+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX termokamera M16 Thermal TR

Termiskā radiometrija izmērāmai pievienotajai vērtībai.

MOBOTIX TR kamerām ir kalibrēts siltuma attēla sensors. Termiskā starojuma mērījumus, kas veikti visā attēla laukumā, var izmantot, lai izraisītu notikumu, pamatojoties uz temperatūras paaugstināšanos virs vai pazemināšanos zem individuāli iestatīta iedarbināšanas līmeņa (kameras trauksmes signāls, tīkla ziņojums, signāla izejas aktivizēšana utt.).

  • Mx6 sistēmas platforma ar H.264 un ONVIF saderību
  • Termiskā radiometrija: kalibrēts siltuma attēla sensors
  • Trīs skata lauka varianti: 45°, 25° vai 17°
  • Papildu attēla sensora moduļa opcijas
  • Ierakstīšana iekšējā MicroSD kartē (standarta 4 GB)
  • Integrēts mikrofons un skaļrunis
  • MxActivitySensor var izmantot arī pilnīgā tumsā
  • PoE termokamera ar maksimālo enerģijas patēriņu tikai 8 V

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX M16B Thermal-TR (PDF, 713.52 KB)

Uzzināt vairāk

MOBOTIX termokamera M16 Thermal TR
Termiskā radiometrija izmērāmai pievienotajai vērtībai - Mobotix M16 Thermal TR

Iespējamie varianti

Pret laikapstākļu iedarbību izturīga PoE dubultā termogrāfiskā kamera

M16 Thermal TR ir identiska M16 Thermal kamerai, izņemot papildu "temperatūras mērīšanas" funkciju, ko nodrošina kalibrēts termovides sensors mērījumu diapazonā no -40 līdz 550°C (-40°F līdz 1022°F). Tā nosaka mērāmo objektu virsmas temperatūru. Ir pieejami arī trīs attēla leņķa varianti (45°, 25° vai 17°) ar īpašām ģermānija lēcām. Papildus var uzstādīt otru attēla sensora moduli.

Temperatūras mērīšana I

Neatkarīgi no emisijas koeficienta

TR kameras var mērīt temperatūru ar precizitāti +/- 10 Kelvini un automātiski iedarbināt trauksmes signālu, ja temperatūra pārsniedz vai nokrīt zem noteiktās robežas. Mērījumu precizitāte cita starpā ir atkarīga no objekta emisijas koeficienta. To nosaka materiāls un virsma. Ideāli piemēroti ir matēti, melni ķermeņi. Objektiem ar atstarojošām virsmām parasti ir zemāks emisijas koeficients.

Sazināties ar ALTAS

Mobotix M16 Thermal TR - pret laikapstākļu iedarbību izturīga kamera
Temperatūras mērīšana ar Mobotix M16 Thermal TR

​Temperatūras mērīšana II

Izmanto nevis kā termometru, bet drīzāk kā profilaktisku pasākumu

TR tehnoloģija tiek izmantota mazāk, lai mērītu precīzu virsmas temperatūru; to daudz ekonomiskāk var izdarīt ar vienkāršiem temperatūras sensoriem. Tā vietā tā ļauj kamerai patstāvīgi atpazīt pēkšņu temperatūras paaugstināšanos vai pazemināšanos virs vai zem noteiktajām robežām un nekavējoties automātiski reaģēt.

​Uzstādīšana

Siltuma starojums neiekļūst stikla paneļos

Gan aizsargekrāns, gan objektīvs ir izgatavoti, izmantojot germāniju - pusvadītāju materiālu, jo standarta stikls atstarotu siltuma starojumu. Ja starp termokameru un konstatējamo/mērāmo objektu ir stikls, kamera vairs nevar konstatēt termisko starojumu. To var novērst, izmantojot otru attēla sensora moduli.

Sazināties ar ALTAS

Mobotix M16 Thermal TR - siltuma starojums neiekļūst stikla paneļos
M16 Thermal TR - kūpošu ugunsgrēku atklāšana nekavējoties

Praksē

Kūpošu ugunsgrēku atklāšana nekavējoties

​MOBOTIX TR tehnoloģija ļauj atklāt un apkarot ar neapbruņotu aci neredzamus kūpošus ugunsgrēkus, kas izraisa tūlītējas apkārtējās vides temperatūras izmaiņas, pirms tiek nodarīti lieli postījumi. Vēl viena svarīga priekšrocība ir tā, ka termālās attēlveidošanas tehnoloģija var darboties līdz pat vairāku simtu metru attālumā, kas nozīmē, ka tā var uzraudzīt arī lielas un grūti pieejamas teritorijas.

Tipiski pielietojumi ar temperatūru saistītos notikumos

Ugunsdrošība gan iekštelpās, gan ārpus telpām (piemēram, meža ugunsgrēku atklāšana) - Iekārtu drošība un drošums ražošanas hallēs - Mašīnu un ierīču uzraudzība - Izmantošana pārtikas ražošanā un loģistikā - Bīstamu preču (gāzu, šķidrumu, ķīmisko produktu) ražošana, uzglabāšana un transportēšana - Izmantošana uz robežām un kontrolējamās zonās.

Sazināties ar ALTAS

M16 Thermal TR - tipiski pielietojumi ar temperatūru saistītos notikumos
M16 Thermal TR - mēra visus temperatūras diapazonus visā attēlā

Atsauksmes

Bīstams ugunsgrēks atkritumu izgāztuvē

Bīstama temperatūras paaugstināšanās ir skaidri redzama termogrāfiskā attēlā. MOBOTIX kamera ar TR tehnoloģiju pastāvīgi nosaka un mēra visus temperatūras diapazonus visā attēlā (vai līdz pat 20 dažādos ekspozīcijas logos) un var nekavējoties nosūtīt trauksmes signālu, ja temperatūra sasniedz lietotāja noteikto robežu (piemēram, 60°C/140°F).

Jums ir jautājums, mums atbilde.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).    
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts