+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX termokamera S74 -

elastīgākā termokamera vismazākās temperatūras izmaiņu noteikšanai.

S74 ar termālo sensoru moduļiem ir elastīgā MOBOTIX termokamera. Moduļi (CIF vai VGA) ir elastīgi savienojami ar kameras korpusu, izmantojot līdz pat trīs metrus garus kabeļus. Tas ļauj gan veikt īpašas instalācijas, gan efektīvi uzraudzīt vairākas zonas ar vienu kameru. 

  • Viegli modernizējami 50 mK termisko sensoru moduļi 
  • Ar CIF vai VGA termisko izšķirtspēju, maks. 9 kadri sekundē
  • 17 līdz 90˚ platleņķa termiskais objektīvs
  • Pēc izvēles ar termiskās radiometrijas tehnoloģiju

  Tehniskā specifikācija MOBOTIX S74 EN54 (PDF, 324.08 KB)

Uzzināt vairāk

MOBOTIX termokamera S74
S74 - elastīgākā termokamera
Siltuma sensoru moduļi ar VGA izšķirtspēju

Siltuma sensoru moduļi ar VGA izšķirtspēju

Pateicoties lielākam pikseļu skaitam (640x480 px) un paplašinātajam attēla leņķim līdz 90° x 69° ar VGA termālajiem moduļiem, var redzēt vairāk ainas detaļu, aptvert lielākas platības (perimetra aizsardzība) un noteikt temperatūras atšķirības no lielāka attāluma nekā ar CIF variantiem (336 x 256 px). Termosensoru moduļi ir pieejami dažādās versijās: VGA no 32° līdz 90°, CIF no 17° līdz 45°.


Termiskais modulis PTMount

PTMount Thermal (IP66) ir kompakts, pievilcīgs kupola formas stiprinājums, kas ir regulējams trīs asīs. Sensora modulis ir iebūvēts jau rūpnīcā, un standarta komplektācijā tam ir divu metru sensora kabelis savienošanai ar S74.

Sazināties ar ALTAS

S74 - termiskais modulis PTMount
S74 - diskrētais termālais modulis

Diskrētais termālais modulis

Standarta termiskā sensora modulim ir izturīgs, pret laikapstākļiem aizsargāts metāla korpuss. Moduļus var droši nostiprināt sienā vai ierīču virsmās, kuru maksimālais sienu biezums ir 14 mm. To var arī atsevišķi piestiprināt, izmantojot sānos esošās vītņotās atveres.

Termiskās radiometrijas tehnoloģija (TR)

S74 termiskās radiometrijas (TR) modelis automātiski signalizē, kad temperatūra pārsniedz vai nokrīt zem noteiktās robežas. Tas ir ļoti svarīgi ugunsgrēka vai siltuma avotu atklāšanai. Vienlaikus var konfigurēt līdz 20 dažādiem temperatūras notikumiem noteiktos TR logos vai visā sensora attēlā temperatūras diapazonā no -40 līdz 550 °C.

Sazināties ar ALTAS

S74 - termiskās radiometrijas tehnoloģija (TR)
S74 - veselības aprūpe: temperatūras noviržu noteikšana

Veselības aprūpe: temperatūras noviržu noteikšana

MOBOTIX Thermal tehnoloģija ļauj izmērīt siltuma starojumu - pat cilvēkiem. Risinājums neaizstāj medicīniskās ierīces, bet var palīdzēt analizēt kritiskas situācijas, lai turpinātu rīkoties. Ņemot vērā apkārtējās vides apstākļus un izmantojot melnā ķermeņa radiatoru, anomālijas var noteikt ļoti droši. Identificētos cilvēkus var nosūtīt tālākai izmeklēšanai.  Tiek samazināts iespējamais inficēšanās risks.

MOBOTIX Back-on-Track risinājumos jūs atradīsiet papildu lietojumus pandēmijas risināšanai.

Diskrēts izskats - ievērojama veiktspēja

Elastīgāks nekā jebkad agrāk un praktiski neredzams ar iebūvēta korpusa iespējām. Varat izvietot četrus neatkarīgus moduļus (optiskos un funkcionālos moduļus), lai koncentrētos uz konkrētām jomām. Viss vienā sistēmā - viss MOBOTIX S74. Aprīkots ar jaunākajiem procesoriem, uzlabotu kiberdrošību un nepārspējamu attēla kvalitāti. MOBOTIX S74 var integrēt atvērtajā MOBOTIX 7 platformā ar analītisko lietojumprogrammu klāstu, kas atbilst katrai konkrētai prasībai.

Sazināties ar ALTAS

S74 - diskrēts izskats - ievērojama veiktspēja

Jums ir jautājums, mums atbilde.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).  
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts