+371 66100650 info@altas.lv

Produktu demonstrējums lidostā Jūrmala

Š.g. 9. aprīlī lidostā "Jūrmala", Tukuma novadā, notika Digifort, Navtech Radar un Silent Sentinel produktu mijiedarbības paraugdemonstrējumi reālos dzīves apstākļos. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 60 interesentu no dažadām valsts un privātā sektora organizacijām.

Pasākuma laikā tika prezentēti savā jomā pasaules vadošo drošības tehnoloģiju ražotāju unikālie produkti, kuriem nav analogu - video pārvaldības sistēma no Digifort, AdvancedGuard - plaša mēroga uzraudzības risinājums (Navtech Radar), ka arī  modulāras novērošanas kameru platformas sauszemes un jūras novērošanas vajadzībām no Silent Sentinel.

Par Digifort Global produktu - video menedžmenta sistēmu (VMS)

 1. Digifort video menedžmenta sistēma (VMS) ir piemērota uzņēmumiem, kur tiek veikta plaša videonovērošana un, kuri vēlas panākt proaktīvu reakciju, kas ir ātrāka un efektīvāka.
 2. Pārvaldiet dažādus notikumus un automatizējiet darba plūsmu, izmantojot inteliģentu integrāciju un pievienotās vērtības programmatūras pakalpojumus vienotā platformā.
 3. Ērta un saprotama vienota platforma - tirgū pieejamo videonovērošanas kameru ražotāju apvienošana, kas atvieglo video menedžmentu ar ergonomiskiem rīkiem. Ātrāka arhīvu apstrāde, kas uzlabo video satura pārskatīšanu, samazina izmaksas, nodrošina optimālas serveru resursu vajadzības un plašas analītikas iespējas.
Digifort piedāvā:

 Pilnu sistēmu projektēšanu un saziņa ar Digifort un ALTAS IT spožākajiem prātiem, lai palīdzētu jums paplašināt sistēmu.

 Bezmaksas sertifikācijas apmācības: personalizētas apmācības galvenajās jomās.

 Palīdzība ar PoC: kopīga prezentācija, vērtīgi mārketinga materiāli un diennakts tehniskais atbalsts.

Par Navtech Radar produktu - AdvancedGuard

 1. AdvanceGuard ir inovatīvs plaša mēroga uzraudzības risinājums, kas nodrošina automātisku nepārtrauktu uzraudzību gan perimetra iekšienē, gan ārpus tā.
 2. Ar 360º redzamības lauku atklāj un izseko neierobežotu mērķu skaitu. Veidojot situāciju algoritmus, programmatūra nodrošina pilnīgu pārvaldību 24/7, neņemot vērā "ierasto uzvedību" , bet precīzi nosakot mērķu atrašanās vietu - sūtot brīdinājumus, ja rodas reāli draudi.
 3. Radara attēla uztveršanas attālums: līdz 1 km (HDR200 Series), līdz 3 km (HDR300 Series), līdz 5 km (HDR351 Radar), augsta precizitāte maziem laukumiem (HDR100 Series).
 4. Navtech risinājums izmanto augstas izšķirtspējas sensorus un inteliģentu uzvedības analīzi, tādējādi sistēma patstāvīgi mācās atpazīt objektus / subjektus pēc to parametriem un uzvedības. Tas veicina efektīvāku perimetra uzraudzību, kā arī nav nepieciešams pastāvīgi atjaunot datus.

Radaru izmanto kritiskās infrastruktūras, drošības jomā kritiski svarīgās lietojumprogrammās:

 


Par Silent Sentinel produktu

Silent Sentinel ir ražotājs no Apvienotās Karalistes, kas piedāvā modernas un ļoti modulāras novērošanas kameru platformas sauszemes un jūras novērošanas vajadzībām. Tas projektē, ražo un piegādā progresīvas, tirgū vadošās drošības sistēmas, kas paredzētas iekšzemes drošības tirgum.

Ražotāja platformas ir izstrādātas tā, lai tās varētu pielāgot un tajās būtu izmantoti jaunākie elektrooptiskie (EO) sensori. Silent Sentinel ir speciālisti gan dzesētu, gan neapdzesētu, liela darbības rādiusa termokameru platformu jomā.

SILENT SENTINEL Silent Sentinel izprot mainīgās prasības robežu perimetra drošības tirgū, un šie ir daži no pieejamajiem risinājumiem:

JAEGAR SEARCHER

Spēj noteikt cilvēkus līdz 24,17 km un transportlīdzekļus līdz 31,17 km.

EVO2 JAEGAR RANGER

Cilvēku noteikšana līdz 9,3 km un transportlīdzekļu noteikšana līdz 28,7 km.

JAEGAR SONUS

Spēj nodrošināt 154 dB skaņas spiedienu, kas nodrošina skaidru, virzītu un saprotamu runu līdz pat 2 km attālumā.

Vairāku sensoru platformā tiek izmantotas savstarpēji papildinošas tehnoloģijas, izmantojot vienu rotācijas ierīci.

 • Īpaši izturīgas kameru platformas, kas izstrādātas, lai atbilstu skarbajiem un sarežģītajiem vides apstākļiem, kas saistīti ar šo nozari;
 • modulāra konstrukcija, kas atvieglo nepārtrauktu darbību;
 • uz transportlīdzekļa uzstādītas kameru platformas;
 • liela darbības rādiusa siltuma un redzamības sensori;
 • pretdronu (CUAS) spējas;
 • risinājumi ar ļoti precīzām pozicionēšanas iespējām;
 • absolūta pozicionēšanas atgriezeniskā saite, lai palīdzētu trešo pušu C2 integrācijai.


Ja jūs ir uzrunājis kāds no augstāk minētajiem produktiem, lūgums sazināties ar vienu no ALTAS IT Projektu vadītājiem - vienosimies par tikšanos, konsutlāciju, īpaši klienta vajadzībām izstrādātu projektu vai par paraugdemonstrējumu jūsu infrastruktūrā.*

Pierakstīties to leave a comment
MOBOTIX jaunumi: produktu lietošanas pārtraukšana