+371 66100650 info@altas.lv

Mobotix āra kamera S16 DualFlex

Elastīga. Praktiski neredzama dubulto objektīvu kamera, kas tiek montēta vienā plaknē

MOBOTIX S16 ir pret laikapstākļiem izturīga sistēma, kas pirmkārt un galvenokārt izceļas ar īpaši elastīgajām uzstādīšanas iespējām. Divi sensoru moduļi ir savienoti ar paslēpto kameras korpusu, izmantojot līdz pat trīs metrus garus kabeļus. Tas ļauj diskrēti uzraudzīt divas blakus esošas telpas, izmantojot tikai vienu kameru. 

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Daudzveidīgas uzstādīšanas iespējas un sensoru moduļu montāžas piederumi
  • Maksimālais katra sensoru moduļa kabeļa garums: 3 m
  • Mikrofonu var izmantot sensoru modulī
  • Papildu mikrofonu un skaļruņu savienojumi
  • Integrēts triecienu detektors
  • Pret laikapstākļiem izturīgs un noturīgs kameras korpuss (IP66, IK06)

   Tehniskā specifikācija S16A (PDF, 515.21 KB)

  Tehniskā specifikācija S16B (PDF, 515.94 KB)

Uzzināt vairāk

Mobotix āra kamera S16 DualFlex
S16 - praktiski neredzama dubulto objektīvu kamera

Iespējamie varianti

Ideāli piemērots, kad nepieciešams diskrētums

Izmantojot S16, viens vai divi sensoru moduļi (objektīvs un sensoru plate, LED un mikrofons) ir savienoti ar pamatmoduli, izmantojot kabeļus, kuru garums ir līdz trim metriem. Plakano korpusu, ieskaitot integrēto ilgtermiņa zibatmiņu un ārējos savienotājus (Ethernet, MiniUSB, audio), var diskrēti un ar optimālu aizsardzību uzstādīt aiz sienas vai griestu paneļa, lai telpā būtu redzams tikai objektīvs.

Dubultā elastība

Divu zonu aizsardzība ar vienu kameru

Pateicoties diviem gariem sensora kabeļiem, S16 kamera var uzņemt arī atsevišķas zonas. Ar vienu kameru var apsargāt divas atsevišķas telpas, iekštelpu un āra teritoriju, kā arī telpas aiz stūriem. Tā kā S16 ir dubultā puslodes kamera ar diviem 360° nepārtrauktiem redzes laukiem, viena S16 var nodrošināt tādu pašu pārklājumu kā astoņas parastās kameras.

Sazināties ar ALTAS

S16 - divu zonu aizsardzība ar vienu kameru
S16 ir ideāls risinājums visur, kur svarīgākais ir diskrēts dizains un izskats

Praktisks risinājums

Tipiskākās pielietojuma jomas

S16 ir ideāls risinājums visur, kur svarīgākais ir diskrēts dizains un izskats. Šai digitālajai tīkla kamerai nav nepieciešama apkope, jo tai nav mehānisku kustīgu daļu. Turklāt tā nerada nekādu troksni. Tāpēc tipiski lietojumi ir uzstādīšana viesnīcās un restorānos, izstāžu zālēs, autobusos un vilcienos.

Uzstādīšana

Tikai viens datu un strāvas padeves kabelis

Ir divas iespējas, kā tīkla kabeli pievienot korpusam pret laikapstākļiem. MOBOTIX savienojuma kabeli, kura garums var sasniegt 10 m, var pievienot un nostiprināt ar laikapstākļiem drošu spraudni vai arī instalācijas kabeļa astoņas atsevišķas dzīslas var pievienot tieši pie LSA griešanas skavas daļēji atvērtā kameras korpusa iekšpusē.

Sazināties ar ALTAS

S16 - tikai viens datu un strāvas padeves kabelis
S16 - sensoru moduļi ir pieejami dienas vai nakts variantos

Sensoru moduļi

Ar gaismas jutīgo MOBOTIX mēness gaismas tehnoloģiju

Izmantojot jaunākos sensoru moduļus ar paaugstinātu gaismas jutību un mūsu HD Premium objektīvus, tiek iegūti izcili attēli. Sensoru moduļi ir pieejami dienas vai nakts variantos ar objektīviem, sākot no telefoto līdz pussfēriskajiem, melnā vai baltā krāsā. MOBOTIX piedāvā arī pilnībā aprīkotus pilnus S16 komplektus ar vienu vai diviem pusfēriskiem sensoru moduļiem.

BlockFlexMounts

Vēl plašākas uzstādīšanas iespējas

BlockFlexMounts piedāvā tos pašus sensoru moduļus ar atšķirīgu dizainu, kas ir ideāli piemērots uzstādīšanai jebkura veida ierīcēs. Papildu montāžas iespējas standarta sensoru moduļiem (DualMount, SurroundMount, HaloMount, PTMount) nodrošina maksimālu elastību uzstādīšanas laikā.

Sazināties ar ALTAS

 

S16 - sensoru moduļi ir pieejami dienas vai nakts variantos
S16 - pievilcīga, kompakta, diskrēta kamera

PTMount

Manuālais panorāmas/ novietojuma stiprinājums griestu vai sienas uzstādīšanai

Pievilcīgs, kompakts, diskrēts un kupola formas piederumu stiprinājums, kas ietver vienu sensora moduli un ir manuāli regulējams trīs virzienos. Pateicoties lielajai elastībai, kas pieejama, regulējot moduļus, vienmēr ir iespējams atrast pareizo pozīciju un ierakstīt vislabāko iespējamo apsargājamās zonas attēlu. Pieejams melnā vai baltā krāsā.

Ja rodas jautājums,

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).   
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts