+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX termokamera p71 Thermal ECO

Inteliģentā termokamera iekštelpām

MOBOTIX p71 Thermal ECO kamera nodrošina lētu pamata termālo risinājumu iekštelpās ar plašu skata leņķi. Uzticami nodrošina plašu pamata lietojumu klāstu, piemēram, perimetra aizsardzību, ielaušanās novēršanu un temperatūras uzraudzību.

  • Viena objektīva iekštelpu termokamera
  • Universāla, jo to var manuāli regulēt pa trim asīm
  • Plašs skata leņķis līdz 105° x 75°
  • CIF izšķirtspēja (320x240), 9 kadri sekundē
  • Redzamās temperatūras diapazons no -40 līdz +330°C
  • Integrēts mikrofons un skaļrunis

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX p71 ECO Thermal (PDF, 196.21 KB)

Uzzināt vairāk

MOBOTIX termokamera p71 Thermal ECO
p71 ECO - maza kamera, plašs skata leņķis

Maza kamera, plašs skata leņķis

Kompaktajai p71 ECO termokamerai ir pārsteidzošs dizains, un tā ir paredzēta lietošanai iekštelpās. Viena objektīva kameru var aprīkot ar termālajiem moduļiem ar 56° x 42° vai 105° x 75° skata leņķi, katrs ar CIF izšķirtspēju (320x240).

Ideāli piemērots īpašuma un perimetra aizsardzībai visu diennakti

Šo cenu ziņā pieejamo un energoefektīvu kameru var izmantot lietojumprogrammās, kurās nav nepieciešami temperatūras mērījumi, piemēram, īpašuma un perimetra aizsardzībai pilnīgā tumsā, ievērojot privātuma aizsardzību, jo termovizija ļauj atklāt, bet neidentificēt cilvēkus (atbilst GDPR).

Sazināties ar ALTAS

p71 ECO - ideāli piemērots īpašuma un perimetra aizsardzībai
p71 ECO - pieejama temperatūras uzraudzība

Pieejama temperatūras uzraudzība

MOBOTIX p71 ECO termokamera ir alternatīva lietojumiem, kur nav nepieciešami precīzi temperatūras mērījumi un, kur pietiek reģistrēt būtiskas atšķirības un novirzes no noteiktajām atskaites vērtībām. Tā ir ideāli piemērota kapitālieguldījumu uzraudzībai, piemēram, glabāšanas baterijām un datu centriem. Pateicoties tās plašajam skata leņķim līdz 105° x 75°, var aptvert plašas platības, izmantojot tikai dažas video sistēmas. Neliela skaita termokameru izmantošana katram projektam par pieņemamu cenu palīdzēs jums iekļauties budžetā.

MOBOTIX 7 platforma

Atvērta inteliģentām lietojumprogrammām, kas atbilst visām prasībām

Paplašiniet p71 iespējas ar inteliģentajām lietojumprogrammām

Kā daļa no MOBOTIX 7 platformas p71 ECO Thermal atbalsta inteliģentas lietotnes, kas paplašina tās funkciju klāstu. MOBOTIX kameras lietotnes ir balstītas uz padziļinātu mācīšanos, un tās nāk no atzītiem partneriem. Piemēram, MOBOTIX ActivitySensor un Irisity IRIS Core Intrusion lietotne spēj noteikt objektus un līdz minimumam samazināt viltus trauksmes signālus. Risinājumi ir gandrīz bezgalīgi. Jūs pat varat izstrādāt un programmēt termokamerai p71 ECO Thermal.

Sazināties ar ALTAS

Paplašiniet p71 iespējas ar inteliģentajām lietojumprogrammām

Jums ir jautājums, mums atbilde.

nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts