+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX āra kamera D71 Dome

Kompakts kupols. Neierobežots potenciāls.

Diskrēts izskats un daudz iespēju: tas ir MOBOTIX D71 Fix-Dome. Kompaktā viena objektīva kamera ir aizsargāta ar triecienizturīgu kupolu, kas ir izturīgs pret laikapstākļiem. Trīs manuāli regulējamās asis ļauj perfekti orientēt konfigurējamo optiku. MOBOTIX 7 platformas inteliģentās video analīzes programmas nozīmē, ka kamera D71 tagad ir bezgalīgi pielāgojama. Viss ir iespējams. Ar D71 kupolu var darīt visu!

  • Smalki izstrādāts un ērts: var manuāli regulēt trīs asīs
  • Elastīgs, pateicoties objektīvu klāstam ar skata leņķi no 15° līdz 95°
  • Automātiska dienas/nakts pārslēgšanās 
  • Izturīgs alumīnija korpuss, kas ir noturīgs pret laikapstākļiem, izmantošanai telpās un ārā
  • Audio funkcija tiešai saziņai
  • Atvērts, lai nodrošinātu inteliģento video analīzi ar kameras lietotnēm
  • Ražots Vācijā optimālai kiberdrošībai

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX D71 (PDF, 178.44 KB)

Uzzināt vairāk

MOBOTIX āra kamera D71 Dome
MOBOTIX D71 Dome kamera - kompakts kupols

Svarīgākās funkcijas

Izcili orientēts

Sensoru moduli var pārvietot manuāli pa trim asīm

Tā kā kompaktā D71 ir fiksēta kupola kamera, to var precīzi orientēt atbilstoši vietējiem apstākļiem, izmantojot trīs manuāli regulējamas asis (pagriešana pa labi un kreisi, pagriešana uz sāniem un attēla pagriešana). Lai gan šie mehānismi tiek izmantoti sistēmas pamata orientācijai, varat izmantot manuālu rotāciju, lai izpildītu īpašas prasības. Tas ļauj manuāli mainīt attēla formātu no platekrāna 16:9 uz portreta formātu 9:16, lai to varētu izmantot garā koridorā, tādējādi nodrošinot optimālu novērošanu, jo labāk tiek aptverta novērošanas zona.

Mobotix D71 var aprīkot ar skata leņķi no 15 līdz 95°

Izcila attēla kvalitāte gan dienā, gan naktī

Plašs objektīvu diapazons

Kompakto D71 var aprīkot ar visiem optiskajiem 4K un 4 MP dienas/nakts objektīviem ar skata leņķi no 15 līdz 95°. Plašais objektīvu klāsts, tostarp gaismas jutīgie UltraLowLight sensori, nodrošina izcilu attēlu kvalitāti. Integrēto infrasarkano staru apgaismojumu var pielāgot platajam, standarta vai teleobjektīvam, lai vienmēr nodrošinātu optimālu apgaismojumu un izcilu attēla kvalitāti.

Sazināties ar ALTAS

Dome labākai aizsardzībai

Robusts un izturīgs pret jebkādiem laikapstākļiem un citiem ārējiem apstākļiem

D71 ir klasiska kupola kamera ar izturīgu alumīnija korpusu, kas paredzēta lietošanai gan telpās, gan ārpus tām. Optisko elementu ieskauj pret laikapstākļiem un triecienizturīgs kupols (IP66, IK10, -40 līdz 65°C). Tāpēc tā ir piemērota daudzām pielietojuma jomām, piemēram, sabiedriskām ēkām, viesnīcām, skolām un citām sabiedriskām vietām. Pateicoties MTBF (vidējais laiks starp atteici), kas ir vairāk nekā deviņi gadi, videonovērošanas sistēmai nav nepieciešama apkope un tā ļauj ietaupīt naudu.

Mobotix D71 - Dome labākai aizsardzībai
Mobotix D71 - augsta veiktspēja visā novērošanas procesā

Kompakts un jaudīgs

Augsta veiktspēja visā novērošanas procesā

D71 standarta aprīkojumā ir 8 GB MicroSD atmiņas karte. Pateicoties integrētajam audio modulim ar mikrofonu un skaļruni, to var izmantot tiešai saziņai ar cilvēkiem uz vietas (piemēram, izmantojot tiešo saziņu vai automātiskos paziņojumus). Pats par sevi saprotams, ka D71 atbilst tipiskajiem H.264 un H.265 standartiem un ir saderīga ar ONVIF.

Saņemt piedāvājumu

Ja Jums rodas jautājums,

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).   
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts