+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX MOVE NVR

Autonoms risinājums "viss vienā" ar integrētu video pārvaldības programmatūru

MOBOTIX tagad piedāvā MOVE NVR (Network Video Recorder) - īpaši praktisku un viegli lietojamu plug & play risinājumu, kas ir ideāli piemērots vietējām videonovērošanas sistēmām ar ierobežotu MOBOTIX MOVE kameru skaitu.

MOBOTIX MOVE NVR risinājums
MOBOTIX tagad piedāvā MOVE NVR risinājumu

Šis kompaktais kompleksais video risinājums ir ieteicams daudziem lietojumiem: mazumtirdzniecības veikalos, restorānos vai privātmājās - vienmēr, kad pietiek ar MOBOTIX MOVE kameru esošajām video analīzes funkcijām. Visas pieslēgtās kameras atbalsta integrētā MOBOTIX MOVE NVR video pārvaldības programmatūra, kas ir pielāgota MOBOTIX MOVE kamerām un ir bez maksas un bez licences.

MOBOTIX MOVE NVR video pārvaldības programmatūra

Priekšrocības

Vienkārši pievienojiet un izmantojiet: savienojiet kameras un monitoru ar MOBOTIX MOVE NVR un tieši skatiet tiešraides attēlus

Ikdienas lietošanai nav nepieciešamas specializētas video zināšanas

Līdz pat divu augstas izšķirtspējas displeju, tastatūras, peles un vadības pults tiešais savienojums

Pēc uzstādīšanas MOBOTOX MOVE NVR sistēma nerada papildu izmaksas

Vietējās autonomās video sistēmas ir drošas pret kiberuzbrukumiem

Iespējamie varianti

64 kanālu NVR ar 24 PoE+ pieslēgvietām

JAUNUMS: 64 kanālu NVR ar 24 PoE+ pieslēgvietām

Ar jauno 64 kanālu NVR (Network Video Recorder) no MOVE NVR sērijas jūs tagad varat efektīvi atbalstīt pat ļoti lielus projektus. Līdz 24 MOBOTIX MOVE kameras var savienot tieši vienu ar otru un darbināt, izmantojot PoE+ porti. Vēl 48 ONVIF kameras var integrēt, izmantojot 64 kanālus. Visas pievienotās kameras var bez maksas pārvaldīt un kontrolēt, izmantojot integrēto bezlicences MOBOTIX MOVE NVR video pārvaldības programmatūru, kas ir pielāgota MOBOTIX MOVE kamerām. NVR atbalsta ONVIF S, T un G profilus, tāpēc to var integrēt arī uz MOBOTIX HUB balstītās video sistēmās.

64 kanālu NVR - sistēmas stabilitāte, glabāšana un dublēšana

64 kanālu NVR - sistēmas stabilitāte, glabāšana un dublēšana

64 kanālu NVR piedāvā uzlabotu RAID funkcionalitāti (0/1/2/2/5/10), kas nozīmē uzlabotu sistēmas stabilitāti. Turklāt ierīci var izmantot kā rezerves ierakstīšanas/kopēšanas funkciju, ko var iestatīt, izmantojot alternatīvu programmaparatūras augšupielādi (pieejama lejupielādes centrā kopā ar NVR laidienu).


Iespēja ērti nomainīt cietos diskus (HDD) no priekšpuses atvieglo darbu ar tiem.


MOBOTIX MOVE NVR ar 8 vai 16 kanāliem

MOBOTIX MOVE NVR ar 8 vai 16 kanāliem

Klasiskās MOBOTIX MOVE NVR ierīces ir pieejamas divās versijās: viena ar 8 un otra ar 16 video kanāliem un PoE pieslēgvietām. Tas ļauj savienot tīklā maksimāli 8 vai līdz 16 MOBOTIX MOVE PoE kamerām, kas ir tieši savienotas viena ar otru un tiek tieši barotas. Ir iespējams arī pieslēgt papildu četras vai astoņas no ārpuses piegādātas IP kameras pie MOBOTIX MOVE NVR 8CH vai 16CH. Šādā veidā kameras, kas fiziski atrodas tālāk, var pieslēgt MOVE NVR LAN pieslēgvietai, izmantojot papildu PoE slēdzi un izmantojot tikai vienu tīkla savienojuma kabeli. Uzglabāšanas funkcionalitātei ir nepieciešams viens vai divi papildu cietie diski (HDD) katram NVR (pēc vajadzības).

Jums ir jautājums, mums atbilde!

Nosūtiet mums ziņu, un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā.

Ja vēlaties saņemt ātrāku atbildi, vienkārši zvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts