+371 66100650 info@altas.lv

Domā ārpus durvju robežām

Synergis piekļuves kontrole

Novecojušās fiziskās drošības sistēmas ir ne tikai dārgas uzturēšanai, bet tās arī vājina jūsu drošību. Mūsdienīgu iespēju trūkums vai piekļuves trūkums jaunākām durvju kontroles tehnoloģijām, kā arī jaunās kiberdrošības ievainojamības nostāda jūs neizdevīgā situācijā. Uzziniet, kā šo situāciju mainīt savā labā!

Vai jūsu piekļuves kontrole jūs kavē?

Synergis™ IP piekļuves kontrole piedāvā modernu pieeju. Tā ir patiesi atvērta sistēma, kas ir savienojama ar plašu un arvien pieaugošu trešo pušu piekļuves kontroles ierīču klāstu. Viendabīgi apvienota ar video un citām drošības sistēmām, tā nodrošina operatīvo un drošības informāciju par jūsu apsargātajām zonām, kas ļauj pieņemt pamatotākus lēmumus un uzlabot darbību. 

ATVĒRTĀS ARHITEKTŪRAS PIEKĻUVES KONTROLES SISTĒMA

Droša piekļuve un darbības optimizācija

Synergis piedāvā modernu un inovatīvu piekļuves kontroles risinājumu, kas atbilst jūsu biznesa vajadzībām. Tas paplašina jūsu darbības jomu, nodrošinot drošību un redzamību jomās, kas nekad nav bijušas iespējamas. Izmantojot vienotu pieeju, Synergis nodrošina operatorus ar savlaicīgu un visaptverošu informāciju, lai tie varētu rīkoties atbilstoši vajadzībām. Tas arī nodrošina skaidru un vienkāršu migrācijas ceļu no novecojušas sistēmas uz modernu un inovatīvu sistēmu.

Uzdot jautājumu

Droša piekļuve un darbības optimizācija - Genetec

Kāpēc Synergis?

Uzņēmumu līmeņi

Izmantojiet risinājumu, kas ir mērogojams kopā ar jūsu organizāciju. Ar Synergis varat efektīvi pārvaldīt piekļuvi objektiem visā pasaulē, lai nodrošinātu netraucētu cilvēku plūsmu. 

Uzticams risinājums

Pievienojieties garajam sarakstam ar lielām un mazām organizācijām visā pasaulē, kas mums ir uzticējušas savas drošības un darbības vajadzības. 

Gatavs mākoņdatošanai

Droši pārvietojiet daļu vai visu piekļuves kontroli uz mākoni savā tempā, izmantojot mūsu hibrīdo un drošo arhitektūru. 

Patiesi vienots

Apvienojiet piekļuves kontroli ar pārējo drošības sistēmu un panāciet darbības efektivitāti un visaptverošu pārskatu par savu vidi. 

Programmatūra

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Genetec Synergis ir uzlabots piekļuves kontroles risinājums, kas paredzēts ēku, iekārtu un aktīvu fiziskās piekļuves pārvaldībai un drošībai. Tas nevainojami integrējas ar citām drošības sistēmām, nodrošinot vienotu platformu visaptverošai drošības pārvaldībai.

Genetec Synergis piedāvā virkni funkciju, tostarp piekļuves kontroles atļauju centralizētu pārvaldību, piekļuves notikumu uzraudzību reāllaikā, integrāciju ar videonovērošanas sistēmām, uzlabotu pārskatu sniegšanu un analīzi, kā arī atbalstu dažādām autentifikācijas metodēm, piemēram, karšu lasītājiem, biometrijai un mobilajiem akreditācijas līdzekļiem.

Genetec Synergis uzlabo drošību, nodrošinot spēcīgas piekļuves kontroles iespējas, kas ļauj organizācijām kontrolēt, kam un kad ir piekļuve telpām un kur tās var iekļūt. Tas palīdz novērst nesankcionētu piekļuvi, uzraudzīt un izsekot piekļuves notikumus reāllaikā un ātri reaģēt uz drošības incidentiem.

Jā, Genetec Synergis ir ļoti mērogojams un piemērots visu izmēru izvietošanai, sākot no maziem uzņēmumiem līdz lieliem uzņēmumiem. Tas var apkalpot tūkstošiem durvju un miljoniem karšu turētāju, tāpēc tas ir ideāli piemērots organizācijām ar sarežģītām piekļuves kontroles prasībām.

Genetec Synergis var viegli integrēties ar dažādām drošības sistēmām, tostarp videonovērošanas, ielaušanās atklāšanas, sarunas iekārtu un apmeklētāju vadības sistēmām. Šī integrācija ļauj organizācijām izveidot vienotu drošības platformu, kas uzlabo situācijas izpratni un uzlabo vispārējo drošības stāvokli.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts