ātri. Lieliska komanda! Ilgu mūžu un labklājību!"
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:


2K SERVICES - ALTAS IT sadarbības partneris

 • 2K SERVICES, SIA veic vājstrāvu sistēmu tirdzniecību, uzstādīšanu un apkalpošanu visā Latvijas teritorijā.
 • Kristaps Kļaviņš: "2K Services SIA piedāvājam inovatīvus, kvalitatīvus un uzticamus drošības sistēmu risinājumus, lai nodrošinātu augstu pakalpojuma kvalitāti. Iesaistoties partneru programmā esam pārliecināti, ka ar ALTAS IT atbalstu varēsim mūsu klientiem sniegt augstāku pievienoto vērtību."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:Enreach Latvia - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Enreach Latvia, SIA ir kvalitatīvu telekomunikāciju risinājumu nodrošinātāji maziem un vidējiem uzņēmumiem.
 • Armands Meinarts: "SIA “ALTAS IT” jau vairāk kā 4 gadus ir Enreach Latvia uzticams partneris, kas nodrošina dažādus video novērošanas produktus un risinājumus. ALTAS IT ir sevi pierādījuši kā uzticamu un profesionālu partneri, jo spēj piedāvāt personalizētus risinājumus dažādām drošības vajadzībām, kā arī vienmēr sniegs detalizētu informāciju un atbildes uz visiem jautājumiem."


Delta Phi - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Delta Phi, SIA specializējas sabiedriskā un komerciālā transporta biznesa risinājumos.
 • Kaspars Vicinskis: "Sadarbību ar ALTAS IT uzsākām vēl pirms Delta Phi dibināšanas. Redzot iespējas, kuras finansiāli un tehnoloģiski piedāvā ALTAS IT, man bija skaidrs, ka apvienojot to ar manām IT zināšanām iespējama ļoti veiksmīga sadarbība. Paldies par jau paveikto un ceru arī uz tālākiem panākumiem."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:


NCS - ALTAS IT sadarbības partneris

 • NCS, SIA ir uzņēmums, kas veic elektroapgādes, vājstrāvas sistēmu iekšējo un ārējo tīklu, kā arī telekomunikāciju sistēmu un līdzīgus pakalpojumus.
 • Nords Andersons: "Iespējas nerodas tāpat vien, mēs, SIA "ALTAS IT" un SIA "NCS LV", tās izveidojām, lai kopā daudzu gadu garumā veiksmīgi izstrādātu un veidotu dažādus, mūsdienīgi integrētus projektu risinājumus, kas atbilstu katra klienta vēlmei un vajadzībai. Mūsu kopīgais sirds darbs ir ar pievienoto vērtību, apvienojot savu intelektu un radošumu, nodrošinot klientam gala produktu, jebkuras sarežģītības projektos."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:


G4S - ALTAS IT sadarbības partneris

 • G4S, SIA ir drošības pakalpojumu sniedzējs.
 • Aleksandrs Šnevels: "Teju trīsdesmit darbības gadu laikā uzņēmums ir uzkrājis vērā ņemamu pieredzi, t.sk. starptautisku. Mūsu profesionāļu komanda pasaulē sastāv no 800 000 darbiniekiem, kas ļauj mums izmantot pasaules praksi, labākos risinājumus, pārbaudītu pieredzi un ļauj klientu vajadzības sabalansēt ar esošajām iespējām, lai sniegtu kvalitatīvu pakalpojumu pēc visaugstākajiem drošības nozares standartiem. Pievienojoties ALTAS IT partneru programmai, esam gatavi radīt jaunas idejas mūsu klientiem un palīdzēt uzņēmumiem attīstīties kopā!"


RECK - ALTAS IT sadarbības partneris

 • RECK, SIA ir viens no lielākajiem energobūvniecības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu lielu pieredzi.
 • Viesturs Kaģis: "SIA “RECK” ir gandarīts paziņot par sadarbības uzsākšanu ar SIA “ALTAS IT”! Tā SIA “RECK” ļaus paplašināt piedāvājuma klāstu ar mūsdienīgām un inteliģentām drošības, ITS un vadības sistēmām. RECK kā kompānijai, kas jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā profesionālus inženiertehniskus risinājumus enerģētikā, telekomunikācijās, sakaros, inteliģentās pilsētvides sistēmas, mākslīgā intelekta drošības sistēmas un citu mūsu ikdienu pilnveidojošas inženiersistēmas, ir būtiski sadarboties ar tādiem partneriem kā ALTAS IT. Sadarbība stiprinās RECK, kā profesionālas inženieru komanda vērtības, nodrošinās individuālu pieeju katram projektam un klientam. Kopā, kā komanda, mēs varam sniegt mūsu klientiem labāko un piemērotāko!"

