+371 66100650  info@altas.lv

Pieejama un droša videonovērošana

ALTAS IT videonovērošanas kameru klāstā pieejami tikai sertificēti un augstākajām drošības prasībām atbilstoši produkti, nodrošinot vismodernākos risinājumus cilvēku, īpašuma un datu aizsardzībai, vienlaikus sniedzot izcilu klientu pieredzi ar nepārtrauktām inovācijām, nepārspējamu servisu un visaugstākajiem godīguma standartiem.

Video novērošanas kameras Tava biznesa un infrastruktūras drošībai

Mobotix un Hanwha Vision videonovērošanas kameras piedāvā jaunākās paaudzes videonovērošanas risinājumus, kas atbilst gandrīz jebkurām videonovērošanas prasībām. Mūsdienās uzņēmumu un valsts iestāžu veiksmīga darbība nav iespējama bez profesionālas videonovērošanas sistēmas. 

Turklāt videonovērošanas kameras vairs nav tikai augstas drošības infrastruktūras, piemēram, lidostu, sporta stadionu vai cietumu, drošības un pārvaldības prasība. Videonovērošanas kameras arvien biežāk izmanto arī ražošanas, transporta un loģistikas, tūrisma, izglītības un veselības aprūpes nozarēs, lai nodrošinātu efektīvus un kvalitatīvus ražošanas procesus un pakalpojumu sniegšanu.

Video novērošanas iespējas - izvēlies pareizo

Vadošais inteliģento IP videonovērošanas kameru un drošības sistēmu ražotājs

Decentralizēti drošības risinājumi ar visaugstāko kiberdrošības un GDPR atbilstības līmeni

Daudz vairāk nekā tikai klasiska drošības risku uzraudzība

Viena no MOBOTIX pamatdarbības jomām ir inovācijas rūpnieciskās un procesu uzraudzības jomā

Pilna videonovērošanas produktu klāsta izveide, sākot no kamerām un glabāšanas ierīcēm līdz integrētai vadības un inteliģentas video analīzes programmatūrai  

Tiek izmantotas augstākās klases optiskās projektēšanas, ražošanas un attēlu apstrādes tehnoloģijas  

Augstas izšķirtspējas aprīkojums un viedās tehnoloģijas, kas var iepriekš novērst noziegumus un efektīvi reaģēt uz jaunu tehnoloģiju parādīšanos 

Visaptverošas uzraudzības un atbalsta sistēmas  

Uzņēmumu misijas un pamatvērtības

Misijā ietvertais ziņojums "Ārpus cilvēka redzesloka" ir uzņēmuma filozofijas pamatā, kas atzīst, ka videonovērošana ir daļa no plašāka potenciāla, kurā MOBOTIX ir pamatplatforma inovatīviem risinājumiem reālās pasaules problēmām ražošanā, mazumtirdzniecībā, veselības aprūpē, transportā un daudzās citās jomās.

MOBOTIX izceļas ar saviem bezkompromisa uzticamajiem, inteliģentajiem risinājumiem, kurus var paplašināt praktiski bez ierobežojumiem un, kuri nodrošina ilgtermiņa ieguldījumu drošību.  

MOBOTIX uzņēmumā ikviens ne tikai runā par kvalitāti, bet to arī izdzīvo. 

Neskatoties uz to, ka MOBOTIX darbojas jau kopš 1999. gada, tā kodols joprojām ir vērsts uz šodienu - būt šeit un tagad, atbildot uz šodienas jautājumiem.

Hanwha Vision galvenā mītne

Hanwha Vision sasniegumu pamatā ir vīzijas "Uzticība un lojalitāte" gars. Mūsu pamatvērtības "IzaicinājumsˑAtdeveˑIntegritāteˑ ietekmē visu darbinieku domas un uzvedību un vieno mūs. Šīs vērtības veido virzītājspēku, kas ir inovāciju pamatā korporatīvajai kultūrai un virza mūs tuvāk izaugsmes vīzijas sasniegšanai.

Izaicinājums: atbrīvoties no pašapmierinātības un censties sasniegt izcilību, izmantojot pārmaiņas un inovācijas.

Apņēmība: novērtēt savstarpējās attiecības ar kolēģiem, uzņēmumu un klientiem un apņemties sasniegt augstāku mērķi.

Integritāte: ievērot principus, būt objektīviem un lepoties ar to, ka to darām. 

Ražošanas process

Abi uzņēmumi paši ražo visas detaļas. Tāpat kā MOBOTIX, arī Hanwha Vision pilnībā kontrolē katru ražošanas procesa posmu: projektē, montē un ražo visus galvenos produktu elementus pašu spēkiem, veidojot uzticamu piegādes ķēdi.

Tas ne tikai nodrošina augstākās klases uzraudzību un drošību, bet arī sniedz papildu garantiju katram radītajam produktam. Iespējams, tieši tāpēc MOBOTIX un Hanwha Vision uzskata, ka viņu izstrādātās kameras ir visizturīgākās nozarē - nepārspējamas gan laikapstākļu, gan cilvēka radīto apstākļu izturības ziņā. 

Mobotix un Hanwha Vision ražošanas process

'Zaļi' domājoši uzņēmumi

Dabai draudzīgi uzņēmumi

Izturīgās un enerģiju taupošās MOBOTIX sistēmas aizsargā resursus un mūsu vidi

Visā pasaulē arvien pieaug izpratne par vides aizsardzību, vienlaikus pieaugot enerģijas cenām, un, atbilstoši tam, MOBOTIX piedāvā izcilus risinājumus.

Cik daudz enerģijas ir nepieciešams kamerai vai tīklam un datortehnoloģijai, kas ir tās pamatā? Tas ir ļoti atšķirīgi. Tīkla kabelis (PoE) pilnībā nodrošina MOBOTIX IoT kameras ar minimālu enerģijas daudzumu un tīklā tiek pārraidīti tikai būtiskākie dati. Nav nepieciešama pastāvīga skaitļošanas jauda no ārējiem datoriem vai masveida atmiņas sistēmām (kas pastāvīgi patērē enerģiju). Tas ir pamanāms!

MOBOTIX kameru ilgmūžība ir vēl viens finansiāls un ekoloģisks ieguvums. Uzņēmuma kameras bieži vien pārdzīvo vairākas citu tirgus dalībnieku ierīču paaudzes, tādējādi ietaupot materiālus un izmaksas. Mūsdienās pat 15 gadus veci kameru modeļi joprojām tiek apkalpoti ar kiberdrošiem programmatūras atjauninājumiem, un, pateicoties inteliģentajai modulārajai konstrukcijai, tos var salabot par zemām izmaksām. Starp citu, dažas MOBOTIX kameras jau darbojas aptuveni 20 gadus, un tām nav nepieciešamas rezerves daļas. 

Ieguvumi

Aktīvs ieguldījums vides un klimata aizsardzībā


Vides resursu (enerģijas, materiālu un CO2) aizsardzība


Ievērojamas finansiālās priekšrocības attiecībā uz video sistēmas kopējām izmaksām (TCO)

Ceļā uz ilgtspējīgāku nākotni

Ņemot vērā, ka zaļā enerģija kļūst par globālu nepieciešamību, Hanwha Vision pastiprināti reaģē uz klimata pārmaiņu radītajām problēmām. Kā visaptverošu zaļās enerģijas risinājumu piegādātājs uzņēmums ir nākotnes tirgus pionieri, apvienojot zināšanas par enerģijas ražošanu un transportēšanu ar pieredzi enerģijas avotu un materiālu jomā. 

Hanwha Vision ir priekšgalā, veidojot zaļās enerģijas vērtību ķēdi, kas ietver saules, ūdeņraža un vēja enerģiju, kā arī zaļos jūras risinājumus. Uzņēmuma saules enerģijas bizness paplašinās no moduļu ražošanas līdz pilnībā integrētai piegādes ķēdei, turklāt tiek piedāvāti augstas pievienotās vērtības pakalpojumi, izmantojot informācijas tehnoloģijas. 

Paātrinām sauszemes un jūras vēja enerģijas ražošanas attīstību un radām ilgtspējīgu pārveidi okeānu un jūras enerģijas ekosistēmā. Sākot ar sauszemes enerģijas risinājumiem un beidzot ar zema un nulles oglekļa satura jūras tehnoloģijām, mēs izmantojam zaļās enerģijas izcilo potenciālu un stiprinām konkurētspēju kā zaļās enerģijas risinājumu sniedzējs, lai virzītos uz neto nulles līmeni.

Ilgspējīga nākotne Hanwha Vision

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Ja jums ir nepieciešama palīdzība, izvēloties pareizo novērošanas kameru vai visaptverošu drošības risinājumu, sazinieties ar mums vai skatiet biežāk uzdotos jautājumus.

Videonovērošanas kamera ir digitāla video kamera, kuras kontrole un datu apmaiņa tiek nodrošināta caur IP (internet protocol) tīklu.

Decentralizēta videonovērošanas sistēma ir sistēma, kurai nav nepieciešams videonovērošanas serveris. Visa inteliģence (analītika, arhivēšana, diagnostika) tiek procesēta pašā kamerā. Līdz ar to, iegādājoties MOBOTIX videonovērošanas kameru, Jūs patiesībā esat iegādājies videonovērošanas sistēmu.

Videonovērošana ar integrētu mākslīgo intelektu attiecas uz slēgtām videonovērošanas sistēmām, kurās ir integrētas mākslīgā intelekta funkcijas un iespējas. Tradicionālās videonovērošanas sistēmas galvenokārt ir pasīvas, un tās uztver videoierakstus, lai vēlāk tos pārskatītu vai analizētu. Tomēr, integrējot mākslīgā intelekta tehnoloģiju, videonovērošanas sistēmas kļūst inteliģentākas un proaktīvākas, piedāvājot uzlabotas funkcijas, piemēram:

  • objektu atpazīšana (Ar AI aprīkota videonovērošana spēj reāllaikā atpazīt un klasificēt objektus, nošķirot cilvēkus, transportlīdzekļus, dzīvniekus un citus interesējošus objektus. Tas nodrošina mērķtiecīgāku uzraudzību un brīdināšanu.)
  • uzvedības analīze (AI algoritmi var analizēt kamerā iemūžināto personu uzvedību, atklājot aizdomīgas darbības, piemēram, klaiņošanu, nelikumīgu iekļūšanu vai neparastas kustības. Tas palīdz apsardzes personālam efektīvāk identificēt potenciālos drošības draudus.)
  • sejas atpazīšana (Ar AI aprīkotas videonovērošanas sistēmas var veikt sejas atpazīšanu, identificējot un izsekojot personas, pamatojoties uz to sejas pazīmēm. Šī spēja ir vērtīga, lai uzlabotu drošības pasākumus tādās jomās kā piekļuves kontrole un sabiedrības drošība.)
  • anomāliju noteikšana (AI algoritmi var apgūt tipiskus darbības modeļus uzraudzītā teritorijā un brīdināt drošības personālu par anomālijām vai novirzēm no normas. Šī agrīnās brīdināšanas sistēma palīdz novērst drošības pārkāpumus un iespējamus incidentus.)
  • paredzamā analīze (ar AI darbināmas videonovērošanas sistēmas, analizējot vēsturiskos datus un modeļus, var prognozēt potenciālus drošības apdraudējumus vai incidentus, ļaujot veikt proaktīvus pasākumus risku mazināšanai.)
  • automatizēta reaģēšana (Dažām mākslīgā intelekta integrētām videonovērošanas sistēmām ir iespēja iedarbināt automātiskas reakcijas, pamatojoties uz iepriekš definētiem noteikumiem vai brīdinājumiem. Piemēram, sistēma var automātiski informēt apsardzes personālu, aktivizēt trauksmes signālus vai pielāgot kameras iestatījumus, reaģējot uz konstatētiem apdraudējumiem.)

Kopumā videonovērošana ar integrētu mākslīgo intelektu ir nozīmīgs progress videonovērošanas tehnoloģijā, kas piedāvā uzlabotas drošības iespējas, paaugstinātu efektivitāti un proaktīvu draudu atklāšanu un reaģēšanu uz tiem. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā ar mākslīgā intelekta izmantošanu novērošanas sistēmās saistītos privātuma apsvērumus un ētiskos apsvērumus.

Projekta pieteikuma forma

Separate email addresses with a comma.