+371 66100650 info@altas.lv

Mobotix āra kamera Q26 Hemispheric

Vispusīga elegance. Vispusīga drošība

Eleganta, īpaši kompakta un pret laikapstākļiem izturīga kupola kamera. Q26 izmanto pussfērisku B016 objektīvu, kas ir fiksēts un precīzi fokusēts rūpnīcā. Pateicoties 360° vispusīgajam skata leņķim, kas ļauj uzņemt visu telpu, platekrāna panorāmas funkcijai un inteliģentiem video analīzes rīkiem, Q26 var izmantot neskaitāmos scenārijos.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Pieejams dienas vai nakts variants (6 MP krāsu vai melnbaltā sensors)
  • Standartā aprīkots ar triecienu detektoru un MxAnalytics
  • Pret laikapstākļiem un triecienizturīgs korpuss (IP66, IK10, -40 līdz 50°C)
  • Piemērots uzstādīšanai uz griestiem, sienām vai stabiem
  • Pēc izvēles pieejama aizsardzība pret vandālismu no nerūsējošā tērauda

   Tehniskā specifikācija Q26A (PDF, 367.2 KB)

  Tehniskā specifikācija Q26B (PDF, 367.33 KB)

Uzzināt vairāk

Mobotix āra kamera Q26 Hemispheric
Q26 izmanto pussfērisku B016 objektīvu

Divas iespējas

Vienmēr nokomplektēta kamera

Q26 ir vispusīga un eleganta pussfēriska kamera ar pastāvīgi uzstādītu "zivs acs" objektīvu, kura horizontālais un vertikālais objektīva leņķis ir 180°. Kamera ir pieejama kā "Dienas" modelis ar 6 MP krāsu sensoru un infrasarkano staru bloķēšanas filtru vai kā "Nakts" modelis ar 6 MP melnbalto sensoru, kas ir vēl jutīgāks pret gaismu. Q26 ir izturīga pret laikapstākļiem (IP66) un izturīga (IK10), tāpēc tā ir ideāla universāla kamera jebkurai videi.

Tehnikas pionieris

Puslodes IP tehnoloģijas izgudrotājs

MOBOTIX savu puslodes kameru tehnoloģiju videonovērošanas tirgū laida klajā 2008. gadā. Šajā gadījumā kamerā tiek veikta hemisfēriskā korekcija, vienlaikus uzlabojot attēla kvalitāti un samazinot joslas platuma prasības. 180° panorāmas skats ar integrētu attēla korekciju nodrošina reālistisku ainas attēlojumu.

Sazināties ar ALTAS

Q26 - puslodes IP tehnoloģijas izgudrotājs
Q26 atbilst visām prasībām

Augstākās kvalitātes funkcijas

Q26 atbilst visām prasībām

Kamerai ir nozares standarta 4 GB atmiņas karte, mikrofons, skaļrunis, MxActivitySensor kustības noteikšanai un visi MxAnalytics video analīzes rīki, tostarp objektu skaitīšana, siltuma kartes atskaites un uzvedības noteikšana.

Attēlu displeji

Vairāk nekā tikai "zivs acs"

Papildus apaļajam "zivs acs" oriģinālajam attēlam Q26 attēlu var attēlot arī parastajā, panorāmas, dubultās panorāmas un panorāmas ar fokusa korekciju režīmos vai visos četros virzienos četru attēlu režīmā. Pārslēgšanās uz citu displeja režīmu ir iespējama jebkurā laikā dažu sekunžu laikā.

Sazināties ar ALTAS

Q26 - attēlu displeji
Q26 - apkārtējais skats uz pilnekrāna pamata

Uzstādīšana pie griestiem

Apkārtējais skats uz pilnekrāna pamata

Režīmā "Surround", kas ir ideāli piemērots griestu instalācijām, Q26 automātiski pārveido 360° oriģinālo attēlu četros atsevišķos koriģētos skatos uz monitora. Tas rada iespaidu, it kā būtu uzstādītas četras dažādas kameras. Katru no četriem skatiem/attēla daļām var arī individuāli pietuvināt un mainīt.

Uzstādīšana pie sienas

180° panorāmas skats

Ja vairākas kameras uzrauga vienu telpu, ir grūti izprast telpas izkārtojumu, jo katras kameras skatīšanās virzieni ir atšķirīgi. Tas apgrūtina kopējās vides izpratni. No otras puses, Q26 panorāmas funkcija nodrošina vislabāko skatu koriģētā 180° platekrāna skatā.

Sazināties ar ALTAS

Q26 - 180° panorāmas skats
Q26 - lielāka aizsardzība, vairāk uzstādīšanas iespēju

Aksesuāri

Lielāka aizsardzība, vairāk uzstādīšanas iespēju

Pret vandalismu aizsargātais komplekts sastāv no 1,5 mm bieza nerūsējošā tērauda korpusa ar lēcas vāciņu un drošības skrūvēm. Q26 ir pieejami arī: uz sienas un griestiem uzstādāmi komplekti un sienas stiprinājums, kā arī piemēroti stūra un stabu stiprinājumi, kas ļauj objektīvu fokusēt uz leju arī ārā, kā arī uz griestiem.

Saņemt piedāvājumu

Ja radies jautājums,

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).   
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30; Sestdiena - Svētdiena: Brīvs