+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX c71 Hemispheric

Diskrēts izskats. Iespaidīgs veiktspējas ziņā.

Izbaudiet kompakto un daudzpusīgo pussfērisko kameru tehnoloģiju! MOBOTIX c71 visu laiku redz visu. Pateicoties 360° optikai, tā nodrošina vispusīgu skatu uz katru interjeru pat tumsā, pateicoties infrasarkanajam apgaismojumam. 4K UHD un WDR nodrošina izcilu attēla kvalitāti un iespaidīgas detaļas. Integrētā audio funkcija nodrošina tiešu saziņu.

  • Diskrēts 360° skats visapkārt (zivs acs)
  • IR apgaismojums
  • 4K UHD sensors ar WDR funkciju
  • Dienas/nakts pārslēgšana
  • Izturīgs alumīnija korpuss
  • Iebūvēta audio funkcija tiešai saziņai


  Produkta brošūra (PDF, 522.83 KB)

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX c71 (PDF, 192.59 KB)

Uzzināt vairāk

Mobotix c71 Hemispheric kamera
Mobotix c71 visu laiku redz visu

Svarīgākās funkcijas

360° skata leņķis - ar vienu kameru redziet visu

360° skata leņķis

Viena kamera - redziet visu

Kompaktā kamera c71 nodrošina 360° skatu visapkārt bez neredzamajiem laukumiem, izmantojot tikai vienu kameru. Hemisfēriskā atdalīšana notiek tieši kamerā. Tas uzlabo attēla kvalitāti, vienlaikus samazinot joslas platuma prasības. Neatkarīgi no tā, vai kamera c71 ir piestiprināta pie sienas vai griestiem, tā ietaupa resursus un nodrošina vislabākos rezultātus.

4K UHD izšķirtspējas attēla sensors

Viss, kas nepieciešams izcilai attēla kvalitātei

c71 4K UHD attēla sensors ir aprīkots ar kustīgu infrasarkano staru bloķēšanas filtru, padarot c71 par pirmo MOBOTIX pussfērisko iekštelpu kameru ar automātisku dienas/nakts pārslēgšanos. Pateicoties 4K UHD un WDR, tā nodrošina vislabāko attēla kvalitāti visu diennakti.

  • 4K UHD dienas/nakts krāsu sensori
  • Maksimālā attēla izšķirtspēja: 4K, 2144 x 2144 (puslodes)
  • Maksimālais kadru uzņemšanas ātrums: 30 kadri sekundē@4k (H.264/H.265)
  • WDR: 120 dB


Sazināties ar ALTAS

4K UHD izšķirtspējas attēla sensors
Ērts attēla displejs uztver visu attēlu

Ērts attēla displejs

Visa attēla uztveršana

Šī funkcija ļauj ērti parādīt pilnu 360° "zivs acs" skata leņķi no c71 kameras. Izvēlieties starp parasto, panorāmas vai četru attēlu skatījumu ar četriem attēliem uz viena ekrāna, kur varat palielināt vai pielāgot katru kadru atsevišķi, lai iegūtu vislabāko pārskatu.

Visaptveroša un stabila veiktspēja

​​Izturīgs un jaudīgs visos aspektos

Standarta aprīkojumā c71 ir 8 GB microSD atmiņas karte, kā arī audio modulis ar mikrofonu un skaļruni. Tā ir arī saderīga ar H.264, H.265 un ONVIF. Diskrētā kamera ar izturīgu alumīnija korpusu (IP20, -10 līdz 50°C) un aizsardzību pret triecieniem (IK06). Iespaidīgais MTBF (vidējais laiks starp atteici) - vairāk nekā 9 gadi - liecina, cik stabila ir c71 kamera.

Sazināties ar ALTAS

Mobotix - vispatveroša un stabila veiktspēja
PoE 3 - taupiet enerģiju un resursus

PoE 3 - taupiet enerģiju un resursus

Izmantojot MOBOTIX 7 c71, p71 un v71 video sistēmas, varat ietaupīt izmaksas, saudzēt resursus un aizsargāt vidi. MOBOTIX 7 videosistēmas, kas galvenokārt paredzētas lietošanai iekštelpās, darbojas īpašā enerģijas taupīšanas nolūkā. Atkarībā no pielietojuma daudzos gadījumos, nav nepieciešams maksimālais apgaismojuma līmenis vai perifērijas ierīces, kas pieslēgtas, izmantojot USB. Pielāgojoties pašreizējiem apstākļiem, enerģijas patēriņš atbilst maks. 12,95 vati un tādējādi atbilst PoE 3 klasei.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika). 
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts