+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX interfeisa kārbas un sensori

Kompakts. Gudrs. Kombinējams

Laikapstākļiem izturīgās interfeisa kārbas ļauj viegli un ekonomiski izdevīgi paplašināt drošības risinājumu. Kompaktajai ierīcei ir nepieciešams tikai viens uzstādīšanas punkts, ko var novietot ārpus redzamības zonas, piemēram, aiz standarta kameras sienas stiprinājuma. Datu plūsma vienmēr ir šifrēta - ar MxBus, izmantojot līdz pat 100 m garus divvadu kabeļus.

  • Augstākās funkcijas, kas ietvertas pret laikapstākļiem izturīgā korpusā (IP65, no -30 līdz 60 °C, no 22°F līdz +140°F)
  • Papildu sensori, drošības vai montāžas palīgierīces
  • Tikai aptuveni 1 W enerģijas patēriņš uz ierīci
  • Visas kārbas var apvienot sistēmā
  • GPS-Box kā ideāls laika serveris visai videosistēmai
  • Savienojums ar kameru, izmantojot MxBus, USB vai Ethernet portu
  • Izvēlētā montāžas pozīcija var būt līdz 100 metriem no kameras
MOBOTIX interfeisa kārbas un sensori
Mobotix Overvoltage aizsardzības bloks

Overvoltage aizsardzības bloks

Tīkla savienotājs ar aizsardzību pret pārspriegumu

Šī tīkla aizsardzības kārba ļauj aizsargāt MOBOTIX kameru no bojājumiem, ko izraisa elektriskie pārspriegumi līdz 4000 voltu, kurus izraisa, piemēram, sprieguma svārstības, augstsprieguma slodzes un zibens spērieni tuvumā. Izmanto, lai izveidotu Ethernet savienojumu, izmantojot MOBOTIX savienojuma kabeli (RJ45) vai izmantojot viendzīslu termināļa savienotāju ar ETH instalācijas kabeli.

NPA-Box

Pret laikapstākļu iedarbību izturīgs PoE inžektors

Tīkla barošanas adaptera kārba (NPA) ir saskarnes kārba, ko izmanto, lai izveidotu kameras tīkla savienojumu ar pievienoto PoE barošanas avotu no ārējiem barošanas blokiem vai akumulatoriem ar līdzstrāvas spriegumu no 12 līdz 57 V. Ideāli piemērots ar akumulatoru darbināmām, mobilām video sistēmām.

Mobotix NPA-Box
Mobotix Ieejas/izejas/232-IO-Box

Ieejas/izejas/232-IO-Box

Papildu ievadi/izvadi

MOBOTIX video risinājumus var viegli integrēt esošajā infrastruktūrā, pateicoties to decentralizētajai arhitektūrai, un paplašināšanas iespējas ir praktiski neierobežotas. Tas ļauj ar ierobežotu budžetu uzstādīt pamata, bet efektīvu aizsardzību un pēc vajadzības pakāpeniski to paplašināt.

GPS-Box

Precīzā laika avots un vairāk

Komplektā ir iekļauts temperatūras un apgaismojuma sensors izmantošanai ārpus telpām un NTP laika serveris sistēmas sinhronizācijai. Kameras programmatūrā var konfigurēt izsekošanas funkcijas un trauksmes signālus, pamatojoties uz pozīciju, ātrumu, apgaismojumu un temperatūru. Savienojums, izmantojot divvadu kabeli (MxBus).

Mobotix GPS-Box
Mobotix Proximity-Box

Proximity-Box

Radarbalstīts kustības sensors

Pateicoties integrētai radara tehnoloģijai, MX-Proximity-Box nosaka objektu tuvošanos un kustības virzienu pat caur koka, plastmasas vai ģipškartona sienām. Sistēma papildina jau labi zināmo PIR sensoru tehnoloģiju un vislabāk darbojas tuvumā, līdz astoņu metru attālumā.

BPA-Box

MxBus sprieguma pastiprinātājs

Barošanas adaptera bloks nodrošina strāvas padevi jebkuram MxBus modulim, kas ir savienots ar kameru. BPA kārba tiek apgādāta ar 24 līdz 48 V līdzstrāvas ārējo spriegumu. Tā maksimālā izejas jauda ir 9 W, kas ļauj vienlaikus darbināt līdz pat septiņiem MxBus moduļiem.

Mobotix BPA-Box
Mobotix MxMultiSense

MxMultiSense

Pieejamas iekštelpu un āra versijas

Multi-sensoru modulis iekštelpām un āram ar četriem kustības sensoriem: pasīvo infrasarkano sensoru (PIR), apgaismojuma sensoru, temperatūras sensoru un akustisko sensoru (akustiskais spiediens). Kamera savienota un darbināma, izmantojot MxBus. Viegli uzstādāma piekaramajos griestos: ierīce ietilpst iebūvējamo prožektoru standarta stiprinājumos.

Jums ir jautājums, mums - atbilde.

Nosūtiet mums ziņu, un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā.

Ja vēlaties saņemt ātrāku atbildi, vienkārši zvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts