+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX Thermal ECO

Ekonomiska: M73 un S74 termisko sensoru moduļi par pieņemamu cenu

MOBOTIX Thermal ECO moduļi nodrošina lētu pamata siltuma risinājumu ar plašu skata leņķi. Uzticami nodrošina visdažādākos pamata lietojumus, piemēram, perimetra aizsardzībā. Liektie moduļi ir elastīgi pielāgojami jebkuram MOBOTIX M73 moduļu savienotājam un visiem S74 stiprinājumiem.

  • Piemērots MOBOTIX M73 un visiem S74 stiprinājumiem
  • Plašs skata leņķis līdz 105° x 75°
  • CIF izšķirtspēja (320x240)
  • Redzamās temperatūras diapazons no -40 līdz 330°C

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX M73 EN54 (PDF, 353.29 KB)

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX S74 EN54 (PDF, 324.08 KB)

Uzzināt vairāk

MOBOTIX Thermal ECO
Ekonomiska: M73 un S74 termisko sensoru moduļi
MOBOTIX Thermal ECO moduļi nodrošina risinājumu ar plašu skata leņķi

Thermal ECO moduļi paplašina MOBOTIX 7 kameru diapazonu ar plašu skata leņķi 56° x 42° un 105° x 75°. Moduļi ar CIF izšķirtspēju (320x240) kamerām S74 un M73 nodrošina pieejamu termālo pamatrisinājumu lietojumiem, kuros nav nepieciešami precīzi temperatūras mērījumi, piemēram, perimetra aizsardzībai pilnīgā tumsā un bez privātuma pārkāpumiem (GDPR).

Thermal ECO moduļi paplašina MOBOTIX 7 kameru diapazonu

Redzēt tālu un plaši arī tumsā

Jaunais termālais ECO modulis ir MOBOTIX termālais modulis ar vislielāko horizontālā attēla leņķi 105° (skatīt attēlu kreisajā pusē). Salīdzinājumam pa labi redzams modulis ar 56° attēla leņķi. (Termālie moduļi tika novietoti trīs metru augstumā virs zemes un aptuveni piecu metru attālumā no kreisajā attēlā pa vidu stāvošās personas). Izvēlieties vienu no vairākām displeja krāsām. Piemēram, attēlā redzamais "dzintarkrāsas" displejs ir ļoti labi piemērots perimetra aizsardzības lietojumiem, jo tas ļauj skaidri atšķirt objektu virsmas temperatūru jebkurā apgaismojuma situācijā un viegli noteikt kustīgus objektus vai cilvēkus.

Sazināties ar ALTAS 

Mobotix ECO - redzēt tālu un plaši arī tumsā
Mobotix ECO - redzēt tālu un plaši arī tumsā

Jums ir jautājums, mums atbilde.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts