+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX v71 Dome kamera

Kompakts kupols. Milzīgas iespējas

Diskrēts izskats un daudz iespēju: tas ir MOBOTIX v71 Dome, ko galvenokārt izmanto iekštelpās. Kompaktā viena objektīva kamera ir aizsargāta ar izturīgu kupolu. Trīs manuāli regulējamās asis ļauj perfekti virzīt konfigurējamo optiku. MOBOTIX 7 platformas inteliģentās video analīzes programmas nozīmē, ka kamera v71 tagad ir bezgalīgi elastīga. Viss ir iespējams - ar v71 kupolu var darīt visu! 

  • Smalki izstrādāts un ērts: var manuāli regulēt trīs asīs
  • Elastīgs, pateicoties objektīvu iespējām ar skata leņķi no 15° līdz 95°.
  • Automātiska dienas/nakts pārslēgšanās 
  • Izturīgs alumīnija korpuss
  • Audio funkcija tiešai saziņai
  • Atvērts, lai nodrošinātu inteliģento video analīzi ar kameras lietotnēm
  • Ražots Vācijā - optimālai kiberdrošībai

  Produkta brošūra (PDF, 393.11 KB)

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX v71 (PDF, 153.33 KB)

Uzzināt vairāk

Mobotix v71 Dome kamera
Kompakts kupols. Milzīgas iespējas

Izcila orientācija

Sensoru moduli var pārvietot manuāli pa trim asīm

Kompakto v71 var precīzi iestatīt atbilstoši esošajiem apstākļiem, izmantojot trīs manuāli regulējamas asis (pagriešana pa labi/pa kreisi, pagriešana uz sāniem un pagriešana uz augšu un attēla pagriešana). Lai gan šie mehānismi tiek izmantoti sistēmas pamata orientācijai, jūs varat izmantot manuālo rotāciju, lai izpildītu īpašas prasības. Tas ļauj manuāli mainīt attēla formātu no platekrāna 16:9 uz portreta formātu 9:16, lai to varētu izmantot garā koridorā, ļaujot nodrošināt optimālu novērošanu, pateicoties labākam novērošanas zonas pārklājumam.

Mobotix v71 - plaša objektīvu izvēle

Izcila attēla kvalitāte gan dienā, gan naktī

Plaša objektīvu izvēle

Kompakto v71 var aprīkot ar visiem optiskajiem 4K un 4 MP dienas/nakts objektīviem ar skata leņķi no 15 līdz 95°. Plašais objektīvu klāsts, tostarp gaismas jutīgie UltraLowLight sensori, nodrošina izcilu attēla kvalitāti. Integrēto infrasarkano staru apgaismojumu var pielāgot platajam, standarta vai teleobjektīvam, lai vienmēr nodrošinātu optimālu apgaismojumu un izcilu attēla kvalitāti.

Sazināties ar ALTAS

Aizsargāts ar kupolu

Robusts un izturīgs aizsargs

v71 ir klasiska kupola kamera ar izturīgu alumīnija korpusu, ko galvenokārt izmanto iekštelpās. Optika ir ieskauta pret triecieniem aizsargātā kupolā (IK10, no -10 līdz 50°C). Tāpēc tā ir piemērota daudzām pielietojuma jomām, piemēram, sabiedriskām ēkām, viesnīcām, skolām un citām sabiedriskām vietām. Pateicoties MTBF (vidējais laiks starp atteici), kas ir vairāk nekā deviņi gadi, videonovērošanas sistēmai nav nepieciešama apkope un tā ļauj ietaupīt naudu.

Mobotix v71 - robusts un izturīgs
Mobotix v71 - kompakta un jaudīga

Kompakta un jaudīga

Augsta veiktspēja visā novērošanas platībā

v71 standarta aprīkojumā ir 8 GB MicroSD atmiņas karte. Pateicoties integrētajam audio modulim ar mikrofonu un skaļruni, to var izmantot tiešai saziņai ar cilvēkiem uz vietas (piemēram, izmantojot tiešo saziņu vai automātiskos paziņojumus). Pats par sevi saprotams, ka v71 atbilst tipiskajiem H.264 un H.265 standartiem un ir saderīgs ar ONVIF G, S un T.

Sazināties ar ALTAS

PoE 3 - taupiet enerģiju un resursus

Izmantojot MOBOTIX 7 c71, p71 un v71 video sistēmas, varat ietaupīt izmaksas, saudzēt resursus un aizsargāt vidi. MOBOTIX 7 videosistēmas, kas galvenokārt paredzētas lietošanai iekštelpās, darbojas īpašā enerģijas taupīšanas nolūkā. Atkarībā no pielietojuma daudzos gadījumos, nav nepieciešams maksimālais apgaismojuma līmenis vai perifērijas ierīces, kas pieslēgtas, izmantojot USB. Pielāgojoties pašreizējiem apstākļiem, enerģijas patēriņš atbilst maks. 12,95 vati un tādējādi atbilst PoE 3 klasei.

PoE 3 - taupiet enerģiju un resursus

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts