+371 66100650 info@altas.lv

Wisenet Q mini videonovērošanas kameras

Hanwha Q mini sērijas videonovērošanas kameras ir īpaši kompaktas un iederēsies jebkurā vidē, nodrošinot visas nepieciešamās funkcijas. Piemērotas mazumtirgotājiem, birojos, bankās u.c. projektu realizēšanai, jo to estētiskais izskats un veiktspēja, padarīs tās nemanāmas. 

Īpaši kompakts dizains, kas iederās visur

Wisenet Q mini kameras ir aprīkotas ar funkcijām, kas paredzētas, lai nodrošinātu, ka lietotāji gūst maksimālu labumu no videonovērošanas risinājumiem. Sērijas kameru platums ir tikai 99mm, tāpēc tās ir īpaši kompaktas un par aptuveni 40% mazākas nekā iepriekšējās šīs sērijas kameras. Pateicoties šajai īpašībai, tās lieliski iekļaujas jebkurā vidē, vienlaikus atvieglojot uzstādīšanu jebkurā vietā.

Uzzināt vairāk

Wisenet Q mini videonovērošanas kameras

Kupola jeb Dome tipa kameras

Jaunie H.265 mini kupoli sniedz reālas praktiskas priekšrocības plašam galalietotāju lokam, jo īpaši mazumtirgotājiem, kuriem ir nepieciešamas estētiski pievilcīgas kameras, ko uzstādīt uz sienām un griestiem, kas varētu būt ierobežotas platības telpas. Visos četros jaunajos modeļos ir iebūvēta bezlicences cilvēku skaitīšanas analītika, kā arī defokusa, kustības un bojājumu noteikšana, savukārt jaunā atvērtās platformas mikroshēmu kopa nodrošina iespēju kupolos izmantot arī trešo pušu lietojumprogrammas.

"Zivs acs" jeb Fisheye tipa kameras

Gan Wisenet QNF-8010, gan QNF-9010 ir ideāli piemērotas mazu un vidēju projektu realizēšanai, kur svarīga estētika, piemēram, banku, biroju un mazumtirdzniecības vietās. Kameras piedāvā četrus displeja režīmus, tostarp vienreizējā "zivs acs", panorāmas, dubultās panorāmas un četrkāršā skata režīmu, savukārt iebūvētā cilvēku skaitīšana un siltuma karte sniedz mazumtirgotājiem iespēju uzraudzīt veikala efektivitāti, ņemot vērā apmeklētāju skaita datu saistību ar faktisko pārdošanas apjomu.

Biznesa datu analīze mazumtirdzniecībai

Cilvēku skaitīšana

Wisenet Q mini kamerām ir biznesa datu analīzes funkcija, kas mazumtirgotājiem dod iespēju novērtēt veikala efektivitāti. Cilvēku skaitīšanas lietojumprogrammas parāda karstos punktus veikalā, kas ļauj mārketinga personālam noteikt dienas noslogotākos laikus, palīdzot viņiem pārvaldīt klientu plūsmu, izprast pirkšanas paradumus. 

Wisenet Q mini - biznesa datu analīze mazumtirdzniecībai
Wisenet Q mini - HDMI tiešraides video nodrošināšana

HDMI tiešraides video nodrošināšana publiskajam monitoram

Daudzos mazumtirdzniecības veikalos pircēju un veikala vadītāju drošības un ērtības labad ir uzstādīti publiskā skata monitori. Wisenet Q mini kameras atbalsta HDMI video izeju, lai tās varētu viegli savienot ar publiskā skata monitoriem.

* Tikai QND-8011/8021

Uzziniet vairāk

Pielāgots skats vertikālo zonu uzraudzībai

Vertikālas formas vidē tradicionālie horizontālās formas videoklipi koncentrējas uz nevajadzīgām apgabala malām, tādējādi radot joslas platuma un atmiņas izšķērdēšanu. Priekšnama skats rada 3 : 4 un 9 : 16 attiecību attēlu, kas ir vertikāli orientēts un maksimāli uzlabo attēla kvalitāti šaurā vidē.


Wisenet Q mini - pielāgots skats vertikālo zonu uzraudzībai
Wisenet Q mini -  uzlabojiet joslas platumu līdz pat 99%

Uzlabojiet joslas platumu līdz pat 99%, izmantojot WiseStreamⅡ

Izmantojot Hanwha Vision oriģinālo video saspiešanas tehnoloģiju WiseStream, Q mini kamera samazina datu apjomu līdz pat 99% salīdzinājumā ar pašreizējo H.264 tehnoloģiju, ja to apvieno ar H.265 saspiešanas tehnoloģiju. Ievērojami samazinās arī sistēmas izmaksas, nemazinot attēla kvalitāti. Wisenet Q mini kameras novērš ierobežojumus, kas konstatēti parastajās WDR kamerās, vienlaikus radot skaidrus un spilgtus attēlus. 

Uzziniet vairāk

Wisenet Q mini sērijas kameru klāsts:

Wisenet Q mini sērija - QNF-9010  modelis

QNF-9010 

Wisenet Q mini sērija - QNF-8010  modelis

QNF-8010 

Wisenet Q mini sērija - QND-8011 modelis

QND-8011 

Wisenet Q mini sērija - QND-8021 modelis

QND-8021 

Wisenet Q mini sērija - QND-6011 modelis

QND-6011 

Wisenet Q mini sērija - QND-8021 modelis

QND-8021 

Vēlies uzzināt atšķirību? Sazinies ar mūsu Projektu vadītāju Aleksandru!

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts