+371 66100650 info@altas.lv

DIGIFORT video pārvaldība

Digifort produkti ir izstrādāti, lai piedāvātu augstākās kvalitātes videonovērošanas un pārvaldības programmatūru, kas pārspēj tirgus standartus un prasības, vienlaikus nodrošinot pielāgotas funkcijas plašam lietojumu klāstam.

VMS - video menedžmenta risinājumi

Digifort produkti ir rūpīgi izstrādāti, lai piedāvātu visaugstākās kvalitātes videonovērošanas un pārvaldības programmatūru, kas pārsniedz tirgus standartus un gaidas, vienlaikus nodrošinot pielāgotas funkcijas plašam lietojumu klāstam. Šodien tā ir vairāk nekā 240 ražotāju visā pasaulē un vairāk nekā 6500 modeļu ierīču, kas integrētas sistēmā, pilnīga signalizācijas sistēma un automatizācija, automobiļu numura zīmju nolasīšana, inteliģents attēlu analīzes modulis, integrācija ar jebkuru piekļuves kontroles sistēmu, biometrija, CRM, ERP, pilsētas pārvaldības programmatūra u. c.


Digifort ir izveidojis Digifort Mobile Client, java platformā izstrādātu lietojumprogrammu mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un viedtālruņiem (Android un IOs), kas ļauj vizualizēt un atskaņot IP kameru un kodētāju attēlus, ideāls risinājums uzņēmumiem un mājām, kur jebkurā laikā lietotājs var apskatīt un kontrolēt kameras, PTZ, aktivizēt iestatījumus vai izraisīt notikumus no jebkuras vietas, izmantojot Digifort Server, kas ir papildinājums, nevis papildu modulis, kam nav nepieciešama licence, pieejams jau no 7 versijas.

Digifort VMS priekšrocības

Pieejams vairāk nekā 240 ražotājiem visā pasaulē

Sistēmā iebūvēti vairāk nekā 6500 ierīču modeļi.

Pinvērtīga trauksmes sistēma un automatizācija

Transportlīdzekļu numura zīmju lasītājs

Inteliģents attēla analītikas modelis

Integrācija ar jebkuru piekļuves drošības sistēmu

Biometrija, CRM un ERP

Pilsētpārvaldes programmatūra

DGF EXPLORER

Izmanto nelielos daudzdzīvokļu namos, birojos, dzīvojamās mājās, nelielos veikalos un mazos uzņēmumos kopumā. Uzticams risinājums ar būtiskām funkcijām, kura galvenās īpašības ir IP un/vai analogo kameru, kas savienotas ar DVR, NVR vai video kodētāju, attēlu ierakstīšana un uzraudzība. 

DGF STANDARD

Ieteicams klientiem, kuriem nepieciešama lietojumprogramma līdz 32 kamerām par pieņemamu cenu un ar dažām modernākām funkcijām, piemēram, integrētu tīmekļa serveri, ar šo versiju jūs varat kontrolēt savas PTZ kameras, izmantojot peli, nodrošinot operatoram tikai klikšķi uz Control your features. 

DGF PROFESSIONAL

Vidējiem un lieliem klientiem, kuriem nepieciešamas tādas funkcijas kā PTZ ar džokstiku, sinoptiskā karte, līdz 16 unikāliem lietotāju profiliem un neierobežots skaits savienojumu, tīmekļa serveris, kameras skats caur mobilo tālruni, integrācija ar papildu Digifort moduļiem, Digifort Professional konts arī ar signalizācijas un automatizācijas moduļu un Digifort Evidence integrāciju, nodrošinot klientam pilnīgu uzraudzības, signalizācijas un automatizācijas risinājumu. 

DGF ENTERPRISE

Ieteicams vidējiem un lieliem lietotājiem, kam nepieciešama sistēma ar neierobežotiem rīkiem un funkcionalitāti, signalizācijas risinājumiem, piekļuves kontroli un automatizāciju. Papildus funkcijām, kas pieejamas citās programmatūras versijās, šajā izdevumā ir iespēja integrēt trauksmes un automatizācijas moduļus, neierobežotu kameru skaitu, IP filtrus un servera stāvokļa pārskatus. 

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts