+371 66100650 info@altas.lv

​DIGIFORT izmeklēšanas analītika

Digifort jaunais modulis Video Synopsis piedāvā inovatīvas funkcijas un rīkus video kriminālistikas un elektroniskās novērošanas projektiem. 

Digifort sadarbība ar BriefCam VIDEO SYNOPSIS® piedāvā jaunu, inovatīvu un gudru moduli, kas ir pilns ar funkcijām un rīkiem video kriminālistikas un elektroniskās uzraudzības projektiem. BriefCam VIDEO SYNOPSIS® modulis spēj samazināt konkrēta videoieraksta izskatīšanas laiku kriminālistikas (izmeklēšanas) vajadzībām - šāda videoieraksta samazinājums ir no stundām līdz minūtēm. Šis samazinājums ir iespējams, pateicoties patentētai video informācijas kompresijai. Šī kompresija rada vizuālu kopsavilkumu, kas ļauj operatoram vizualizēt vairākus notikumus, kas notiek dažādos laikos un tiek rādīti vienlaicīgi - pārklājot visus elementus, vienlaikus parādot to individuālos laika kodus.

BriefCam VIDEO SYNOPSIS® modulis nodrošina meklēšanas veiklību, objektivitāti un ātrumu, cita starpā izmantojot krāsu, izmēru, kustības virzienu un grafiku filtrus. Tas ievērojami saīsina garu stundu video analīzi līdz minūtēm. Ļauj viegli un ātri identificēt un noteikt konkrētu personu, objektu vai ainu atrašanās vietu. Ir prasība šo moduli izvietot savā serverī, lai maksimāli palielinātu apstrādes jaudu un lietošanas ātrumu, turklāt tiek izmantota H.264 kompresija. BriefCam VIDEO SYNOPSIS® Digifort piedāvā kā atsevišķu moduli, kam nepieciešams iegādāties atsevišķu licenci.

Uzzināt vairāk vai saņemt piedāvājumu

Labākās iezīmes

Pārliecinošs

Vienkārši uzstādāms

Obejktīvs

Ātrs

Praktisks

Apskatiet dažus no operatīvajiem resursiem:

  • Skaitīšana un atrašanās vietas noteikšana pēc krāsas.
  • Publiskās vietās pazudušu cilvēku atrašanās vietas noteikšana.
  • Kriminālistikas analīze un meklēšana stundām videoierakstu minūtēs.
  • Sabotāžas, zādzības vai laupīšanas izmeklēšana dažādās vietās.
  • Virziena, ātruma, bezdarbības vai objekta lieluma meklēšana.


Saņemt labāko piedāvājumu

Case-study

Video Synopsis® ir BriefCam tehnoloģija, kas ļauj ātri pārskatīt, meklēt un analizēt dažādos laikos notikušus notikumus. Ir pārsteidzoši redzēt šo tehnoloģiju darbībā. Šis rīks ir tik jaudīgs, ka tas spēj atpazīt un iegūt objektus, kā arī informāciju par šiem objektiem, piemēram, krāsu, virzienu, atrašanās laiku, izmēru, ceļu, ātrumu, dzimumu, emocijas un daudz ko citu.

Iepriekš pievienotajā grafikā redzams, kā Digifort var pārbaudīt ierakstus noteiktā laika posmā un vienā ekrānā parādīt visus attiecīgos ierakstus, pamatojoties uz jūsu noteiktajiem kritērijiem.


2018. gadā veiktajā pētījumā ASV policijas departaments izmantoja video sinopsi, lai atklātu un novērstu potenciālu bērnu plēsoņu. Policijas departaments varēja samazināt 15 minūšu videoierakstu līdz 9 sekundēm un izmantot funkcijas, lai ierobežotu jaunu objektu kļūdainu atklāšanu kadrā, filtrētu kustības vidē, kā arī apstrādātu sarežģītus apgaismojuma apstākļus uz vietas.
"Digifort ir priecīgs sadarboties ar BriefCam un piedāvāt klientiem uzlabotas meklēšanas funkcijas kopā ar augstas specifikācijas inteliģentajiem VMS risinājumiem," sacīja Tooma, Digifort direktors. "Mēs esam ļoti pārsteigti par BriefCam tehnoloģiju, un tās integrācija ar Digifort VMS ļaus lietotājiem izmantot savas novērošanas sistēmas un viegli identificēt nepaziņotus notikumus, samazināt datu meklēšanas laiku, ātrāk apstrādāt pierādījumus, efektīvi kopīgot datus un daudz ko citu."


Kā atzina BriefCam pārdošanas nodaļas viceprezidents Vorens Šteins: "Mēs priecājamies sveikt Digifort mūsu arvien pieaugošajā partneru sarakstā. Digifort ir globāls uzņēmums, kas ir attīstījies Brazīlijā, kur šovasar tika uzstādīts BriefCam Syndex, lai uzlabotu drošību pirms olimpiskajām spēlēm, un tā starptautiskā klātbūtne padara to par lielisku priekšrocību, jo BriefCam turpina iekarot visas pasaules tirgu."


Sazinieties ar mums, lai rezervētu laiku Digifort integrētās Video Synopsis® demo. Jūs noteikti būsiet patīkami pārsteigti!

Priekšrocības

Skaitīšana un atrašanās vietas noteikšana (pēc krāsas) 

Pazudušo cilvēku meklēšana sabiedriskās vietās

Izmeklēšanas analītika un Time-Lapse video formāts

Noziegumu, zādzību un laupīšanu izmeklēšana dažādās vietās 

Meklēšana pēc virziena, ātruma, dīkstāves vai objekta lieluma


Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts