+371 66100650 info@altas.lv

Wisenet AI videonovērošanas kameras

Ņemot vērā, ka māksīgais intelekts (AI) kļūst arvien plašāk izplatīts visās nozarēs, videonovērošanā arvien biežāk tiek izmantoti mākslīgā intelekta algoritmi, kas nozīmē, ka ievākto datu apstrāde notiek esošajā ierīcē (dati tiek filtrēti un apstrādāti lokāli kamerā), t.i. izmantojot tikai kameras tehniskos resursus un nav nepieciešami papildus ārējie serveri analītikas datu apstrādei. 

Pašlaik lielākā daļa drošības kameru iegūtos datus nosūta uz serveriem, lai tos analizētu, tomēr, izmantojot mākslīgo intelektu, viss process - datu ievākšana, apstrāde - notiek kamerā un beigās tiek nosūtīts jau nodefinēts rezultāts uz serveri.

  • Tas mazina slogu, kas saistīts ar liela datu apjoma pārsūtīšanu un glabāšanu uz servera, tādējādi palielinot efektivitāti, ietaupot laiku un samazinot servera izmaksas, kas parasti nepieciešamas datu analīzei.
  • Palielina notikumu uzraudzības precizitāti, samazinot viltus trauksmes signālu skaitu.
  • Klasificē mērķa objektus ar atribūtiem.
  • Līdz minumumam samazina datu uzglabāšanas prasības. 

Viltus trauksmju samazināšana

Iegūto datu analīzi var konfigurēt tā, lai ignorētu video trokšņus, piemēram, koku kustību vējā, dzīvniekus, kas parasti var būt viltus trauksmes cēlonis, ja aktivitātes konstatēšanai tiek izmantota standarta kustības noteikšanas tehnoloģija vai sensori. Tas līdz minimumam samazina laika zudumu un izmaksas viltus trauksmes signālu gadījumos. Tas, savukārt, nozīmē, ka vadības telpas operatori un apsardzes darbinieki var pilnībā koncentrēties reaģēšanai uz reāliem incidentiem un ārkārtas situācijām. 

Uzzināt vairāk

Wisnet AI kameru analītika

Analītiku var konfigurēt tā, lai ignorētu video trokšņus, kustīgus kokus, kustīgus mākoņus un dzīvniekus, kas bieži vien var būt viltus trauksmes cēlonis, ja aktivitātes noteikšanai tiek izmantota standarta kustības noteikšanas tehnoloģija vai sensori. 

Wisenet AI - mākslīgais intelekts, pamatojoties uz objektu klasifikāciju

Spēja līdz minimumam samazināt laika zudumu un dārgi izmaksājošu viltus trauksmes signālu skaitu nozīmē, ka vadības telpu operatori un apsardzes darbinieki var koncentrēties uz reaģēšanu uz reāliem incidentiem un ārkārtas situācijām. 

Uz AI balstīta objektu noteikšana darbības efektivitātei

Wisenet AI kameras reāllaikā nosaka un klasificē cilvēkus, transportlīdzekļus, sejas, numura zīmes un daudz ko citu.

Kameru pieejamo izšķirtspēju diapazons ir no 2 MP līdz 4K, un kameru deep-learning algoritmi spēj droši identificēt vairākus atšķirīgus objektus.

Analītika kļūst par operatoru otro 'acu pāri' - palīdzot tiem zināt, kur meklēt svarīgus reāllaika notikumus, vienlaikus padarot pēc kāda notikuma veikto kriminālistisko meklēšanu ļoti efektīvu.

Uzziniet vairāk

Klasificējiet mērķa objektus ar dažādiem atribūtiem - tikai Wisenet P sērija

Lai gan visas AI kameras redzamo iedala plašās kategorijās, piemēram, "persona", "seja", "transportlīdzeklis" un "numura zīme", Wisenet P sērijas AI algoritmi spēj iedziļināties, ātri un precīzi identificējot kameras redzeslaukā esošo objektu dažādās īpašības.

Piemēram, kamera redz cilvēku un uzreiz nosaka apģērba krāsu. Tā ir arī pietiekami inteliģenta, lai noteiktu, vai cilvēks nēsā brilles, vai tur rokās somu.

Pēc tam šie atribūti tiek saglabāti kā metadati kopā ar uzņemto materiālu.

Learn more

Klasificējiet mērķa objektus ar dažādiem atribūtiem
Wisenet AI - 'Edge-based' biznesa inteliģence

'Edge-based' biznesa inteliģence

Tā kā kamerās jau ir iebūvēts biznesa līmeņa intelekts un tās spēj noteikt, saskaitīt un klasificēt cilvēkus no jebkura leņķa, vairs nav nepieciešams uzstādīt papildu kameras.

Tas nodrošina vienkāršu un rentablu risinājumu cilvēku skaitīšanai, rindu pārvaldībai un noslodzes kartēm (heat maps).

Wisenet P sērijas mākslīgā intelekta kamerām ir pieejamas arī papildu lietojumprogrammas, proti, telpu aizņemtības uzraudzība, sejas maskas noteikšana, sociālā distancēšanās, kas nav pieejamas X sērijas kameru standarta aprīkojumā.

Uzziniet vairāk

Wisenet 4K AI kameru klāsts:

Wisenet AI - PND-A9081 RV modelis

PND-A9081 RV

Wisenet AI - PND-A9081 RF modelis

PND-A9081 RF

Wisenet AI - PNV-A9081 R modelis

PNV-A9081 R

Wisenet AI - PNO-A9081 R modelis

PNO-A9081 R

Wisenet AI - PNB-A9001 modelis

PNB-A9001

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).  
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts