+371 66100650 info@altas.lv

DIGIFORT transportlīdzekļu numura zīmju atpazīšana

Automatizēts numura zīmju nolasīšanas risinājums, kas pilnībā integrēts ar mūsu video pārvaldības sistēmu, automatizēti brīdinājumi, trauksmes signāli un iepriekš konfigurētas darbības, statistikas grafiki un integrācija ar trešo pušu sistēmām.

Digifort LPR var izmantot uz autoceļiem, ielām, autostāvvietās, tirdzniecības centros, uzņēmumos vai jebkur citur, kur nepieciešama automobiļa numura zīmes identifikācija. Tas ir inteliģents modulis, kas, izmantojot optiskās rakstzīmju atpazīšanas (OCR) funkcijas automātiskai rakstzīmju atpazīšanai, identificē transportlīdzekļu numura zīmes un saglabā tās datu bāzē tūlītējai vai turpmākai meklēšanai, ļaujot tās saistīt ar jebkuru nepieciešamo notikumu, ģenerēt trauksmes signālus vai automatizēt vidi.


Iespēja noteikt, kuriem transportlīdzekļiem ir vai nav atļauts iebraukt vidē, automātiski atvērt vārtus un vārtiņus, piemērot satiksmes ierobežojumus (cita starpā zagta automašīna, nokavēts IPVA, nesamaksāti naudas sodi), izdot brīdinājumus, ļaut transportlīdzekli konfiscēt, nodot transportlīdzekļus.

 

Dažas no iespējām:

  • Integrācija ar iekšējām un ārējām datubāzēm
  • Mijiedarbība ar piekļuves kontroles iekārtām (vārtiem)
  • Darbība ar virtuālo cilpu vai fizisko cilpu
  • Neierobežota datu bāze numura zīmju reģistrācijai
  • Transportlīdzekļu numura zīmju nolasīšana, braucot ar jebkādu ātrumu (tikai kameras uzņemšanas iespēju robežās)
  • Iespējama meklēšana pēc datuma, laika, numura zīmes, rakstzīmju kopuma, daļējas numura zīmes un kameras.
  • Ziņojumi par aizdomīgiem automobiļiem
  • Izdrukā automašīnu numura zīmju fotoattēlus
  • Skatiet mūsu katalogu, lai uzzinātu visas funkcijas

Uzdot jautājumu

Ir svarīgi atzīmēt, ka Digifort atbildība ir tikai un vienīgi par programmatūras darbību. Par visu infrastruktūru ir atbildīgs integrētājs vai klients, tāpēc ir nepieciešams, lai integrētājs vai klients labi pārzinātu procesu. ALTAS IT piedāvā apmācību drošības speciālistiem un topošajiem profesionāļiem. Uzzini vairāk: www.altas.lv/akademija/par-akademiju

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, vienkārši piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts