+371 66100650 info@altas.lv

Wisenet P videonovērošanas kameras

Wisenet P sērijas augstākās klases kameras, kas izstrādātas, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas, nodrošina lietotājiem izcilu videonovērošanas risinājumu. No Bullet veida kamerām līdz vairāku sensoru kamerām - P sērijā ir plašs produktu klāsts, kas optimizēts risinājumiem, kuriem nepieciešama īpaši detalizēta informācija un plašs pārklājums. 

Augstākā līmeņa attēla kvalitāte un novērošanas sistēma

Wisenet P sērija nodrošina uzlabotu novērošanas sistēmu, nodrošinot izcilu 4K Ultra HD attēla kvalitāti. 4K Ultra HD izšķirtspēja ir četras reizes lielāka nekā standarta 1080p, kas nozīmē, ka tā spēj parādīt vairāk detaļu.

Klusākos laikos, īpaši naktī, kustīgu objektu noteikšanai var izmantot digitālo automātisko izsekošanu. Ideāli piemērots kustības izsekošanai mazapdzīvotās vietās, piemēram, parkos un laukumos naktī. Tā atbalsta arī defokusa noteikšanu, kas palīdz noteikt, kad attēls nav fokusēts, un ievērojami uzlabo efektivitāti. 

Uzziniet vairāk

Wisenet P sērijā iebūvētā WDR funkcija nodrošina uzlabotu attēla kvalitāti, samazinot kustību izplūdumu un apstrādājot skaidrākus attēlus.

P-Iris optimizē diafragmas funkciju, ja vienā ainā ir vairāki apgaismojuma apstākļi, tādējādi iegūstot attēlus ar labāku kontrastu, skaidrību, izšķirtspēju un lauka dziļumu. Šī izšķirtspējas optimizācija (gan attēla centrā, gan stūros), kā arī lauka dziļuma un slēdža ātruma optimizācija nodrošina lielāku attēla asumu, kas ir īpaši efektīva megapikseļu kamerās. 

Uzziniet vairāk

Wisenet P sērijā iebūvētā WDR funkcija nodrošina uzlabotu attēla kvalitāti

Wisenet P sērijas kameru klāsts:

Wisenet P - PNM-9000VQ modelis

PNM-9000VQ

Wisenet P - PNM-9000VD modelis

PNM-9000VD

Wisenet P - PNM-7000VD modelis

PNM-7000VD

Wisenet P - teritoriju novērošana ar vienu kameru

Teritoriju novērošana ar vienu kameru

Wisenet P sērijas multisensoru kameras ir aprīkotas ar vairākiem sensoriem, kas nozīmē, ka ar vienu kameru var veiksmīgi uzraudzīt plašas teritorijas. Vairāku sensoru kameras var vienlaicīgi aptvert pilnu 360° zonu bez aklajiem punktiem. Kombinācijā ar iebūvēto PTZ kameru (PNM-9320VQP) var iegūt detalizētus attēlus, izmantojot efektīvu tālummaiņas funkciju.

Panorāmas kameras var nodrošināt plašu, panorāmas skatu uz jebkuru teritoriju, apvienojot un sapludinot attēlus no vairākiem iebūvētajiem sensoriem. Uzstādot Wisenet vairāku sensoru kameras, ievērojami samazinās sistēmas uzstādīšanas un uzturēšanas izmaksas.

Wisenet P - Full HD daudzvirzienu kamera

Full HD daudzvirzienu kamera

PNM-7000VD spēj vienlaicīgi uzraudzīt divas zonas no vairākiem leņķiem, uzstādot vienā kamerā divus kameras objektīvus, kas novērš nepieciešamību pēc vairākām kamerām un samazina TCO (kopējās īpašumtiesību izmaksas).


Wisenet P - daudzvirzienu kamera ar PTZ

Daudzvirzienu kamera ar PTZ

PNM-9320VQP ir 5CH kamera, kas apvieno četru sensoru daudzvirzienu kameru un 2 MP 32x PTZ kameru. Ar daudzkameru var pārraudzīt 360˚ platu teritoriju, savukārt ar PTZ kameru var tuvināt vēlamo apgabalu, lai to tuvāk apskatītu.

PNM-9320VQP uzstādīšanas pamatnē ir iebūvēts 100/1000 SFP slots, kas nosūta augstas izšķirtspējas attēlus uz attālinātām vietām, izmantojot tīklu, neradot datu bojājumu risku.

Wisenet P - panorāmas skata kameras

Panorāmas skata kameras

Panorāmas skata kameras nodrošina platleņķa īpaši augstas izšķirtspējas attēlu vienā kamerā. Tās rada vienu viengabalainu attēlu, apvienojot četrus attēlus no katra sensora.

Viens panorāmas attēls (PNM-9020V)
PNM-9020V ir vienkanāla kamera, kas nodrošina 7,3 MP panorāmas attēlu ar 180˚ horizontālo un 84˚ vertikālo redzamības lauku. Kamera nodrošina vienu augstas izšķirtspējas panorāmas attēlu, saliekot kopā četrus attēlus.

Wisenet P plus sērijas kameru klā​sts:

Wisenet P plus - PNM-7000VD modelis

PNM-7000VD

Wisenet P plus - PNM-9000VQ modelis

PNM-9000VQ

Wisenet P plus - PNM-9320VQP modelis

PNM-9320VQP

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika). 
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts