+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX MxSwitch

Jo kompaktāks, jo labāk. PoE+ hat rails

Tagad beidzot ir pieejams PoE slēdzis, kas ir tik kompakts, ka to var viegli uzstādīt uz hat rails nelielos elektrības skapjos. Pateicoties ekskluzīvajai MOBOTIX MxSwitch tehnoloģijai, MxSwitch nodrošina strāvas padevi līdz pat četrām PoE ierīcēm (piemēram, MOBOTIX kamerām, infrasarkanajiem izgaismotājiem), vienlaikus ļaujot neticami vienkārši pieslēgt un barot pilnu durvju staciju.

  • Piecu portu 100 Mbps tīkla komutators TS-35 montāžas hat rails
  • 4x PoE+ RJ45 pieslēgvietas (maks. 25,5 W katrā pieslēgvietā, kopējā pieslēgtā slodze visām četrām pieslēgvietām: maks. 75 W)
  • 1x RJ45 tīkla ports pieslēgšanai pie komutatora, maršrutētāja vai datora (augšupsaite)
  • Durvju stacijai: iebūvēts 12 V līdzstrāvas/1 A barošanas avots durvju atvērējam.
  • Poga īslaicīgai pretaizdzīšanas slēdzenes atcelšanai durvju stacijas rāmī
  • Izmēri (H x W x D): 6,1 x 10,8 x 9 cm, svars: aptuveni 200 g
MOBOTIX MxSwitch risinājums
MxSwitch unikālitāte - Integrētā MxSplit tehnoloģija

Unikālitāte

Integrētā MxSplit tehnoloģija

Izmantojot integrēto MxSplit tehnoloģiju, piemēram, durvju stacijas Ethernet savienojuma kabeļa četrus no astoņiem vadiem (vai divus no četriem vadu pāriem) var izmantot kā divu vadu savienojuma kabeli elektromagnētiskās aizsardzības pret zādzību modulim āra stacijas rāmī un kā divu vadu savienojuma kabeli MxBus (piemēram, lai MX-DoorMaster vai MX-GPS-Box pievienotu tieši MxSwitch).

48 V līdzstrāva, min. 2 A

MxSwitch barošanas bloks MxSwitch barošanas blokam

Lai darbinātu MxSwitch un tam pievienotās ierīces, ir nepieciešams ārējs 48 V līdzstrāvas (hat rail) barošanas bloks; diemžēl šobrīd tas nav pieejams MOBOTIX. Barošanas bloka minimālā nepieciešamā izejas strāva ir 2 A.

MxSwitch barošanas bloks MxSwitch barošanas blokam
Divas durvju stacijas, viena M16, viens MxDisplay+

Savienojuma paraugs

Divas durvju stacijas, viena M16, viens MxDisplay+

PoE barošanas avots visām ierīcēm no A līdz D pieslēgvietām. Durvju staciju pieslēgšana A un D pieslēgvietām. M16 un MxDisplay+ pieslēgšana B un C pieslēgvietām. 1. tilts (B1) uz MxSwitch savieno aizsardzības pret zādzību pogas ar A un D pieslēgvietu 7/8 vadu pāri. 2. tilts (B2) savieno 12 V līdzstrāvu ar A un D pieslēgvietu 4/5 vadu pāri. Tīkla instalācijas kabeļa 7/8 vadu pāris ir pievienots durvju stacijas rāmja aizsardzības pret zādzību mehānismam. Tīkla instalācijas kabeļa 4/5 vadu pāris ir savienots ar signāla izeju uz BellRFID vai KeypadRFID. BellRFID vai KeypadRFID signāla izeja ir savienota ar durvju atvēršanas mehānismu uz durvīm.

Jums ir jautājums, mums atbildes.

Nosūtiet mums ziņu, un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. 
Ja vēlaties saņemt ātrāku atbildi, vienkārši zvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika). 
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts