+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX p71 Single Compact

Atšķirīga. Elastīga. Precīza.

Universāls - tas attiecas gan uz MOBOTIX p71 pārsteidzošo dizainu, gan uz tā lielisko veiktspēju, kas pārsteidz ar ierīces elastīgumu un plašo pielietojuma klāstu. Objektīvu var precīzi iestatīt pa trim asīm, lai pielāgotos telpas uztveršanas diapazonam. P71 galvenokārt tiek izmantota telpās, un ar integrēto audio funkciju un infrasarkanajām gaismas diodēm tā nodrošina uzticamu novērošanu gan dienā, gan naktī. Daudzpusīgās MOBOTIX 7 video analīzes lietojumprogrammas padara nelielo p71 jaudīgu.

 • Elastīgs un ērts: var manuāli regulēt pa trim asīm
 • Objektīvu diapazons ar skata leņķi no 15° līdz 120°
 • Automātiska dienas/nakts pārslēgšana
 • Integrēts infrasarkanais apgaismojums līdz 30 m
 • Iebūvēta audio funkcija tiešai saziņai
 • Atvērts, lai nodrošinātu inteliģento video analīzi ar kameras lietojumprogrammām
 • Ražots Vācijā - optimālai kiberdrošībai

 Produkta brošūra (PDF, 370.83 KB)

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX p71 (PDF, 152.52 KB)

Uzziniet vairāk

Svarīgākās funkcijas

Izcila orientācija

Sensoru moduli var pārvietot manuāli pa trīs asīm

Kompakto p71 var precīzi iestatīt atbilstoši esošajiem apstākļiem, izmantojot trīs manuāli regulējamas asis (pagriešana pa labi/pa kreisi, pagriešana uz sāniem un pagriešana uz augšu un attēla pagriešana). Lai gan šie mehānismi tiek izmantoti sistēmas pamata orientācijai, jūs varat izmantot manuālo rotāciju, lai izpildītu īpašas prasības. Tas ļauj manuāli mainīt attēla formātu no platekrāna 16:9 uz portreta formātu 9:16, lai to varētu izmantot garā koridorā, ļaujot nodrošināt optimālu novērošanu, pateicoties labākam novērošanas zonas pārklājumam.

Mobotix p71 kameras sensoru modulis
Izcila attēla kvalitāte gan dienā, gan naktī

Izcila attēla kvalitāte gan dienā, gan naktī

Plaša objektīvu izvēle

Kompakto p71 var aprīkot ar visiem optiskajiem 4K un 4 MP dienas/nakts objektīviem ar skata leņķi no 15 līdz 120°. Plašais objektīvu klāsts, tostarp gaismas jutīgie UltraLowLight sensori, nodrošina izcilu attēla kvalitāti. Integrēto infrasarkano staru apgaismojumu var pielāgot platajam, standarta vai teleobjektīvam, lai vienmēr nodrošinātu optimālu apgaismojumu un izcilu attēla kvalitāti.

Sazināties ar ALTAS

Viena objektīva kamera ar alumīnija korpusu

Kompakta un precīza

Pārsteidzošā p71 ir viena objektīva kamera ar izturīgu alumīnija korpusu. Tai nav kupola, kas novērš atspīdumus un nodrošina vislabāko redzamību. Objektīvs ir ievietots termoplastiskā lodē. p71 var izmantot visdažādākajos pielietojumos. To galvenokārt izmanto iekštelpās (IP 20, IK06, -10° līdz 50°C) - veikalos, sabiedriskās ēkās, viesnīcās un skolās. Pateicoties MTBF (vidējais laiks starp atteici), kas ir vairāk nekā deviņi gadi, videonovērošanas sistēmai nav nepieciešama apkope un tā ļauj ietaupīt naudu.

Viena objektīva kamera ar alumīnija korpusu
Komptakta un jaudīga, augsta veiktspēja

Kompakta un jaudīga

Augsta veiktspēja visā novērošanas platībā

P71 standarta aprīkojumā ir 8 GB MicroSD atmiņas karte. Pateicoties integrētajam audio modulim ar mikrofonu un skaļruni, to var izmantot tiešai saziņai ar cilvēkiem uz vietas (piemēram, izmantojot tiešo saziņu vai automātiskos paziņojumus). Pats par sevi saprotams, ka p71 atbilst tipiskajiem H.264 un H.265 standartiem un ir saderīgs ar ONVIF G, S un T.

Sazināties ar ALTAS

PoE 3 - taupiet enerģiju un resursus

Izmantojot MOBOTIX 7 c71, p71 un v71 video sistēmas, varat ietaupīt izmaksas, saudzēt resursus un aizsargāt vidi. MOBOTIX 7 videosistēmas, kas galvenokārt paredzētas lietošanai iekštelpās, darbojas īpašā enerģijas taupīšanas nolūkā. Atkarībā no pielietojuma daudzos gadījumos, nav nepieciešams maksimālais apgaismojuma līmenis vai perifērijas ierīces, kas pieslēgtas, izmantojot USB. Pielāgojoties pašreizējiem apstākļiem, enerģijas patēriņš atbilst maks. 12,95 vati un tādējādi atbilst PoE 3 klasei.

PoE 3 - taupiet enerģiju un resursus


Atvērtā MOBOTIX 7 platforma

 

MOBOTIX 7 platformā pastāvīgi tiek piedāvāta jauna, inteliģenta programmatūra

MOBOTIX7 platforma apvieno p71 video sistēmu ar inteliģento video analīzes rīku programmatūru. MOBOTIX sertificētās lietojumprogrammas aptver plašu prasību klāstu, piemēram, numura zīmju atpazīšanu. Daudzas lietojumprogrammas ir balstītas uz dziļas mācīšanās (deep-learning) procesiem un izmanto mākslīgo intelektu (AI).

Mobotix pielietošanas scenāriji

Efektīvs un budžetam draudzīgs risinājums

Scenāriju piemēri

 • Mazumtirdzniecība: aizsardzība pret zādzībām un kases uzraudzība ar diskrētu kameru - iespējams savienojums ar kases sistēmu
 • Mazumtirdzniecība, sabiedriskās ēkas, dzelzceļa stacijas: objektu atpazīšana un cilvēku skaitīšana
 • Viesnīcas un sabiedriskās ēkas: gaiteņu uzraudzība (piemēram, bez uzraudzības atstāta bagāža)
 • Slimnīcas: dokumentācija un piekļuves kontrole ierobežotas piekļuves zonām (piemēram, zāļu glabātuvei, operāciju zālei)
 • Perimetru aizsardzība: mērķtiecīga fasāžu aizsardzība

Uzzināt par iespējām

Komunālie pakalpojumi, enerģētika - Mobotix

Komunālie pakalpojumi, enerģētika

Uzticama jutīgu zonu aizsardzība

Galvenās piegādes funkcijas pārņem enerģijas ražošanas un piegādes infrastruktūras. Būtiska ir vienmērīga darbība. Gan atklātā jūrā, gan koģenerācijas stacijās apstākļi ir skarbi, un darba drošība šeit ir uzmanības centrā. Kamerām ir jādarbojas droši un jāiztur jebkurš vējš un laikapstākļi. Izturīgā MOBOTIX 7. paaudzes platforma ar daudzpusīgiem lietojumprogrammu risinājumiem piedāvā šim nolūkam pielāgotus risinājumus, piemēram, aizsardzību pret iebrucējiem un aktīvu pārvaldību.

Rūpniecība un ražošana - Mobotix

Rūpniecība un ražošana

Drošība un procesu optimizācija

Inteliģentas videonovērošanas sistēmas nodrošina aizsardzību pret iebrucējiem un palīdz novērst ugunsgrēkus, samazinot jeb kāda veida zaudējumus. MOBOTIX sistēmas arī palielina jūsu investīciju atdevi, samazinot kopējās materiālu izmaksas un uzstādīšanas laiku. Piemēram, viena S74 kamera var aizstāt vairākas parastās kameras, samazinot uzglabāšanas, joslas platuma un portu skaitu. Analītisko lietotņu izmantošana procesu uzraudzībā ļauj palielināt optimizāciju, kas var uzlabot procedūras un palielināt ražošanas apjomu.

Valdības iestādes - Mobotix

Valdības iestādes

Koncentrējieties uz drošību - efektīvs, izturīgs, kiberdrošs

Pašvaldībām, vasts iestāžu ēkām un publiskajam sektoram vienmēr būs nepieciešams paaugstināts aizsardzības līmenis ar vēl lielāku kiberdrošību. MOBOTIX sistēmas un MOBOTIX 7 platformas analītiskās lietojumprogrammas var atklāt atstātas bagāžas vai aizdomīgas personas. Tā kā S74 ir elastīga sistēma, tā vienlaicīgi uzraudzīs vairākas zonas, kas palielina pārklājumu, vienlaikus samazinot budžeta izdevumus. Vēl svarīgāk ir tas, ka inteliģentās video tehnoloģijas var izmantot, lai uzraudzītu, nodrošinātu un kontrolētu procesus veselības un drošības jautājumos.

Satiksmes uzraudziba un transporta joma - Mobotix

Satiksmes uzraudzība un transporta joma

Satiksmes analīze, plūsmas kontrole, traucējumu novēršana

Viedo pilsētu laikmetā satiksmes pārvaldībai jābūt efektīvai, ilgtspējīgai un inteliģentai MOBOTIX 7 platforma ar mākslīgā intelekta lietotnēm ļauj atpazīt, analizēt un ziņot par transportlīdzekļiem, numura zīmēm un braukšanas paradumiem. Piemēram, S74 un tās lietotnes var uzraudzīt satiksmi abos virzienos, izmantojot tikai vienu kameru. Piekļuves kontroli (iebraukšanu un izbraukšanu) autostāvvietās vai stāvvietās var kontrolēt arī, izmantojot vienu kameru sistēmu.

Mazumtirdzniecība - Mobotix

Mazumtirdzniecība

Ne tikai zādzību novēršanai, bet arī aktīvi veicināt pārdošanu

Jebkuras mazumtirdzniecības vides lielākais izaicinājums ir zādzību novēršana , bet MOBOTIX videonovērošanas sistēmas spēj paveikt daudz vairāk: MOBOTIX 7 platformas inteliģentās analītiskās programmas var izmantot, lai analizētu pircēju uzvedību un informāciju par klientiem. Preventīva un reaģējoša preču izvietošana, pielāgojot preču klāstu, var palielināt ieņēmumus. Īpaši mazumtirdzniecības nozarē MOBOTIX sistēmas ir efektīvas, lai palīdzētu tirdzniecības vietām risināt ar veselību un drošību saistītos jautājumus (piemēram, masku atklāšana, personu skaitīšana, sociālā distancēšanās).

Veselības aprūpe - Mobotix

Veselības aprūpe

Personāla darba slodzes atvieglošana un cilvēku aizsardzība

Aprūpe nepārtraukti mainās, un kvalificētu darbinieku trūkums ir pārāk labi zināms. Inteliģentas videotehnoloģijas efektīva izmantošana var piedāvāt papildu resursus. Piemēram, MOBOTIX 7 sērijas kameras un analītiskās lietojumprogrammas var noteikt, ja pacients nokrīt uz zemes un vairs neceļas. Tāpat var efektīvi pārvaldīt ieiešanu un iziešanu (masku noteikšana) vai piekļuvi tīrām telpām (piekļuves kontrole).


Izglītības joma - Mobotix

Izglītības joma

Drošība, kas rada priekšnoteikumus

MOBOTIX tehnoloģijai var būt svarīga nozīme, lai mācību un pētniecības vide būtu brīva no traucējumiem. Skolēni un studenti ir mūsu sabiedrības nākotne, tāpēc standarti ir īpaši augsti. Ir jāaptur nevēlami ārējie iebrucēji (perimetra aizsardzība un piekļuves kontrole), kā arī jānovērš iekšēja vardarbība un vandālisms. MOBOTIX kameru sistēmām nav nepieciešama apkope, un tām ir īpaši ilgs kalpošanas laiks. Turklāt vairākas telpas var uzraudzīt tikai ar vienu S74 kameru, tādējādi samazinot slogu budžetam un taupot skolotāju un pasniedzēju resursus.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts