+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX jaunumi: produktu lietošanas pārtraukšana

Sākot ar š.g. 31. maiju MOBOTIX pārtrauc sekojošu produktu ražošanu:

  • M73 varianti baltpelēkā krāsā
  • Īpašie Mx6 kameru komplekti
  • Garais kabeļa pagarinātājs S74
  • DoorStation piekļuves moduļi BellRFID, tastatūra un DoorMaster
  • MOBOTIX 7 kameru A.I. tehnoloģiju lietojumprogrammas


Produkta ražošanas pārtraukšana


Kameras M73 baltpelēkie varianti

MOBOTIX M73 kameras ar baltpelēko korpusa variantu ir pieejamas tikai līdz 2024. gada maija beigām vai līdz krājumu beigām.

alternatīvu MOBOTIX iesaka izmantot tehniski identiskus un joprojām pieejamus M73 variantus ar baltu korpusu (bez pelēkiem akcentiem: priekšējais blīvējuma gredzens un apakšējais sienas stiprinājuma).


Īpašie Mx6 kameru komplekti

Šeit minētie S16 komplekti ir pieejami tikai līdz 2024. gada maija beigām vai līdz krājumu beigām.

alternatīvu MOBOTIX iesaka pielāgot atsevišķus S16 moduļus (korpuss, sensoru moduļi, sensoru kabeļi, stiprinājumi), kas joprojām ir pieejami, vai pāriet uz jaunāko MOBOTIX 7 platformu (S74).


Šeit minētie c26 iekštelpu kameras varianti ir pieejami tikai līdz 2024. gada maija beigām vai līdz krājumu beigām.

alternatīvu MOBOTIX iesaka individuāli kombinēt vēl pieejamos c26 atsevišķos moduļus (korpuss, optika) vai pāriet uz jaunāku MOBOTIX 7 platformu (c71).


Šeit minētie i26 iekštelpu kameras varianti ir pieejami tikai līdz 2024. gada maija beigām vai līdz krājumu beigām.

alternatīvu MOBOTIX iesaka pielāgot i26 atsevišķos moduļus (korpuss, optika), kas joprojām ir pieejami, vai pāriet uz jaunāko MOBOTIX 7 platformu.


Šeit minētie p26 iekštelpu kameras varianti ir pieejami tikai līdz 2024. gada maija beigām vai līdz krājumu beigām.

alternatīvu MOBOTIX iesaka individuāli kombinēt vēl pieejamos p26 atsevišķos moduļus (korpuss, optika) vai pāriet uz jaunāko MOBOTIX 7 platformu.


Šeit minētie v26 iekštelpu kameras varianti ir pieejami tikai līdz 2024. gada maija beigām vai līdz krājumu beigām.

alternatīvu MOBOTIX iesaka individuāli kombinēt v26 atsevišķos moduļus (korpuss, optika), kas joprojām ir pieejami, vai arī pāriet uz jaunāku MOBOTIX 7 platformu.


Šeit minētie termokameras M16 EST varianti ir pieejami tikai līdz 2024. gada maija beigām vai līdz krājumu beigām.

MOBOTIX M16 EST (EST: Elevated Surface Temperature - paaugstināta virsmas temperatūra) termokamera tika izstrādāta īpaši relatīvo temperatūras svārstību noteikšanai. ķermeņa virsmas temperatūras svārstībām. Šo risinājumu, kas pieejams komplektā ar melno ķermeņa radiatoru, galvenokārt izmantoja veselības aprūpes speciālisti, lai sākotnēji novērtētu ķermeņa temperatūras noteikšanai, lai identificētu potenciāli (COVID-19) inficētas personas.

alternatīvu MOBOTIX iesaka izmantot M16B Thermal TR kameras, kas joprojām ir pieejamas, vai pāriet uz jaunāku MOBOTIX 7 platformu ar papildu termālo VGA izšķirtspēju (M73 Thermal).


Īpaša Mx6 programmaparatūra

M16 Thermal VdS kameru komplektu programmaparatūra drošai un agrīnai ugunsgrēka atklāšanai (komplekta piegādes apjoms: M16 Thermal-TR kamera, Mx-OPT-RS1-EXT, Mx-OvervoltageProtection-Box-LSA, Mx-OPT-NPA1-EXT, programmaparatūra Mx-FW-VDS-UP) no 2024. gada maija beigām vairs netiks piedāvāti atsevišķi.

M16 Thermal VdS komplekti joprojām būs pieejami kā parasti (cena pēc pieprasījuma).

Vairāk informācijas par jaudīgo MOBOTIX VdS risinājumu: https://www.mobotix.com/en/vds

VdS ir viena no pasaulē atzītākajām korporatīvās drošības iestādēm, kas koncentrējas uz ugunsdrošību, drošību, dabas apdraudējumu novēršanu un kiberdrošību (https://vds.de/en/).


 Lai iegūtu plašāku papildu informāciju par visiem MOBOTIX produktiem, kuriem tiek pātraukta ražošana, lūgums sazināties ar ALTAS IT Projektu vadītājiem.

Pierakstīties to leave a comment
Braukšanas ātruma kontroles paraugdemonstrējums