+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX āra kamera D16 DualDome

Viena kamera - divi skati

Divi objektīvi, divi HiRes attēlu sensori, iekšējā MicroSD atmiņas sistēma un dubultais attēls ar vairāk nekā 12 megapikseļiem padara D16 DualDome par efektīvu drošības risinājumu: ar vienu kameru var apsargāt divas dažādas zonas. Un tas viss bez trauslām mehāniskām daļām!

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Integrēts mikrofons un skaļrunis
  • Integrēts triecienu detektors un PIR sensors
  • Piemērots montāžai pie griestiem vai sienas
  • Viegli uzstādāma arī uz ēku stūriem un stabiem
  • Vandalisma komplekts lietošanai īpaši skarbos apstākļos

  Tehniskā specifikācija D16A (PDF, 408.59 KB)

  Tehniskā specifikācija D16B (PDF, 409.37 KB)

Uzzināt vairāk

MOBOTIX āra kamera D16 DualDome
D16 - elastīga sensoru moduļa koncepcija

Iespējamie varianti

Elastīga sensoru moduļa koncepcija

Pateicoties ārkārtīgi plašajam kombināciju iespēju klāstam, D16 sensoru moduļus (dienas vai nakts sensors, ieskaitot asi fokusētu objektīvu) var pasūtīt atsevišķi, un pēc tam tos var uzstādīt kameras korpusā, veicot tikai dažas darbības. Turklāt MOBOTIX piedāvā D16 kameru kā darbojošos kameru īpašos dienas un nakts un 180° panorāmas modeļos.

Izturīgums

Universāla kamera

Pateicoties tā izturīgajai konstrukcijai, D16 var uzstādīt pie sienām vai griestiem gan iekštelpās, gan ārpus tām bez papildu piederumiem. Apkārtējās vides temperatūra var svārstīties no -40°C līdz 60°C, tāpēc šī kamera ir ideāli piemērota visdažādākajām vietām: iespējami neskaitāmi pielietojumi, sākot no stacijām Antarktikā līdz ražošanas uzraudzībai tērauda kausēšanas rūpnīcā.

Sazināties ar ALTAS

D16 var uzstādīt pie sienām vai griestiem gan iekštelpās
D16 - divi attēla sensori un objektīvi

Divreiz drošāka

Divi attēla sensori un objektīvi

Kamera ir aprīkota ar diviem attēla sensoriem pēc klienta izvēles un elastīgi regulējamiem objektīviem, tāpēc vienlaicīgi var nodrošināt divu dažādu jomu aizsardzību. D16 galvenā priekšrocība ir pielāgotā objektīvu konfigurācija un pilnībā modulāra konstrukcija. Pēc uzstādīšanas katru objektīvu var individuāli nostiprināt jebkurā pozīcijā.

Viena divu vietā

Pārskats un detaļas ar vienu kameru

Viena D16 kamera ir viss, kas nepieciešams, lai pilnībā uzraudzītu visu veikala telpu un nodrošinātu skatu uz kasēm. Divu attēlu ar augstu attēla detalizācijas pakāpi ģenerēšana un novērtēšana samazina nepieciešamo kameru skaitu, tādējādi samazinot arī izmaksas, kas saistītas ar elektroinstalācijas sarežģītību, enerģijas dublēšanu un ieraksta ierīcēm.

Sazināties ar ALTAS

D16 - pārskats un detaļas ar vienu kameru
D16 - 180° dubultā attēla panorāma

180° dubultā attēla panorāma

Augstas kvalitātes attēls, pateicoties vairāk nekā 12 megapikseļu izšķirtspējai

D16 Panorama nodrošina augstas izšķirtspējas (vairāk nekā 12 megapikseļu) panorāmas attēlu, ko koriģē kameras programmatūra. Tas ļauj, piemēram, ar vienu kameru aptvert vienu ēkas pusi un tai piegulošās teritorijas (autostāvvietas, zālienus u. c.). D16 nodrošina aizraujošus attēlus arī kā augstas kvalitātes tīmekļa kamera.

Pastiprināta drošība

D16 ar vandālisma korpusu

Kritiskās vidēs vai īpaši skarbos āra apstākļos bieži vien labākā izvēle ir MOBOTIX kamera ar pret vandālismu izturīgu korpusu (IK10 sertificēts). Tērauda korpuss, kas pieejams kā papildaprīkojums, ir izturīgs pret spēcīgiem uzbrukumiem, un kamera nodrošina perfektu uzbrucēja attēlu.

Sazināties ar ALTAS

D16 ar vandālisma korpusu

Ja rodas jautājums,

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika). 
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts