+371 66100650 info@altas.lv

DIGIFORT padziļinātā video analītika

Jaudīgs video analīzes modulis, ko izmanto kopā ar Digifort VMS klienta saskarni. Ļauj veikt efektīvāku un inteliģentāku uzraudzību, palīdzot operatoriem ātrāk apstrādāt prasības un atklāt anomālijas. Paredzēts nepārtrauktai darbībai, tāpēc tam nav nepieciešama pastāvīga operatora uzmanība.

Digifort ir jaudīgs video analīzes modulis, kas kopā ar klienta saskarni ļaus efektīvāk un gudrāk uzraudzīt, palīdzot operatoriem iegūt lielākas iespējas apstrādāt prasības un atklāt notikumus. Izstrādāts nepārtrauktai darbībai bez nepieciešamības operatoram pastāvīgi pievērst uzmanību. Tā pastāvīgi analizē ieprogrammētas uzvedības situācijas, tā ģenerē trauksmes signālus atbilstoši notikumiem, kas notiek darbības laikā, piemēram: automašīna pārsniedz atļauto ātrumu, persona iekļūst īpašumā, automašīna novietota vai apstājusies ierobežotā zonā, pamests objekts, noņemts objekts vai pat brīdina par aizdomīgu cilvēku kustību.

Tiek ģenerēti statistikas pārskati un grafiki par visiem sistēmas notikumiem, piemēram, objektu un cilvēku skaitīšanu, pamestu objektu un seju noteikšanu. Tam ir vairākas priekšrocības, piemēram, uzlabots algoritms objektu noteikšanai un izsekošanai, vienkārša konfigurācija un darbība, efektīvs un nekomplicēts risinājums.


Šim modulim tā augsto apstrādes prasību dēļ ir nepieciešams savs serveris, kas var apstrādāt līdz 30 kamerām, izmantojot analītiskos datus. Licences tiek pārdotas katrai kamerai, un tās var izmantot ar jebkuru sistēmas kameru - gan IP, gan caur kodētājiem.


Analītikai ir jāievēro īpaši noteikumi, un, lai iegūtu vēlamos ieguvumus, ir nepieciešams atbilstoši apmācīts personāls; katram analītiskajam modulim ir savas īpatnības un unikāli iestatījumi tā pareizai darbībai, piemēram: kameras augstums, novietojums, atbilstošs apgaismojums, pielāgošanas noteikumi.

Uzzināt vairāk

Priekšrocības

Cilvēku, objektu un transportlīdzekļu skaitīšana un filtrēšana

Pamesti un izņemti objekti

Cilvēku un transportlīdzekļu kustības virziens

Bezdarbība / aglomerācijas (aizliegtās zonas)

Kameru traucēšana, vandālisms


Virtuālās barjeras un žogi

Ātruma analītika

Sejas uztveršana

Izsekošanas noteikšana

Sazinieties ar mums, lai saņemtu informāciju par visām priekšrocībām!

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts