+371 66100650 info@altas.lv

Mobotix āra kamera V16 Vandalism

Stūra montāžai. Divu kameru sistēma ar augstu drošības pakāpi

V16 modeļi ir visizturīgākie no visām MOBOTIX kamerām un spēj izturēt pat vissmagākos uzbrukumus. To iekšpusē vienmēr ir jaunākā, daudzfunkcionālā MOBOTIX divu kameru tehnoloģija ar iespēju pievienot ārējās ierīces un sensorus. 

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Integrēts mikrofons un skaļrunis
  • Var izmantot visus S16 kameras moduļa savienotājus
  • Ar vienu vai diviem 6 MP sensoru moduļiem (diena/nakts)
  • Integrēts triecienu detektors
  • Pret laikapstākļiem izturīgs un noturīgs kameras korpuss (IP66, IK10+)

  Tehniskā specifikācija V16A (PDF, 205.78 KB)

  Tehniskā specifikācija V16B (PDF, 204.64 KB)

Uzzināt vairāk

Mobotix āra kamera V16 Vandalism

Iespējamie varianti

Uz vajadzībām balstīta objektīva konfigurācija

V16 ar diviem priekšpusē novietotiem attēla sensoriem var uzņemt vienu un to pašu apgabalu gan dienas gaismā, gan tumsā. Uzraudzība no sienas līdz sienai bez neredzamajiem laukumiem ir iespējama, izmantojot vienu sensoru priekšā un vienu uz leju vērstu attēla sensoru.

Ložu necaurlaidīga

Īpaši biezs nerūsējošā tērauda bruņu elements

Nerūsējošā tērauda korpuss, kura biezums ir līdz 5 mm, ir uzstādīts telpas stūrī un nav viegli salaužams (tas var izturēt pat triecienu, kurš ir raidīts no rokas pistoles). Paredzēts vietām ar ekstrēmiem vides apstākļiem, piemēram, militārās vietās, cietumos un vēstniecībās.

Sazināties ar ALTAS

V16 - divu kameru sistēma ar augstu drošības pakāpi
V16 nodrošina VoIP divvirzienu saziņu bez papildu piederumiem

Interjera iezīmes

Modulārā S16 tehnoloģija

V16 kamerā ir paslēpts S16 ar diviem nomaināmiem sensoru moduļiem un plašu inteliģento video analīzes funkciju un objektīvu opciju klāstu (izņemot puslēcas). Pateicoties iebūvētajam mikrofonam un skaļrunim, V16 nodrošina VoIP divvirzienu saziņu bez papildu piederumiem.

MxActivitySensor

Inovatīva kustības noteikšana bez viltus trauksmes signāliem

Pateicoties sarežģītām video sensoru tehnoloģijām, notikumus var precīzi definēt, un brīdinājumi tiek sniegti tikai atbilstošās situācijās. MxActivitySensor ar ļoti augstu uzticamības pakāpi nosaka kustību ekstremālās situācijās. Tas novērš viltus trauksmes signālus un laikietilpīgu konfigurēšanas darbu. MxActivitySensor samazina viltus trauksmes signālu skaitu līdz pat 90 procentiem un ļauj ievērojami ietaupīt uzstādīšanas un ekspluatācijas izmaksas.

Sazināties ar ALTAS

V16 - inovatīva kustības noteikšana bez viltus trauksmes signāliem
V16 - zemākās iespējamās enerģijas izmaksas

Vide

Zemākās iespējamās enerģijas izmaksas, pateicoties MOBOTIX

Katra MOBOTIX kamera darbojas, izmantojot standarta PoE (IEEE 802.3af). Un standarta darbības laikā tai nav nepieciešams vairāk par 5 vatiem. Pateicoties inovatīvai MOBOTIX zemas enerģijas patēriņa konstrukcijai, MOBOTIX kameras rada viszemākās iespējamās enerģijas izmaksas. Moonlight tehnoloģija nodrošina vēl lielāku enerģijas ietaupījumu, jo papildu gaismas avoti ir nepieciešami minimāli vai nav nepieciešami vispār.

Iebūvēšanas iespējas pēc pasūtījuma

Manuāli ražota kamera

Viena anti vandālisma kamera ar diviem sensoriem: pēc pasūtījuma saņemšanas V16 pretvandālisma kameras vienmēr tiek izgatavotas individuāli, lai atbilstu klienta specifikācijām. Lūdzu, sazinieties ar savu MOBOTIX partneri (ALTAS IT), lai atrastu jums vispiemērotāko sistēmu (tips un sensoru moduļu izvietojums).

Saņemt piedāvājumu

V16 - viena vandālisma kamera ar diviem sensoriem

Ja radies jautājums,

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).   
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts