+371 66100650  info@altas.lv

Ar prieku aicinām Jūs iepazīties ar jaunākajām ziņām un aktualitātēm par ALTAS IT organizētajiem pasākumiem, ar informāciju par mūsu sadarbības partneru un ražotāju revolucionāriem jauninājumiem līdz nozares ieskatiem.

Ikviens interesents, t. sk., preses pārstāvji un nozares entuziasti var brīvi pārlūkot un dalīties ar mūsu jaunākajiem sasniegumiem, un, ja Jums rodas kādi jautājumi vai vēlaties pieteikt interviju ar kādu no ALTAS IT cilvēkiem, mūsu komanda ir Jūsu rīcībā: info@altas.lv.

Inovāciju atklāšana ALTAS ielā un Baltijas drošības konferencē 2024

Š.g. 11. aprīlī Baltijas reģiona sirdī drošības eksperti, nozares līderi un novatori pulcēsies uz aizraujošu ceļojumu drošības nozarē un drošības tehnoloģiju nākotnē. Baltijas drošības konference, kas arī šogad notiks ATTA centrā, Rīgā, kalpos par sadarbības, zināšanu apmaiņas un iedvesmas staru drošības kopienai. Arī uzņēmums ALTAS IT piedalīsies šī pasākuma ietvaros organizētajā drošības risinājumu izstādē, vēl nebijušā konceptā.

Lasīt tākāk

Sazinieties ar ALTAS IT Komunikācijas nodaļu, lai saņemtu papildu informāciju par augstāk pieejamajām preses relīzēm.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts