+371 66100650  info@altas.lv

Digifort video pārvaldības sistēma

Inteliģenta videonovērošanas programmatūra, kas izmanto visaugstākā līmeņa pieejamās tehnoloģijas un nodrošina vislabāko veiktspēju, lai atbilstu jebkurām prasībām.

Pārdota vairāk nekā 130 valstīs

Vairāk nekā 28 000 klientu visā pasaulē

Pārrauga vairāk nekā 1000 pilsētu

Pārdotas vairāk nekā 3.5 miljoni licences

Pārtulkota 19 valodās

Tiešā sadarbība ar vairāk nekā 400 zīmola partneriem

Pieejamie risinājumi

Video pārvaldība ar Digifort

VIDEO PĀRVALDĪBA

Pilnvērtīga IP video pārvaldības platforma ar modernu trauksmes, neikdienišķu notikumu un atgadījumu pārvaldību un vides automatizāciju, izmantojot vienu sistēmu. Uzticama, viegli konfigurējama un vadāma sistēma videonovērošanai caur internetu.


Uzzināt vairāk

Numurzīmju atpazīšana ar Digifort LPR

NUMURA ZĪMJU ATPAZĪŠANA (Digifort LPR)

Automatizēts numurzīmju lasīšanas risinājums, kas pilnībā integrēts Digifort video pārvaldības sistēmā. Automātiski brīdinājumi, trauksmes un iepriekš iestatītas funkcijas, statistikas diagrammas un integrācija ar trešo personu sistēmām.


Uzzināt vairāk

Digifort Insight risinājums

DIGIFORT INSIGHT

Pārvaldi un ieraksti Windows datorsistēmas attālināti. Piemērota zvanu centriem, attālinātai serveru kontrolei un integrētu programmatūru vadībai.


Uzzināt vairāk

Padziļināta video analītika kopā ar Digifort

PADZIĻINĀTA VIDEO ANALĪTIKA

Lietišķā inteliģence bez video monitoringa, nodrošinot vērtīgu statistisko informāciju biznesa analītikai un proaktīvai rīcībai. Iespējams ieprogrammēt uzvedības situācijas ar automātisku notikumu un trauksmju ģenerēšanu.


Uzzināt vairāk

Attālināta pārvaldība kopā ar Digifort

ATTĀLINĀTĀ PĀRVALDĪBA

Pārvērtiet savu viedtālruni vai planšetdatoru (Android/IOs) mobilajā kamerā, kas ir integrēta video pārvaldības sistēmā un nodrošina attēlu straumēšanu reāllaikā tieši uz monitoringa centru.


Uzzināt vairāk

Izmeklēšanas analītika kopā ar Digifort

IZMEKLĒŠANAS ANALĪTIKA
Inovatīvs un tehnoloģisks risinājums, ko izmantot stundām garu ierakstu pārskatīšanai dažos mirkļos. Ātrais pārskats sniedz visu notikumu kopsavilkumu, ļaujot ātri atrast vēlamo, izmantojot krāsu, objekta izmēra, ātruma, virziena un citus filtrus.


Uzzināt vairāk

Kuras industrijas var izmantot Digifort VMS?

Sabiedrības drošība - Digifort

Sabiedrības drošība

Fiksēt pierādījumus par noziedzīgām darbībām sabiedriskās vietās, radīt iedzīvotājiem drošu vidi, atturēt no antisociālas uzvedības, uzraudzīt un nodrošināt sabiedrisko īpašumu drošību.

Izglītība - Digifort

Izglītība

Radīt drošu mācību vidi, uzraudzīt un novērst kaitīgas darbības, piemēram, narkotisko vielu lietošanu vai huligānismu, atklāt neregulārus apmeklētājus, aizsargāt un novērst īpašuma bojājumus skolu un universitāšu pilsētiņās.

Transports - Digifort

Transports

Uzraudzīt satiksmes plūsmu, uzraudzīt iebrucējus, novērst un izmeklēt noziedzīgas darbības, nodrošināt ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, atvieglot lēmumu pieņemšanu, izmeklējot negadījumus vai ārkārtas situācijas.


Tirdzniecība un pakalpojumi - Digifort

Tirdzniecība un pakalpojumi

Atklāj un uzrauga ielaušanās darbības, novērš piekļuvi jutīgām zonām, aizsargā vērtīgu īpašumu, resursus un informāciju, uzrauga automašīnu stāvvietas, atklāj un novērš zādzības.Kritiskā infrastruktūra - Digifort

Kritiskā infrastruktūra

Novērst nelaimes gadījumus un katastrofas, nodrošināt objektu un darbinieku drošību, uzraudzīt kritisko aktīvu un kontrolpunktu darbību, nodrošināt ātru un efektīvu analīzi un auditu.Ko ir svarīgi zināt par VMS?

Intuitīvāka un lietotājam draudzīgāka saskarne

Atbilst lietotāju prasībām attiecībā uz sarežģītiem VMS risinājumiem. Domājot par uzņēmuma video pārvaldības sistēmu, ir vairākas lietas, kas atbildīgajai personai/īpašniekam būtu jāņem vērā. Koncentrējieties uz cilvēkiem, kuri faktiski izmanto sistēmu katru dienu. Tāpēc tai jābūt intuitīvai. Tas nozīmē, ka jūs strādājat saskaņā ar savu loģiku un soļiem, kā tas jādara, un sistēma darbojas tāpat, tā ir "intuitīva". Lai kādas funkcijas jums būtu pieejamas, jums ir jāspēj to izdarīt ar nelielu klikšķu skaitu.

Var padarīt video analīzi gudrāku

Kā mašīna ar dziļo mācīšanos var padarīt video analīzi gudrāku?

Tradicionālā analīze balstās gan uz aparatūru, gan uz inteliģentu video analīzes programmatūru. Šīs sistēmas parasti sastāv no informācijas vākšanas moduļiem (piemēram, sensoriem, kamerām, numura zīmju nolasītājiem u.c.), informācijas analīzes serveriem, kas apkalpo, apstrādā un izplata noderīgu informāciju vai brīdinājumus apsardzes darbiniekiem.

Video analīze, kas balstīta uz standarta datorredzes sistēmu, nevar pilnībā izmantot savu potenciālu

Pieprasījums pēc augstākas precizitātes ir kļuvis arvien lielāks pat sarežģītās tehnoloģijās. Jaunā dziļās mācīšanās (Deep Learning) metode ir pārveidojusi iepriekš izmantoto tehniku un tagad ir veicinājusi milzīgu progresu jebkura veida analīzē tirgū. Ir svarīgi atcerēties, ka video analītikas sistēma nav jāuzskata par atsevišķu sistēmu, bet gan par daļu no sarežģītākas pārvaldības arhitektūras.

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Digifort Video pārvaldības programmatūra (VMS) ir visaptverošs un mērogojams risinājums, kas paredzēts videonovērošanai un drošības pārvaldībai. Tas nodrošina lietotājiem tādas uzlabotas funkcijas kā tiešraide, ierakstīšana, videoanalītika un attālināta piekļuve novērošanas kamerām.

Dažas galvenās Digifort VMS funkcijas ir šādas:

  • Vairāku kameru pārvaldība: Vairāku kameru vienlaicīga vadība un uzraudzība no vienas saskarnes.
  • Video analītika: Uzlabotas analītikas iespējas reāllaika notikumu noteikšanai, piemēram, kustības noteikšana, objektu izsekošana un sejas atpazīšana.
  • Mērogojamība: Viegli mērogojama, lai pielāgotos pieaugošajām uzraudzības vajadzībām, sākot no nelielām instalācijām un beidzot ar liela mēroga izvietojumiem.
  • Integrācija: Viengabalaina integrācija ar plašu kameru, piekļuves kontroles sistēmu un citu drošības ierīču klāstu.
  • Mobila piekļuve: Attālināta piekļuve video tiešraidei un atskaņošanai no viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Digifort mobilo lietotni.

Digifort VMS ir daudzpusīga, un to var izmantot dažādās nozarēs drošības un uzraudzības vajadzībām. To parasti izmanto tādās nozarēs kā mazumtirdzniecība, transports, veselības aprūpe, izglītība, banku un valsts pārvalde, lai uzraudzītu telpas, aizsargātu aktīvus un nodrošinātu darbinieku un klientu drošību.

Dažas no Digifort VMS izmantošanas priekšrocībām ir šādas:

  • Uzlabota drošība: Visaptverošas novērošanas iespējas palīdz novērst noziegumus un uzlabot reaģēšanu uz incidentiem.
  • Darbības efektivitāte: Uzraudzības sistēmu racionalizēta pārvaldība un uzraudzība uzlabo darbības efektivitāti.
  • Lielāka informētība par situāciju: Uzraudzība un analītika reālā laikā sniedz lietotājiem vērtīgu ieskatu apkārtējā vidē.
  • Mērogojamība un elastīgums: Digifort VMS var viegli pielāgoties mainīgajām vajadzībām, un to var mērogot no mazām līdz lielām iekārtām.
  • Integrācijas iespējas: Integrācija ar citām drošības sistēmām un trešo pušu ierīcēm uzlabo vispārējo drošību un funkcionalitāti.

Lai sāktu izmantot Digifort VMS, lūdzu, sazinieties ar kādu mūsu Projektu vadītājiem, kas var sniegt konsultācijas, uzstādīšanas un atbalsta pakalpojumus. Viņi palīdzēs novērtēt jūsu drošības prasības, ieteikt piemērotu Digifort VMS risinājumu, kā arī palīdzēs ar ieviešanu un apmācību. Papildus, varat izpētīt Digifort oficiālo tīmekļa vietni, lai iegūtu vairāk informācijas un resursu.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts