+371 66100650  info@altas.lv

STid piekļuves kontrole

Vadošais bezkontakta drošības tehnoloģiju ražotājs, kas piedāvā augstākās kvalitātes risinājumus, kurus apstiprinājušas vairākas neatkarīgas sertificētas organizācijas. Tā kā nozare nepārtraukti attīstās, produkti ir modulāri un pielāgojami, lai veiktu jebkādus atjauninājumus un pievienotu papildu funkcijas. Tas viss ietaupa laiku UN izmaksas. 

Līderis Eiropā bezkontakta identifikācijas jomā

STid ir pirmais RFID ražotājs, kas saņēmis Francijas CSPN sertifikātu. Uzņēmuma risinājumi ir balstīti uz spēcīgām akreditētām autentifikācijas metodēm datu aizsardzībai, kas nodrošina vēl nebijušu drošības līmeni.

STid ir Francijas vadošais speciālists bezkontakta identifikācijas jomā un ir izstrādājis plašu piekļuves kontroles risinājumu klāstu, kas apvieno augstu drošību un vienkāršu integrāciju. Mēs sadarbojamies ar uzņēmumiem, rūpniecības nozarēm un valdībām visā pasaulē, lai aizsargātu to sensitīvos datus, preces, komandas un aktīvus.

STid ražo nolasītājus, marķierus, antenas un programmatūru, kas izstrādāti, izmantojot bezkontakta identifikācijas risinājumus RFID, NFC, Bluetooth® Smart un lietu interneta (IoT) tehnoloģijas. Mūsu izpratne par ražošanas procesiem un specializētās zināšanas kriptogrāfijā ir padarījušas mūs par ekspertiem augstas drošības risinājumu izstrādē.

STid ir eksperti:

Personu identifikācija ar STid Security piekļuves risinājumu

Transportlīdzekļu identifikācijā

Automātiskā transportlīdzekļu identifikācija (AVI) autostāvvietu un autoparka pārvaldības lietojumprogrammām.

Transportlīdzekļu identifikācija ar STid Security piekļuves risinājumu

Personu identifikācijā

Augstas drošības fiziskās un loģiskās piekļuves kontrole.

Cilvēku, īpašuma un datu aizsardzība, izmantojot drošu identifikāciju un piekļuves kontroli.

STid piekļuves kontroles risinājumu un pakalpojumu klāsts nodrošina visaptverošus bezkontakta identifikācijas risinājumus ar nolasītājiem un tradicionālajām vai virtualizētajām akreditācijas kartēm, pārveidojot klienta vidi par vienotu drošības zonu.


STid ar saviem risinājumiem palīdz uzņēmumiem, valdībām un rūpniecības nozarēm visā pasaulē viegli un droši pārvaldīt digitālās identitātes, izstrādājot viedās identifikācijas risinājumus, kas balstīti uz modernākajām RFID, NFC, Bluetooth un IoT tehnoloģijām.


Cilvēku, īpašuma un datu aizsardzība, izmantojot drošu identifikāciju un piekļuves kontroli

1. Karšu datu aizsardzība

 • Draudi: kopijas, modifikācijas
 • Pretpasākumi: droša šifrēšana, publiskās atslēgas kriptogrāfijas algoritmi EAL5 + mikroshēmas.

2. Komunikācijas drošība starp karti un lasītāju

 • Draudi: ierakstīšana, pārtveršana, atskaņošana
 • Pretpasākumi: autentifikācija un šifrēšana

3. Lasītāja aizsardzība pret fiziskiem draudiem

 • Draudi: karšu datu aizvietošana, atgūšana
 • Pretpasākumi: droša parametru ielāde un glabāšana, pašaizsardzība

4. Komunikācijas aizsardzība sistēmā

 • Draudinoklausīšanās, pārtveršanas atskaņošana
 • Pretpasākumi: autentificēšana un šifrēšana

Saņem vairāk informācijas vai saņem labako piedāvājumu savai uzņēmējdarbības drošībai:

Piekļuves kontrole visaugstākajam drošības līmenim


Uzglabājot sensitīvus datus un palielinot uzņēmuma mobilitāti, ir svarīgi ieviest progresīvus drošības risinājumus, lai identificētu un aizsargātu datus.

Izvēloties karšu/lasītāju risinājumu, ir svarīgi noteikt vienkāršas pamatprasības:

 • nepieļaut, ka trešā persona kopē jūsu piekļuves kartes;
 • piekļuves karšu izveide nav atkarīga no trešās puses;
 • palīdzēt novērst akreditācijas datu aizstāšanu vai atdarināšanu.


Lai apmierinātu kritisko nozaru īpašās vajadzības, STid piedāvā arī virkni augstas drošības piekļuves kontroles nolasītāju, kas atbilst Eiropas direktīvām (99/92/EK un 94/9/EK) un ATEX (EN60079) un IECEx sertifikātiem.

 

Vai Tu zināji?
STid ir pirmais RFID ražotājs, kas ir atzīts par īpaši drošu un sertificēts vairāku valstu drošības organizācijās (CSPN 1. līmeņa drošības sertifikāts), kā arī atbilst GDPR. Zīmols ir pazīstams ar savu produktu augsto drošības līmeni, kas atbilst OSDP un SSCP prasībām.

STid pamata produkti:

STid Architect lasītāji: pasaulē visvairāk apbalvotā piekļuves kontrole

STid Architect lasītāji: pasaulē visvairāk apbalvotā piekļuves kontroles lasītāju sērija

Ar inovatīvo Architect nolasītāju sēriju STid ir radījis perfektu augstas drošības un inovāciju kombināciju. Šī ir pirmā modulārā drošu RFID, NFC (HCE) un Bluetooth nolasītāju sērija, kas piedāvā gan elastību, gan vienkāršību.


Architect nolasītāju pamatā ir inteliģents RFID kodols (Bluetooth pēc izvēles), kam pievienoti dažādi maināmi moduļi: karšu lasītājs, tastatūra, skārienekrāns, biometriskais pirkstu nospiedumu sensors, 1D un 2D kodu lasītājs (QR kods) un 125 kHz lasītājs, lai atvieglotu jūsu tehnoloģiju migrāciju.


Saņemt labāko piedāvājumu

FUNKCIONALITĀTE

Architect sēriju var pielāgot jūsu vajadzībām, piedāvājot optimālu risinājumu jebkurai situācijai un nodrošinot, ka funkcijas un drošības līmeni var uzlabot visiem lasītājiem.

DROŠĪBA

Patentēta aizsardzība pret viltošanu aizsargā sensitīvus datus un spēj dzēst autentifikācijas atslēgas. Atšķirībā no tirgū pieejamajiem risinājumiem uz akselerometru balstītā tehnoloģija ir uzticamāka.

IZTURĪBA

Architect nolasītāji ir izstrādāti tā, lai izturētu skarbus vides apstākļus, darbotos ārpus telpām (IP65 līmenis) un ar augstu triecienizturību (IK10).

PIELĀGOJAMĪBA

STid piedāvā virkni pielāgošanas iespēju, lai pielāgotu lasītāju uzņēmuma identitātei un pilnībā integrētu to objekta vidē.

 STid Architect QR kods: viegli pārvaldiet apmeklētāju un klientu piekļuvi

STid Architect QR kods: viegli pārvaldiet apmeklētāju un klientu piekļuvi

Architect Blue daudztehnoloģiju RFID, NFC un Bluetooth nolasītājs ir apvienots ar QR koda moduli, lai vienkāršotu piekļuves (darbinieku/apmeklētāju) pārvaldību visos birojos, autostāvvietās vai jebkurā ēkā.


Ar Architect nav nepieciešams pievienot papildu piekļuves kontroles sistēmas, lai sagaidītu klientus vai apmeklētājus. QR koda modulis lieliski integrējas esošajā STid nolasītājā, padarot uzstādīšanu vienkāršu un estētiski pievilcīgu. Pieejams baltā un melnā krāsā, lai saderētu ar jūsu uzņēmuma dizainu.


Saņemt labāko piedāvājumu

DROŠĪBA

Unikāls piekļuves punkts fiziskiem (MIFARE DESFire EV2 un EV3), virtuāliem vai QR kodu (Data Matrix, Code 128/Aztec) akreditācijas datiem.

IZPILDĪJUMS

Augsta nolasīšanas veiktspēja: ātra nolasīšana visos apstākļos (iekštelpās/ārpus telpām, saules gaismā un tumsā).

SAVIENOJAMĪBA

Saderīgs ar viedtālruņiem vai viedpulksteņiem ar lietotni STid Mobile ID.

JAUDA

Liela jauda: IP65 līmenis, izturīgs pret vandalismu un IK08 sertifikāts.

 ​STid SPECTRE: bezstresa piekļuves risinājums autostāvvietu barjerām

STid SPECTRE: bezstresa piekļuves risinājums autostāvvietu barjerām

Nekādu rindu vai sastrēgumu pīķa stundās. SPECTRE UHF nodrošina gan ātrumu, gan drošību jūsu autostāvvietu barjerām, uzlabojot jūsu ikdienas pieredzi.


Savienojiet līdz pat 4 antenām, izmantojot tikai 1 SPECTRE nolasītāju, lai atrisinātu vissarežģītākās drošības problēmas un atpazītu dažādus transportlīdzekļus. Vienkārši un viegli kontrolējiet piekļuvi 4 atsevišķām transportlīdzekļu joslām.


Intuitīvi viegli lietojams. Pēc konstrukcijas tas ir diskrēts, konfigurācijas elastīgs, drošs un šifrēts saziņai. Uzlabots ātrums un drošība vienā risinājumā!


Saņemt piedāvājumu

PRECIZITĀTE

Vienmērīga un uzticama identifikācija: labākais nolasīšanas ātrums tirgū (līdz 14 m) un ātra identifikācija.

IZTURĪBA

Izturīgs dizains (IK10, IP66 sertifikāts).

PIELĀGOJAMĪBA

Pilnībā regulējams - 1 nolasītājs, lai pārvaldītu līdz pat 4 transportlīdzekļu joslām ar savienotām 4 antenām. 

INTEGRĀCIJA

Integrācija ar visām piekļuves kontroles sistēmām un saskarnēm + multiprotokols (Wiegand, OSDP).


STid Mobile ID: mobils un instinktīvs piekļuves kontroles risinājums

STid Mobile ID: mobils un instinktīvs piekļuves kontroles risinājums

STid Mobile ID lietotne aizstāj piekļuves kartes Android un iOS viedtālruņos, ļaujot jums pievienot vai aizstāt tradicionālās kartes, digitalizējot visas piekļuves kartes unikālā mobilajā lietotnē. 


Sistēma pārvalda fizisko piekļuvi darbiniekiem, apmeklētāju pieņemšanu, piekļuvi autostāvvietām. Viedtālrunis, vienkārši ieslēdzot un pat telefona zvanu laikā, kļūst par identifikācijas līdzekli, piedāvājot 6 instinktīvus identifikācijas režīmus (rokas vai viedtālruņa novietošana lasītāja priekšā, viedtālruņa pieskaršanās, Apple Watch izmantošana). Piekļuve ēkām tiek kontrolēta atbilstoši lietotāja profilam, ar iespēju piešķirt, atjaunināt vai atsaukt tūkstošiem piekļuves ar vienu klikšķi.

Saņemt labāko piedāvājumu

DROŠĪBA

STid apliecina nepārtrauktu end-to-end drošību starp pilnvarām un lasītāju, kā arī starp lasītāju un kontrolieri/vietējo procesoru un sistēmām.

ZEMĀKAS IZMAKSAS

Viena virtuālā karte ir 2 līdz 5 reizes lētāka nekā fiziska karte.

BEZMAKSAS APLIKĀCIJA

STid Mobile ID lietojumprogramma ir bezmaksas: virtuālā karte ir gatava tūlītējai lietošanai pēc veiksmīgas lejupielādes.

PERSONALIZĀCIJA

Virtuālās kartes var viegli personalizēt tiešsaistē, izmantojot savu korporatīvo identitāti (logotipu, izkārtojumu, krāsas utt.).

Inteliģenti risinājumi darbarīku un ieroču uzskaitei

BE.TOOLS

Automatizēts rīku izsekošanas un pārvaldības risinājums ražotājiem. Tas ir aparatūras un programmatūras risinājums, kas izstrādāts, lai atvieglotu un vienkāršotu instrumentu un iekārtu pārvaldību rūpnieciskā vidē (ražošanas uzņēmumos un veikalos, jūrniecībā, automatizācijā u. c.).

Vairāk informācijas

BE.WEAPONS

Digitālais bruņojuma pārvaldības risinājums policijas spēkiem. Tas ir aparatūras un programmatūras risinājums, kas īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu un vienkāršotu visu policijas spēku (pašvaldības policijas, valsts policijas, speciālo spēku u. c.) bruņojuma pārvaldību.

Vairāk informācijas

Jūsu ieguvumi

Inventāra neatbilstību (iztrūkumu utt.) novēršana.
Viss ir viegli pārvaldāms, un tiek novērstas cilvēciskas kļūdas.
100% atbilstība visiem piemērojamajiem noteikumiem
Resursu taupīšana un izvairīšanās no svarīgu dokumentu zaudēšanas 
Pacelšanas/atgriešanas operācijas ātruma palielinājums par 50 %. 

STid. Nodrošiniet dvēseles mieru...

Augsta līmeņa drošības piekļuve - STid Security

Augsta drošības piekļuve

Tā kā sensitīvi dati atrodas kustībā un pieaug mobilitāte uzņēmējdarbībā, ir kļuvis svarīgi ieviest progresīvus identifikācijas un datu aizsardzības drošības risinājumus.

Hands-free piekļuve - STid Security

Hands-free piekļuve

Hands-free risinājumi nodrošina netraucētu piekļuvi, kas atbilst lietošanas ierobežojumiem: autovadītāju identifikācija bez nepieciešamības atvērt logus, to operatoru identifikācija, kuru rokas ir pilnas, atbilstība higiēnas noteikumiem slimnīcu vidē u. c. 

Transportlīdzekļu piekļuve - STis Security

Transportlīdzekļu piekļuve

Vai varat nodrošināt savu iekārtu vispārējo drošību? Jā, sākot ar piekļuvi autostāvvietai!


Tā kā autostāvvieta ir pirmais piekļuves punkts jūsu objektiem, tās aizsardzība ietver efektīvu un drošu piekļuves kontroli transportlīdzekļiem un/vai to vadītājiem.

RFID nolasītāju klāsts - STid Security

ATEX vides

Mēs piedāvājam pilnu sertificētu RFID nolasītāju klāstu, kas atbilst diviem nozares pamatprincipiem - drošība un uzticamība. Mūsu risinājumi atbilst visiem nozares starptautiskajiem standartiem: ATEX (EN60079) un IECEx sertifikāti un Eiropas direktīvas (99/92/EK un 94/9/EK).

Migrācijas pārvaldība - STid Security

Migrācijas pārvaldība

Uzņēmumi darbojas arvien mobilākā vidē, kurā pieaug kiberuzbrukumu draudi.

STid atbalsta jūsu tehnoloģiskās migrācijas procesu ar sadarbspējīgiem risinājumiem, kas atbilst ANSSI ieteikumiem.

Mūsu risinājumi nodrošina, ka jūs saglabājat neatkarību un autonomiju sava uzņēmuma drošības pārvaldībā.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

STid piekļuves kontroles risinājumi ir modernas sistēmas, kas paredzētas piekļuves pārvaldībai un regulēšanai fiziskām telpām. Izmantojot RFID tehnoloģiju, biometrijas un drošas autentifikācijas metožu kombināciju, STid piekļuves kontroles sistēmas pārbauda to personu identitāti, kuras vēlas iekļūt telpās, un attiecīgi piešķir vai liedz piekļuvi.

STid piekļuves kontroles risinājumi ir pazīstami ar savām progresīvākajām tehnoloģijām, uzticamību un elastīgumu. Atšķirībā no tradicionālajām piekļuves kontroles sistēmām STid piedāvā plašu inovatīvu funkciju klāstu, piemēram, šifrētu saziņu, reāllaika uzraudzību un pielāgojamu piekļuves politiku, tāpēc tie ir ideāli piemēroti dažādiem lietojumiem un nozarēm.

Jā, viena no galvenajām STid piekļuves kontroles risinājumu priekšrocībām ir to spēja bez problēmām integrēties ar esošo drošības infrastruktūru, tostarp novērošanas kamerām, signalizāciju un citām piekļuves kontroles sistēmām. Šī integrācija ļauj centralizēti pārvaldīt un uzlabot drošības iespējas.

STid visos savos produktos par prioritāti izvirza drošību, ieviešot stingrus šifrēšanas protokolus, drošas autentifikācijas metodes un nepārtrauktu uzraudzību, lai aizsargātu pret nesankcionētu piekļuvi un kiberapdraudējumiem. Turklāt STid piekļuves kontroles risinājumi tiek stingri testēti un sertificēti, lai nodrošinātu atbilstību nozares standartiem un noteikumiem.

STid piekļuves kontroles risinājumi ir ļoti daudzpusīgi, un tos var pielāgot dažādu nozaru, tostarp veselības aprūpes, finanšu, valdības, transporta un komerciālo objektu, vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par sensitīvu datu centru aizsardzību, piekļuves kontroli paaugstinātas drošības zonās vai apmeklētāju piekļuves pārvaldību korporatīvajā vidē, STid piedāvā risinājumus, kas nodrošina uzticamas un efektīvas piekļuves kontroles iespējas.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts