+371 66100650  info@altas.lv

Sorhea, inovatīvi produkti jūsu drošībai

Perimetra ielaušanās atklāšanas sistēma (infrasarkanās barjeras, trieciena detektori, detektoru žogi)

Vēlaties aizsargāt savu teritoriju no ielaušanās, un jūsu teritoriju jau ieskauj fiziska aizsardzība pret ielaušanos (žogs vai siena). Sorhea piedāvā dažādus risinājumus, lai aizsargātu jūsu objekta perifēriju, pamatojoties uz dažādām tehnoloģijām.

Par Sorhea

Francijas ražotājs SORHEA, kam ir vairāk nekā 33 gadu pieredze un vairāk nekā 25 000 km uzstādīto atklāšanas sistēmu, ir vadošais perimetra elektronisko ielaušanās atklāšanas sistēmu piegādātājs Eiropā un neapstrīdams spēlētājs starptautiskajā drošības tirgū.


Tehnoloģijas, ko izstrādājušas un tirgo mūsu komandas un meitasuzņēmumi (85 darbinieki) Francijā un starptautiskā mērogā (ASV, Kanādā, Beļģijā un Vācijā), aptver visus perimetra drošības lietojumus.


Lejuplādēt korporatīvo bukletu

Sorhea piedāvā:

Infrasarkano staru barjeras

SORHEA infrasarkanās barjeras izmanto aktīvu infrasarkano tehnoloģiju, t. i., gaismas staru pārraidi un uztveršanu. Barjeras tiek izmantotas, lai izveidotu īstu nemateriālu un neredzamu detektēšanas sienu.

Aktīvas infrasarkano staru barjeras

Tās sastāv no:

 • RAIDĪTĀJŠŪNAS, kas izstaro neredzamas infrasarkanās gaismas starus.
 • UZTVĒRĒJA ŠŪNAS, kas nosaka staru kūli un analizē, vai tie ir pareizi uztverti.

Apvienojot šos divus šūnu tipus, aktīvās infrasarkanās barjeras veido nemateriālu sienu.

Infrasarkano staru barjeras - Sorhea risinājums

Ja viens vai vairāki stari tiek pārtraukti, sistēma iedarbina trauksmes signālu.

Kolonnas ir novietotas viena pret otru un uzstādītas pa aizsargājamās vietas perimetru.


Lai atbilstu visām jūsu specializētajām vajadzībām, esam izstrādājuši četrus korpusus, kurus var izmantot ar visiem mūsu produktiem.

Uzzināt vairāk

TEHNOLOĢIJAS PRIEKŠROCĪBAS

NEPIECIEŠAMS MAZ VIETAS

(Iekārtas un nemateriālo materiālu noteikšanas siena)

IEROBEŽOTA APKOPE

PIERĀDĪTS RISINĀJUMS
Uzticams un efektīvs

Lejuplādē bezmaksas tehnoloģijas failu:

Triecienu noteikšana

SORHEA triecienu noteikšanas kabeļi ir aprīkoti ar akselerometru. Šāda veida sensors nosaka objekta kustības izmaiņas 3 asīs, salīdzinot tās ar iepriekš iestatītu nulles punktu.


Sensoram ir īpaša īpašība - tas padara visu žoga paneli jutīgu pret iegriešanu, uzkāpšanu vai nojaukšanu, jo sensors konstatē katru iejaukšanās izraisītu vibrāciju (nevis vēja radītās vibrācijas).

TRIECIENA NOTEIKŠANAS KABEĻI

Tie sastāv no:

 • SENSORIEM, kas uzstādīti uz žogu paneļiem
 • savienotas ar KONTROLES VIENOTĪBU.

Triecienu noteikšana - Sorhea risinājums

Mēģinājumus pārkāpt pāri līnijām vai pārgriezt tās sensori konstatē un pārraida uz vadības blokiem, kas pēc tam iedarbina trauksmes signālu. Trieciena detektoru kabeļi veido ielaušanās atklāšanas sistēmu, kas izmanto esošos apsargājamās vietas žogus.

Uzzināt vairāk

TEHNOLOĢIJAS PRIEKŠROCĪBAS

VIEGLA UZSTĀDĪŠANA UN APKOPE

VAR AIZSARGĀT VAIRĀKUS SAREŽĢĪTUS PERIMETRUS

EKONOMISKS RISINĀJUMS kvalitātes un cenas ziņā

Lejuplādē bezmaksas tehnoloģijas failu:

Detektoru nožogojumi

Detektoržogi ir patentēts ļoti augstas drošības risinājums. Šo izstrādājumu pirmā funkcija ir fiziski novērst ielaušanos.


Uz stabiem uzstādītie žoga paneļi sastāv no divām plāksnēm (caur katru no tām plūst elektriskā strāva), kas ir savstarpēji izolētas. Jebkurš mēģinājums pārgriezt vai nojaukt rada īssavienojumu un izraisa trauksmes signālu.

Tehnoloģijas stiprās puses:

 • Viltus trauksme nav iespējama
 • Nodrošina fizisku (pret ielaušanos) un elektronisku (atklāšanas) aizsardzību
 • Aktīvu būru izveide īpaši aizsargātas piekļuves un nelielu zonu aizsardzībai

Detektoru nožogojumi - Sorhea risinājums

Žogi un izvades detektori ir perimetra aizsardzības sistēmas, kuru galvenā funkcija ir fiziski novērst ielaušanos. Aktīvos žogus veido detektoru paneļi, kas rada trauksmes signālu, ja kāds mēģina tos pārgriezt vai nojaukt. Ārpus žoga izvietotie detektori pārraida trauksmes signālu, kad iebrucējs mēģina pārkāpt pāri žogam, vārtiem vai sienai.

Uzzināt vairāk

Sorhea Detector Fences range

Sorhea elektrifikācijas sistēmas ir patentētas

Sorhea elektrifikācijas sistēmas ir patentētas, un visas atbilst šādiem standartiem un tiesību aktiem:

 • 1996. gada 14. marta dekrēts 96 216
 • NF EN 60 335-2-76


Sorhea sistēmas ir APAVE sertificētas un apstiprinātas Beļģijas Iekšlietu ministrijā.

Pieteikties konsultācijai

Sorhea perimetra drošības risinājums
Lejuplādē bezmaksas Sorhea detektoru žogu tehnoloģiju failu
Sorhea perimetra drošības risinājums
Lejuplādē bezmaksas Sorhea Elektrifikācijas tehnoloģiju failu

Dubultās tehnoloģijas detektors

Duālās tehnoloģijas detektori apvieno pasīvo infrasarkano (PIR) sensoru ar mikroviļņu sensoru ar Doplera efektu. Pasīvais infrasarkanais detektors konstatē temperatūras izmaiņas detektēšanas laukā ielaušanās laikā.


Doplera detektors izmanto mikroviļņu raidītāju un uztvērēja antenu, kas pārraida impulsu un analizē vides atstaroto signālu. Frekvenču atšķirības starp raidīto un saņemto signālu sniedz informāciju par kustīgiem objektiem detektēšanas zonā.

Duālās tehnoloģijas detektori apvieno pasīvo infrasarkano staru (PIR) sensoru ar augstfrekvences mikroviļņu sensoru ar Doplera efektu. Pasīvais infrasarkanais detektors konstatē temperatūras izmaiņas detektēšanas laukā ielaušanās laikā.

Dubultās tehnoloģijas detektors - Sorhea risinājums

Doplera detektorā izmanto mikroviļņu raidītāja un uztvērēja antenu, kas ir augstfrekvences pārraides un uztveršanas antena, kas pārraida impulsu un analizē vides atstaroto signālu. Frekvenču atšķirības starp raidīto un saņemto signālu sniedz informāciju par kustīgiem objektiem detektēšanas zonā.

Tehnoloģijas  punkti:

 • Rentabls risinājums
 • Viegla uzstādīšana uz jebkura materiāla

Apskatīt produktus

Video analītika

Mērķis ir fiksēt jebkuru iebrucēju uzraudzītajā vietā neatkarīgi no vides apstākļiem, vienlaikus filtrējot viltus trauksmes signālus.


Pateicoties mūsu integrācijai ar VMS, CMS, PSIM..., trauksmes signāla video tiek nekavējoties nosūtīts uz trauksmes pieņemšanas centriem vai novērošanas stacijām, kas ļauj pieņemt pareizo lēmumu, lai nekavējoties aizturētu pārkāpēju.

Tehnoloģijas  punkti:

 • Uzticams un jaudīgs risinājums: Uzticama noteikšana bez izlaidumiem: Sistemātiska noteikšana neatkarīgi no vides, gandrīz bez viltus trauksmes signāliem.
 • Tūlītēja trauksmes signāla kvalifikācija trauksmes pieņemšanas centros vai centrālajās vadības stacijās.
 • Atbalsts no sākuma līdz beigām: ieteikumi un ekspertu padomi, ieviešanas palīdzība un apmācība, ko nodrošina mūsu ekspertu komanda.

Video analītika - Sorhea risinājums

Lejuplādē bezmaksas tehnoloģijas failu:

Integrācija

Mēs esam izstrādājuši Maxibus Universel - centru, kas centralizē visu mūsu produktu, kā arī trešo pušu produktu trauksmes informāciju. Tas ļauj pieslēgties dažādām signalizāciju operētājsistēmām.

(VMS, GTC, trauksmes vadības bloki, hipervizors). Visi mūsu produkti ir savienoti tīklā ar šo centrmezglu vai nu dabiski, vai izmantojot 8 IESVIETAS REMOTE MODULE (MI8), mūsu radio vai vadu sakaru moduli. Maxibus Universel ir savienots ar signalizācijas operētājsistēmām: ar releju izeju (sausie kontakti), ar ModBus protokolu (RTU vai TCP), ar Smart Device programmatūru, mūsu VMS vārteju (Genetec, Seetec, Milestone). 

Jūsu  ieguvumi:

 • Interfeiss ir vienāds neatkarīgi no SORHEA produkta, kas savienots ar galveno mezglu.

Apskatīt produktus

Interfeiss ir vienāds neatkarīgi no SORHEA produkta

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Sorhea produkti ir pazīstami ar savu uzticamību un veiktspēju reālos drošības lietojumos. Sorhea produkti, kuriem ir ilggadēja pieredze nozarē un kuri ir apņēmušies nodrošināt kvalitāti, tiek rūpīgi testēti, lai nodrošinātu, ka tie atbilst visaugstākajiem uzticamības un izturības standartiem.

Sorhea nodrošina visaptverošus atbalsta pakalpojumus, lai palīdzētu klientiem uzstādīt, konfigurēt un pastāvīgi uzturēt drošības sistēmas. Sorhea ekspertu komanda ir apņēmusies nodrošināt klientu apmierinātību un mieru, sākot no sākotnējās konsultācijas līdz pēcinstalācijas atbalstam.

Jā, Sorhea produkti ir izstrādāti tā, lai tos varētu integrēt ar esošo drošības infrastruktūru, tostarp CCTV kamerām, piekļuves kontroles sistēmām un centrālajām novērošanas stacijām. Šī savietojamība nodrošina visaptverošu drošības pārklājumu un centralizētu drošības operāciju pārvaldību.

Jā, Sorhea piedāvā pielāgojamus risinājumus, lai apmierinātu katra klienta unikālās drošības prasības. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams aizsargāt lielu rūpniecisku objektu, korporatīvu pilsētiņu vai valsts iestādi, Sorhea var pielāgot savus produktus, lai tie atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām un budžetam.

Sorhea sistēmām ir liela darbības rādiusa noteikšanas iespējas, pielāgojamas noteikšanas zonas un integrācija ar citām drošības sistēmām, piemēram, videonovērošanas kamerām un piekļuves kontroles sistēmām. Turklāt Sorhea produkti ir izstrādāti vieglai uzstādīšanai un vienkāršai apkopei, nodrošinot uzticamu darbību jebkurā vidē.

Jums ir jautājums, mums atbilde.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā.
Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts