+371 66100650 info@altas.lv

Aicinām apmeklēt ALTAS ielu Baltijas Drošības konferencē

Inovāciju atklāšana ALTAS ielā un Baltijas drošības konferencē 2024 

Š.g. 11. aprīlī Baltijas reģiona sirdī drošības eksperti, nozares līderi un novatori pulcēsies uz aizraujošu ceļojumu drošības nozarē un drošības tehnoloģiju nākotnē. Baltijas drošības konference, kas arī šogad notiks ATTA centrā, Rīgā, kalpos par sadarbības, zināšanu apmaiņas un iedvesmas staru drošības kopienai. Arī uzņēmums ALTAS IT piedalīsies šī pasākuma ietvaros organizētajā drošības risinājumu izstādē, vēl nebijušā konceptā. 

Konferencē pulcēsies ievērojami drošības speciālisti – tādi kā Egons Bušs no LMT, Lilija Breiva no AERONES, valsts amatpersonas, piemēram, Mārtiņš Baltmanis no VUGD, un vadošo drošības tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvji - Filips Landers no Samsung Electronics Europe u.c. Šī profesiju un pieredzes daudzveidība veicinās bagātīgas diskusijas, ļaujot dalībniekiem gūt nenovērtējamas perspektīvas un veidot nozīmīgus sakarus. Konferences teorētisko daļu izcili papildinās arī praktisku risinājumu izstāde. Kā jau minēts iepriekš, Latvijas uzņēmums ALTAS IT šogad izveidojis “ALTAS ielu”, kurā vienkopus sapulcējis pasaules drošības tehnoloģiju konglomerātus, drošības risinājumu ražošanas līderus un novatorus savā jomā.

Šajā ielā ikvienam interesentam būs iespēja izpētīt drošības tehnoloģiju robežas, ļaujoties šo tehnoloģiju paraugdemonstrējumiem - no modernām bezkontaktu piekļuves kontroles sistēmām līdz mūsdienīgiem 3D un AI novērošanas risinājumiem, braukšanas ātruma kontrolei un vienotiem integrētiem drošības risinājumiem, kuri apvieno senākas tehnoloģijas ar mūsdienīgiem un rentabliem risinājumiem. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām, kuras jau guvušas atzinību pasaulē, tai skaitā, arī kritiskās lokācijās, vērot paraugdemonstrējumus klātienē un izpētīt jaunākās tendences, kas veido drošības jomu.

Papildus, ALTAS ielā būs iespēja satikt un veidot diskusijas ar savas jomas ekspertiem un lietpratējiem, kuri noteikti rosinās pārdomas par Jūsu pašreizējo drošības situāciju. Laikmetā, ko raksturo digitālā transformācija, kiberdrošība ir kļuvusi par galveno diskusiju tematu. Vieni no ALTAS ielas “iedzīvotājiem” – Francijas uzņēmums STid Security, kas savu darbību, ražojot bezkontakta piekļuves kontroles sistēmas, galvenokārt, vērš uz kiberdrošības tendencēm, draudu izlūkošanas un riska mazināšanas stratēģijām, izstādes laikā bez maksas apmeklētājiem sniegs noderīgu informāciju, lai stiprinātu savu drošības pozīciju arvien vairāk savstarpēji saistītajā pasaulē – kā pasargāt savu sistēmu no apdraudējuma, ja kaimiņš to nedara; dzirdēsiet arī labākās kiberdrošības prakses. Turpretī pārstāvji no Hanwha Vision un Digifort Global sniegs arī praktiskus piemērus, kā ar nelielu ieguldījumu atbalstu mūsdienīgās tehnoloģijās, var nodrošināt nepārtrauktu izcilību savas un infrastruktūras drošības attīstībā.

Savukārt ALTAS IT uzņēmuma pārstāvji sniegs vērtīgu informāciju par to, kā nepazust tehnoloģiju mainīgo problēmu risināšanā, kā pārvaldīt savu drošības sistēmu rentabli un, ko darīt situācijā, ja finanšu līdzekļu esamība neatbilst pastāvošajām/ aktuālajām vajadzībām. Papildus teorētiskām runām ALTAS IT ikvienam interesentam nodrošinās iespēju izaicināt sevi praktiski un pierādīt, ka cilvēks spēj būt ātrāks par mūsdienu tehnoloģijām reālā, īpaši pielāgotā auto simulatorā. Ikviens, kurš būs pietiekami drosmīgs spēs izmēģināt savas spējas šajā izaicinājumā.

Baltijas Drošības konferences, tai skaitā, arī ALTAS ielas apmeklētāju galvenais ieguvums noteikti būs svaigākās zināšanas un jaundibināti kontakti. Visi dalībnieki viennozīmīgi dosies prom gatavi pieņemt jaunus drošības izaicinājumus un saredzēs iespējas, kas sagaida dinamiskajā drošības tehnoloģiju pasaulē. Pārdomājot bagātinošo pieredzi, kuru gūstam tiekoties klātienē, un gūtās atziņas, mēs, kā drošības speciālisti, ar nepacietību gaidām arī turpmāku drošības tehnoloģiju attīstību un to pozitīvo ietekmi uz mūsu pasauli.

Pierakstīties to leave a comment
Hanwha Vision laiduši klajā līdz šim izdevīgāko videonovērošanas produktu klāstu - A sēriju