Sudraba līmeņa partneri


GRIFS AG - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Grifs AG ir apsardzes uzņēmums, kas piedāvā visus iespējamos drošības pakalpojumus.
 • Roberts Lukss: " GRIFS AG viens no pamatprincipiem vienmēr ir bijis ilgtermiņa sadarbība gan ar klientiem, gan sadarbības partneriem. Sadarbība ar ALTAS IT ir ļoti labs piemērs neskaitāmu un veiksmīgu projektu realizācijai daudzu gadu garumā. Šodienas sarežģītajos apstākļos, kad dažāda veida tehnoloģiju un elektronikas komponenenšu piegāde ir apgrūtināta, ar ALTAS IT esam spējuši rast risinājumus ikvienai situācijai un klienta vajadzībai. Esmu pārliecināts, ka mums tas izdosies arī nākotnē."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:Hansab - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Hansab ir viens no Latvijā vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem automatizācijas, digitalizācijas un drošības jomās.
 • Ojārs Briedis: "Hansab ir inovatīvu tehnoloģiju uzņēmums ar 30 gadu pieredzi. Mums ir izveidojusies ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar ALTAS IT, pateicoties precizitātei, profesionālai pieejai un augstai atbildības sajūtai pret darbu."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:Capital - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Capital SIA ir pilna servisa IT uzņēmums, kas ir patstāvīgi atbildīgs par personas datu apstrādi saviem mērķiem.
 • Aigars Bērziņš: "Ņemot vērā, ka mūsdienās drošības sistēmas ir integrētas kopējā IT infrastruktūrā, arvien vairāk saņemam jautājumus no klientiem, vai varam palīdzēt šajā aspektā ar drošības sistēmu uzstādīšanas un uzturēšanas darbiem. Līdz ar to, lai mūsu klientiem turpinātu sniegt kvalitatīvu tehnisko atbalstu, esam pieņēmuši lēmumu par kompetences paplašināšanu šajā virzienā. Uzsākt sadarbību ar ALTAS IT šķita loģisks nākamais attīstības solis."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:Videoprojekts Baltija - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Videoprojekts Baltija ir licencēta un ISO:9001 sertificēta pilna servisa videonovērošanas un drošības sistēmu kompānija, kas nodrošina sistēmu projektēšanas, montāžas un uzturēšanas pakalpojumus.
 • Juris Kazulis: “Videoprojekts Baltija ir mūsdienīgo drošības sistēmu un risinājumu kompānija, kas ieņem stabilu vietu tirgū, pateicoties personiskai attieksmei pret klientu, profesionalitātei, elastībai un augstām prasībām pret iekšējiem kvalitātes standartiem un klienta vēlmēm. Lai varētu noturēt kvalitātes standarta latiņu, esam tik pat prasīgi arī pret mūsu risinājumu piegādātājiem, tāpēc par vienu no sadarbības partneriem izvēlamies ALTAS IT, kas jau iepriekš iepazīti kā uzticami un pieredzējuši savas nozares profesionāļi, kā arī ir pazīstami ar savu kvalitāti un augstajiem klientu apkalpošanas standartiem un unikālajiem drošības risinājumiem.”


Goodman Group - ALTAS IT sadarbības partneris

 • SIA “Goodman group” dibināts 2013. gadā un darbojas IT risinājumu sfērā.
 • Jevģenijs Kružkovs: "SIA "GOODMAN GROUP" mērķis ir piedāvāt klientam augstas kvalitātes pakalpojumus, atbrīvojot viņu no rūpēm un kompleksi risinot klienta uzdevumu. Mēs tiecamies piedāvāt un ieviest kvalitatīvus un inovatīvus inženiertīklu risinājumus, tādēļ mums ir liels prieks un gandarījums, ka uzsākām sadarbību ar SIA "ALTAS IT". Šī sadarbība noteikti palīdzēs dažādu projektu realizācijā un risinājumu izveidē."

Bronzas līmeņa partneri


EOS - ALTAS IT sadarbības partneris

 • EOS - strauji augošs, Latvijā bāzēts uzņēmums, kurš darbojas inženiertīklu nozarē. Sniedzam pilna cikla pakalpojumus elektrības un vājstrāvu sistēmu izbūvē un ekspluatācijā.
 • Oskars Jozefs: "ALTAS IT darbībā ieinteresēja mākslīgā intelekta risinājumi, individuāla attieksme pret klientu un partneri, kā arī uzņēmuma sniegto risinājumu un pārstāvēto zīmolu kvalitāte. Šīs ir dažas no kopējām iezīmēm, ko varam minēt kā abu uzņemumu dzinuli. Ceram uz veiksmīgu sadarbību!"


Bookla - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Bookla - automatizēs Tavu biznesu, izmantojot mūsdienīgākos programmatūras un aparatūras risinājumus.
 • Oļegs Smirnovs: "Sadarbībā ar "Bookla" Tavs uzņēmums var kļūt par izcilu klientu apkalpošanas piemēru. Bookla ir pierādījums tam, kā vadīt uzņēmumu regulāri palielinot sava pakalpojuma kvalitāti, izmantojot atsauksmes un reitingus, ko klienti atstāj pēc vizītes. Bookla ar ALTAS IT iet kopā ar laiku un Tavs uzņēmums var kļūt par mūsdienīgāko un izmaksās efektīvāko savā jomā."


Satalit - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Satalit - vājstrāvu tīklu un drošības sistēmu integrātors.
 • Aleksandrs Brovčuks: "Ilggadēja pieredze nozarē ir ļāvusi profesionāli attīstīties un augt, tāpēc ir lieliski sadarboties ar profesionālu un zinošu uzņēmumu, kāds ir ALTAS IT."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:SECURE Solutions - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Piedāvā daudzfunkcionālus drošības sistēmu risinājumus dažāda tipa objektiem gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
 • Andris Grigulis: SIA ''SECURE Solutions'' partneru izvēlē lielu nozīmi piešķir to reputācijai un godprātīgai komercpraksei, mūs vienojot kopīgam mērķim – nodrošināt klientam kvalitatīvāko pakalpojumu un izcilu apkalpošanu. Ar ALTAS IT mums ir veiksmīgi izveidojusies sadarbība no uzņēmuma dibināšanas brīža un realizēti dažādas sarežģītības projekti. Mēs atzinīgi novērtējam mūsu sadarbības partnera profesionalitāti un sniegtā pakalpojuma un produktu kvalitāti."


Rewind - ALTAS IT sadarbības partneris

 •  Nodrošina pilnu atbalstu IP drošības sistēmu jomā.
 • Jānis Rudzītis: "SIA "ALTAS IT" ir inovatīvs uzņēmums, nodrošinot savus partnerus ar tirgū aktuālajiem risinājumiem un produkciju. SIA "Rewind" ir veiksmīgi integrējis tos savos ikdienas darbos un novērtē augsto kvalitāti un atbalstu." 


Empower - ALTAS IT sadarbības partneris

 • Uzņēmuma darbības jomas ir augstsprieguma tīklu būvniecība, zemsprieguma un vidējā sprieguma tīklu būvniecība, telekomunikāciju tīklu būvniecība, energoindustrija un ēku būvniecība.
 • Andrejs Galzons: "Uzņēmumu EMPOWER un ALTAS IT sadarbība ļauj pilnvērtīgi , no A līdz Z, realizēt sarežģītākos industriālos un citus drošības jautājumus. ALTAS IT piedāvā modernus un industrijā pārbaudītus risinājumus (videonovērošanas iekārtas, transportlīdzekļu aprīkojumu un citus drošības risinājumus), savukārt EMPOWER konsultē, kā šo aprīkojumu un risinājumus izmantot, kā arī nodrošina to uzstādīšanu un darbību. Ja esat uzņēmumu EMPOWER un ALTAS IT klients, varat būt drošs, ka jebkuras drošības sistēmas tiks pielāgotas Jūsu vajadzībām."
 • Sertificēti sekojošiem ALTAS IT produktiem:

Kļūstiet par ALTAS IT sadarbības partneri jau šodien!
Veidosim jaunu stabilu ilgtermiņa sadarbību!
 

Rodi atbildi uz savu jautājumu:

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts