+371 66100650 info@altas.lv

Mobotix āra kamera D26 Dome

Klasisks dizains. Unikāla tehnoloģija

Kompakta, inteliģenta IP video sistēma ar objektīvu, ko var novietot manuāli. Triecienizturīgs 1,5 mm polikarbonāta kupols (IK10) padara šo kameru izturīgu pret laikapstākļiem. MOBOTIX D26 piedāvā tādu pašu novatorisku sistēmas platformu kā visas pārējās jaunākās paaudzes MOBOTIX x26/x16 tehnoloģijas kameras.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Pieejams dienas vai nakts variants (6 MP krāsu vai melnbaltā sensors)
  • Liels objektīvu klāsts ar skata leņķi no 15° līdz 103°
  • Standartā aprīkots ar triecienu detektoru un MxAnalytics
  • Pret laikapstākļiem un triecienizturīgs korpuss (IP66, IK10)
  • Piederumi griestu uzstādīšanai un aizsardzībai pret vandālismu

   Tehniskā specifikācija D26A (PDF, 360.6 KB)

   Tehniskā specifikācija D26B (PDF, 360.48 KB)

Uzzināt vairāk

Mobotix āra kamera D26 Dome
D26 ir lieliski piemērots jebkuram uzdevumam

Iespējamie varianti

Pielāgojas klientu prasībām

Elegance un zems profils, kas balstīts uz jaunākajām tehnoloģijām: D26 ir lieliski piemērots jebkuram uzdevumam. Tā tiek piegādāta kā pilna komplekta kamera vai kā korpuss bez objektīva. Ērti maināmie objektīvi un plašais piederumu klāsts līdz pat vandālisma aprīkojuma komplektam nodrošina neskaitāmas pielietojuma jomas.

Objektīvu klāsts

Katram pielietojumam piemērots objektīvs

Uzņemamā attēla laukums atšķiras atkarībā no izvēlētā objektīva. Īpašs platleņķa objektīvs (B036, 103°) ļauj ierakstīt visu telpu no viena stūra. Savukārt ar telefoto objektīvu (B237, 15°) var nolasīt numura zīmi no aptuveni 75 metru attāluma vai pat rēķina sērijas numuru no aptuveni divu metru attāluma.

Sazināties ar ALTAS

D26 - katram pielietojumam piemērots objektīvs
D26 var uzlabot līdz jaudīgai VoIP divvirzienu sakaru sistēmai

VoIP divvirzienu saziņa

Viegli audio uzlabojumi

Kombinācijā ar MOBOTIX ExtIO moduli D26 var uzlabot līdz jaudīgai VoIP divvirzienu sakaru sistēmai, kurai var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot internetu. ExtIO paplašināšanas modulis ietver arī infrasarkano kustības sensoru, apkārtējās temperatūras sensoru, divus ieejas kontaktus, divus izejas kontaktus un divas izgaismotas pogas.

Pilnveidots

Vandālisma komplekts

Nodrošina kamerai papildu drošību, un to var uzstādīt bez lielas piepūles un par zemu cenu. Ideāli piemērots izmantošanai īpaši sarežģītos apstākļos, piemēram, cietumos, problēmzonās, dzelzceļa stacijās u. c. Komplekts sastāv no izturīga nerūsējošā tērauda ārējā apvalka, kas pieejams piecās dažādās krāsās un pastiprināta 3 mm kupola.

Sazināties ar ALTAS

D26 - pilnveidots vandālisma komplekts
D26 - montāžas aksesuāri

Montāžas aksesuāri

Uz sienas un griestos iebūvējams komplekts

Aizsargā kabeļus un ļauj izvietot papildu moduļus (savienojuma/instalācijas kabelis, IO paplašinājumi). Arī 10° slīpums optimizētai objektīva konfigurācijai, kad tas tiek montēts pie sienas. Griestu komplekts ļauj īpaši viegli uzstādīt D26 piekaramajos griestos, lai iegūtu elegantu izskatu.

Montāžas aksesuāri

Sienas un stabu stiprinājumi

D26 var uzstādīt pie griestiem vai vertikāli pie sienas. Sienas stiprinājums un papildu stiprinājums kameras piestiprināšanai pie staba piedāvā plašas uzstādīšanas iespējas. Sienas stiprinājuma korpuss aptver RJ45 kontaktligzdas sienā, un tajā ir pietiekami daudz vietas papildu moduļiem, piemēram, pārsprieguma aizsardzības kārbai.

Sazināties ar ALTAS

D26 var uzstādīt pie griestiem vai vertikāli pie sienas

Ja radies jautājums,

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).   
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts