+371 66100650 info@altas.lv

Mobotix āra kamera M26 Allround

Piemērota ikvienai pielietojuma jomai

Mūsu pārbaudītā universālā kameru sistēma montāžai pie griestiem, sienām un stabiem viegli atbilst arī stingrajām IP66 un IK10 aizsardzības klases prasībām. M26 ir aprīkota ar jaunāko 6 MP tehnoloģiju, un, pateicoties plašajam pieejamo objektīvu klāstam, to var izmantot īpaši plašam pielietojumu klāstam. 

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Integrēts mikrofons un skaļrunis
  • Plaša objektīvu izvēle ar skata leņķi no 8° līdz 180°
  • Standarta MxAnalytics video analīzes rīki
  • Integrēts temperatūras sensors
  • Pret laikapstākļu iedarbību izturīgs, ar stikla šķiedru pastiprināts ārējais korpuss (IP66, IK10)
  • Kā papildaprīkojums pieejams piemērots infrasarkanais izstarotājs (PoE+)

  Tehniskā specifikācija M26A (PDF, 300.45 KB)

  Tehniskā specifikācija M26B (PDF, 302.26 KB)

Uzzināt vairāk

Mobotix āra kamera M26 Allround
M26 - izturīga universālā kamera

Iespējamie varianti

Izturīga universālā kamera (IP66, IK10, -40 līdz 50°C)

M26 ir pieejams kā pussfērisks modelis ar 180° objektīvu un kā korpuss ar standarta krāsu vai melnbalto attēlu sensoru (diena/nakts). Mūsu HD Premium objektīvus ar 8°, 15°, 31°, 45°, 60°, 90° un 103° pārklājumu var viegli ieskrūvēt korpusā. Objektīva vāciņš ir pieejams arī ar stiklu plastmasas vietā.

Hemisfēriskā opcija

M26 ar 180° x 180° īpašo lēcu

B016 objektīvs ļauj uzraudzīt visu ieejas zonu ar vienu M26, kas uzstādīta virs durvīm. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams uzstādīt vairākas standarta kameras un ievērojami samazina kopējās sistēmas izmaksas. Katram lietojumam var attēlot perfektu pārskata attēlu (panorāma, fokuss, četrstūra skats).

Sazināties ar ALTAS

M26 - hemisfēriskā opcija
M26 - standarta sienas un griestu stiprinājums

VarioFlex

Standarta sienas un griestu stiprinājums

Pateicoties VarioFlex montāžas sistēmai, kameru var uzstādīt uz jebkuras sienas, griestiem vai pat uz apaļa stabiņa, kura diametrs nepārsniedz 18 cm (kopā ar papildu nerūsējošā tērauda stabiņu stiprinājumu). VarioFlex montāžas sistēma nodrošina plašu diapazonu gan horizontālā, gan vertikālā virzienā (pagriežot un noliecot), lai nodrošinātu precīzu pielāgošanu novērojamajai zonai. Slēptie kabeļi uzlabo uzstādīšanas drošību.

Aizsardzība pret zādzībām

Drošības skrūvju komplekts ar adapteri

Izmantojot drošības skrūvju komplektu (četri gabali skrūvju 'enkuri', 6x50) un mašīnu vītņgriezes (četri gabali M6x15, četri gabali M6x30), kas ir pieejams kā papildaprīkojums, VarioFlex stiprinājuma pamatni var uzstādīt pret zādzību. Piegādātais adapteris ir piemērots parastajiem urbšanas vārpstām. Pasūtījuma numurs: MX-OPT-SEC-SCREWS-SET.

Sazināties ar ALTAS

M26 - drošības skrūvju komplekts ar adapteri
M26 - iespējama globāla divvirzienu saziņa

Intercom

Iespējama globāla divvirzienu saziņa

M26 joprojām ir aprīkots ar mikrofonu un skaļruni, nodrošinot integrētu divvirzienu VoIP ar digitālas kvalitātes, sinhronizācijas audio un video. Ideāli piemērots paziņojumiem un sarunām ar personām kameras priekšā. Pieejams, izmantojot interneta savienojumu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot datoru ar MxManagementCenter, VoIP tālruni, viedtālruni vai planšetdatoru.

Ja rodas jautājums,

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts