+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX termokamera M16 Thermal

Divreiz drošāks - pat pilnīgā tumsā.

Inteliģentā video sistēma ar integrētu augstas veiktspējas termālo attēlu sensoru pilnībā izmanto M16 kameras konstrukcijas priekšrocības. Pateicoties diviem tieši blakus esošiem objektīviem, ir pieejama arī termiskā pārklājuma funkcija ar attēla pārklāšanos (termiskā un optiskā), lai redzamajā attēlā precīzi noteiktu karsto punktu, piemēram, kūpošu ugunsgrēku, atrašanās vietu.

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Fiksēts augstākās klases termovizuālais sensors ar NETD 50 mK
  • Trīs redzamības lauka varianti: 45°, 25° vai 17°
  • Papildu attēla sensora moduļa opcijas
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Integrēts mikrofons un skaļrunis
  • MxActivitySensor var izmantot arī pilnīgā tumsā
  • PoE termokamera ar maksimālo enerģijas patēriņu 8 W

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX M16B-Thermal (PDF, 1.23 MB)

  Tehniskā specfikācija MOBOTIX M16B EN54 Thermal Camera (PDF, 829.07 KB)

Uzzināt vairāk

MOBOTIX termokamera M16 Thermal
Divreiz drošāks - pat pilnīgā tumsā - Mobotix M16

Iespējamie varianti

Pret laikapstākļu iedarbību izturīga PoE dubultā termogrāfiskā kamera

M16 platformas modulārā konstrukcija nodrošina maksimālu elastību. M16 Thermal piedāvā fiksētu termovizuālā attēla sensoru un īpašu objektīvu ar 45°, 25° vai 17° attēla leņķi. Kameru jebkurā laikā var papildināt ar otru attēla sensora moduli, lai jebkurā laikā varētu pozitīvi identificēt cilvēkus un objektus.

Rentabls risinājums

Perimetra aizsardzība bez papildu apgaismojuma

MOBOTIX ir perfekti apvienojusi termālo tehnoloģiju un attēla sensoru tehnoloģiju ar inteliģento "iebūvēto" MxActivitySensor video sensoru, lai varētu automātiski noteikt objektus un cilvēkus pat pilnīgā tumsā vairāk nekā 100 metru attālumā bez papildu apgaismojuma.

Sazināties ar ALTAS

Perimetra aizsardzība bez papildu apgaismojuma - Mobotix M16
Mobotix M16 - termogrāfiskā kamera

Termogrāfiskā kamera

Pamatinformācija I

Termogrāfijas tehnoloģija ir bezkontakta attēlveidošanas procedūra, kas ļauj redzēt termisko starojumu no objekta vai ķermeņa, kas citādi cilvēka acij nav redzams (vidējā viļņu garuma infrasarkanais starojums). Termiskais starojums ir elektromagnētiskais starojums, ko izstaro ķermenis atkarībā no tā temperatūras. To izraisa termiskā kustība ķermeņa molekulās. Tas ir paātrinātu lādiņu rezultāts, kas izstaro starojumu saskaņā ar elektrodinamikas likumiem.

Termogrāfiskā kamera

Pamatinformācija II

Termogrāfijas tehnoloģija fiksē un attēlo temperatūras sadalījumu pa virsmām un objektiem. Termogrāfiskās kameras parasti parāda informāciju par siltuma intensitāti mākslīgās krāsās (zila = vēsāks, sarkana = siltāks). Pikseļu skaita ziņā attēla izšķirtspēja ir ievērojami zemāka nekā kamerām, kas uztver redzamo spektru.

Sazināties ar ALTAS

M16 - pret laikapstākļu iedarbību izturīga PoE dubultā termogrāfiskā kamera
Mobotix M16 - ātrāk atrodiet karstos punktus

Termiskais pārklājums

Ātrāk atrodiet karstos punktus

Šī kamera piedāvā īpašu funkciju: tā var atrast termālo attēlu vizuālajā attēlā, izmantojot otru attēla sensora moduli. Tādējādi vizuālajā attēlā var nekavējoties identificēt tā sauktos karstos punktus, piemēram, ugunsgrēka avotus, lai novērstu lielus bojājumus.

NETD no 50 mK

Ļoti jutīgs MOBOTIX termiskais sensors

Jo augstāka ir termokameras kvalitāte, jo labāk tā spēj atšķirt pat vissīkākās temperatūras atšķirības. Termosensora jutību mēra milikelvīnos, izmantojot NETD jeb trokšņa ekvivalenta temperatūras starpību. Ja NETD ir 50 mK, MOBOTIX sistēmas var vizualizēt pat vismazākās temperatūras izmaiņas, sākot no 0,05 °C (0,09 °F) diapazonā no -40 līdz +550 °C (-40 °F līdz 1022 °F).

Sazināties ar ALTAS

Ļoti jutīgs MOBOTIX termiskais sensors - M16
Drošības produktu balva Expo 2017 par M16 Thermal

Apbalvojumi

Drošības produktu balva Expo 2017 par M16 Thermal

Esam ļoti gandarīti, ka 2017. gada 27. jūlijā Varšavā, Polijā, notikušajā izstādē Fire Security Expo 2017 saņēmām šo balvu par mūsu termokameru. Šogad pasākums bija veltīts ēku drošībai, jo īpaši ugunsdrošības novēršanai. Kopumā šajā konferencē piedalījās 1104 dalībnieki, kuri varēja apmainīties ar pieredzi par ugunsdrošības un kontroles tēmām.

Jums ir jautājums, mums atbilde.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika). 
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts