+371 66100650 info@altas.lv

Wisenet T videonovērošanas kameras

Izvēlies Wisenet T sērijas videonovērošanas kameras, kuras strādā īpaši apgrūtinātos laikapstākļos, piemēram, lietus, migla utt., kā arī specializētās kameras, kuras ir sprādziendrošas un paaugstinās drošības līmeni ikvienā objektā. 

T sērijas kameru līnija ietver dažādas specializētas, kritiski svarīgas tīkla kameru ierīces. Šīs kameras nodrošina aizsardzību pret jūras vidi ar sprādziendrošiem korpusiem, termisko, 8K Ultra HD izšķirtspēju un citām speciālām ierīcēm, kas paredzētas unikālām nozarēm un izmantošanas gadījumiem.

Wisenet T sērija - redziet "neredzamo" ar termokamerām

Redziet "neredzamo" ar termokamerām

Nepiemērotos laikapstākļos (migla, dūmi, lietus) vai apgaismojuma apstākļos (pilnīga tumsa, aizmugures gaisma) var būt grūti atšķirt cilvēkus vai objektus nepārredzamā fonā, izmantojot redzamo kameru vai cilvēka aci.

Lai veiktu precīzu uzraudzību ir nepieciešama profesionāla novērošanas sistēma. Wisenet termokameras ir lieliska izvēle: tās nodrošina īpaši kontrastainus attēlus, pamatojoties uz temperatūras atšķirībām starp objektu un fonu, lai lietotāji varētu vieglāk atklāt incidentus. Uzlabotā termālās attēlveidošanas tehnoloģija nodrošina augstu kontrastu, lai neredzamās detaļas būtu redzamas bez papildu apgaismojuma.

Wisenet T sērija - uzlabota video un audio analīze

Uzlabota video un audio analīze

Wisenet T termokameras piedāvā uzticamu video un audio analīzi efektīvai uzraudzībai. Analītika uzlabo kopējo drošības sistēmas efektivitāti, automātiski informējot lietotājus, ja tiek konstatēta neikdienišķa uzvedība.


Wisenet T sērija - plašs pielietojuma klāsts

Plašs pielietojuma klāsts

Wisenet termālās kameras var būt spēcīgs instruments, uzraugot vietas, kur ir ļoti maz gaismas, jo tās spēj radīt attēlus, pamatojoties uz siltumu. Termokameras ir īpaši piemērotas ražošanas un rūpniecības objektos, gaisa un jūras ostās.

Risinājums piemērots: rūpniecības objektiem, ostām, ieguves rūpniecības teritorijām, pilsētas uzraudzībai, elektrostacijām, tiltiem, aizsprostiem, robežu drošībai, noliktavām utt.


Wisenet T sērija - vairākas krāsu paletes

Vairākas krāsu paletes

Wisenet termokameras nodrošina septiņu dažādu veidu krāsu paletes, lai lietotāji varētu izvēlēties labāko attēlu dažādās situācijās. Katrai krāsu paletei ir īpašs krāsu kopums, kas mainās atkarībā no ainas temperatūras diapazona.

Wisenet T sērija - liels uztveršanas diapazons

Liels uztveršanas diapazons

Termokameras galvenais uzdevums ir atklāt notikumus, kas notiek lielā attālumā. Wisenet termokameras ir aprīkotas ar 35/19/13 mm objektīvu (horizontālais FoV 17˚/32°/49˚), kas ļauj atklāt transportlīdzekļus līdz pat 3157 m attālumā. Kamera nodrošina attēlu ar augstu krāsu kontrastu atbilstoši temperatūrai, tāpēc tā var viegli atšķirt objektus un fonu no liela attāluma. Tuvākā attālumā tā var atpazīt objekta tipu vai noteikt raksturlielumus, fiksējot detaļas.

VGA termālo kameru klāsts:

VGA termālās kameras - TNO-4051T modelis

TNO-4051T

VGA termālās kameras - TNO-4050T modelis

TNO-4050T

VGA termālās kameras - TNO-4041T modelis

TNO-4041T

VGA termālās kameras - TNO-4040T modelis

TNO-4040T

Sprādziendrošas kameras

Wisenet T sērijas ATEX kameras bīstamai video

ATEX kameras bīstamai videi

Rūpniecības objekti, piemēram, gāzes cauruļvadi utt., ir potenciāli sprādzienbīstami uzliesmojošu gāzu un putekļu dēļ. Tāpēc ir svarīgi, lai videonovērošanas sistēma, ko izmanto rūpniecības objektos, būtu droša un neradītu sprādzienu risku, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes attēlus. Wisenet T sērijas ATEX kameras atbilst abām prasībām, pateicoties jaudīgajai tīkla kamerai un to aptverošajam nerūsējošā tērauda korpusa apvalkam.

T sērijas ATEX kameras ir paredzētas drošai darbībai bīstamās zonās

360˚rotācija un nerūsējošā tērauda 316L korpuss sprādzienu novēršanai

TNU-6320E spēj pārraudzīt plašu diapazonu, izmantojot 360˚rotāciju un 180˚kustības funkciju, kas kustās ar iepriekš iestatītu ātrumu 1~50°/s. Kameras elastību palielina 255 iepriekš iestatītas pozīcijas, kas ļauj lietotājiem saglabāt pagriešanas/noliekšanās funkciju iestatījumus un automātiski apskatīt vēlamo atrašanās vietu.

T sērijas ATEX kameras ir paredzētas drošai darbībai bīstamās zonās ar īpašu korpusu, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda 316L korpusa. ATEX sertificētajam korpusam ir spēja aizturēt jebkādus iekšējos sprādzienus vai novērst dzirksteļu izkļūšanu no ierīces, kas var izraisīt katastrofu.

Sprādziendrošo kameru klāsts:

Sprādziendrošo kameru klāsts - TNO-6320E modelis

TNO-6320E

Sprādziendrošo kameru klāsts - TNO-6320E modelis

TNU-6320E

VGA termālās pozicionēšanas kameras

VGA termālās pozicionēšanas kameras

Plaša termiskā uzraudzība ar pozicionēšanu

TNU-4051T/4041T apvieno termokameru un pozicionēšanas ierīci, kas spēj pārraudzīt plašu diapazonu ar 360˚bezgalīgu pagriezienu un -90˚līdz +40˚slīpumu. Turklāt kameras elastību palielina 300 iepriekš iestatītas pozīcijas, kas ļauj lietotājiem saglabāt pagriešanas/ noliekšanās funkciju iestatījumus un automātiski apskatīt vēlamo atrašanās vietu.

Uzziniet vairāk

VGA termālās pozicionēšanas kameru klāsts:

VGA termālās pozicionēšanas kameras - TNU-4051T modelis

TNU-4051T

VGA termālās pozicionēšanas kameras - TNU-4041T modelis

TNU-4041T

VGA termālās radiometriskās kameras

Wisenet T sērija - temperatūras mērījumi incidentu uzraudzībai

Temperatūras mērījumi incidentu uzraudzībai

Wisenet siltuma radiometriskajai kamerai ir pievienota funkcija, kas ļauj noteikt temperatūras diapazonu no -20˚C līdz +130˚C. Trauksmes signāli tiek ģenerēti un nosūtīti lietotājiem ikreiz, kad trīs monitoringa ekrānā redzamo apgabalu temperatūra ir augstāka/zemāka par noteikto vērtību vai temperatūra paaugstinās/pazeminās ārpus iepriekš iestatītā diapazona. Turklāt ekrānā tiek parādīta vidējā/minimālā/maksimālā trīs apgabalu temperatūra, lai varētu precīzāk noteikt temperatūras mērījumus. Tam pateicoties, radiometriskās kameras ir lieliski piemērotas augsta riska zonu, piemēram, elektrostaciju ar ugunsbīstamu vidi, uzraudzībai.

Wisenet T sērija - temperatūras diapazonu var attēlot spilgtās krāsās

Izvēlētais temperatūras diapazons tiek attēlots spilgtās krāsās

Izmantojot hibrīdkrāsu paleti, izvēlēto temperatūras diapazonu var attēlot spilgtās krāsās, palīdzot lietotājiem novērot uzraudzības zonas ērtāk. Noteiktā diapazona temperatūra tiek iezīmēta baltā krāsā vai melnbaltā krāsā, nodrošinot, ka kamera ar termisko detektoru aptver visas novērošanas zonas.


VGA termālo radiometrisko kameru klāsts:

VGA termālās radiometriskās kamera - TNO-4030TR

TNO-4030TR

VGA termālās radiometriskās kamera - TNO-4041TR

TNO-4041TR

VGA termālās radiometriskās kamera - TNO-4040TR

TNO-4040TR

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts