+371 66100650  info@altas.lv

Lidar uztveršanas programmatūra

Nodrošiniet mieru un drošību

ar patiesi pārbaudītu reāllaika noteikšanu un izsekošanu

Flasheye iezīmes

Iepazīstinām ar Flasheye produktu Acuity, kas maina spēles noteikumus notikumu noteikšanā ar augstu precizitāti, izmantojot lidara tehnoloģiju. Atšķirībā no tradicionālajiem kameru risinājumiem Acuity sniedz tūlītēju, uzticamu informāciju, un jūs jutīsieties droši, zinot, ka precīzi dati ir jūsu rīcībā, ļaujot jums bez piepūles pieņemt pamatotus lēmumus.

Pieprasīt paraugdemonstrējumu

Flasheye produkts Acuity, kas izmanto lidara tehnoloģiju

Lidara tehnoloģija jau ilgu laiku tiek izmantota aizsardzībā, mērniecībā un robotikā. Mūsdienās, pateicoties ļoti precīzai informācijai par attālumiem, izmēriem un formām, lidara tehnoloģija ir visdaudzsološākā tehnoloģija autonomo transportlīdzekļu un robotu "acu" funkciju veikšanai. Tas ir kā 3D modelis reālajā laikā, kas ietver tūkstošiem mērījumu punktu! Tā vietā, lai sensorus izmantotu uz kustīgiem transportlīdzekļiem, tos var izmantot līdzīgi kamerām, kas uzstādītas infrastruktūrā.


Flasheye programmatūras risinājums Acuity dod iespēju izmantot dažādu ražotāju lidar sensorus un bez piepūles integrēt signalizāciju populārākajās drošības jomas platformās. Nav nepieciešams kodēt un nav vajadzīgi eksperti.

Aizsargājiet kritisko infrastruktūru

Lidara izmantošana novērošanai atbilst GDPR, tāpēc tā ir laba alternatīva publiskām vietām. Sensori nav jutīgi pret skarbiem apstākļiem un laikapstākļiem.

Sabiedrības drošība

Lidara tehnoloģija ietver datus par attālumiem un izmēriem, padarot informāciju uzticamu drošībai kritiski svarīgiem lietojumiem.

Perimetra drošība

Pateicoties augstajai precizitātei, ir iespējams izveidot virtuālus žogus, kas nosaka jebkādu kustību vai nevēlamu darbību.

Pieteikties konsultācijai

Izmantošanas gadījumi un priekšrocības

Šeit ir aprakstīti daži no nozīmīgākajiem izmantošanas gadījumiem:

Piestātnes un ostas - Flasheye risinājums

Piestātnes un ostas

Izmantošanas gadījumi:

 • Perimetra aizsardzība, nesankcionētu personu atklāšana.
 • Atvieglot suņu meklēšanas darbu, meklējot narkotikas (zinot, kur ir notikusi aktivitāte).
 • Aktīvu aizsardzība.
 • Man-down.

Priekšrocības uz analogu produktu fona:

 • Pārklāj plašas teritorijas, pat novēro virs ūdens.
 • Nav jutīgs pret atstarojumiem, piemēram, radaru.
Pilsētvide - Flasheye risinājums

Pilsētvide

Izmantošanas gadījumi:

 • Daudzi klienti norāda, ka pilsētās ieejas ir drošas, savukārt jumti un balkoni ir riskantāki. (sniega uzturēšana, iebrucēji, draudi, droni).
 • Fasādes (spiegošana, kāpjoši cilvēki, draudi, droni).

Priekšrocības uz analogu produktu fona:

 • Integritātes perspektīva sabiedriskajās zonās.
 • Ļoti precīzs monitorings "gaisā", piemēram, fasādēs.
 • Nav jutīgi pret atstarojumiem, piemēram, radaru.
Muzejs - Flasheye risinājums

Muzejs

Izmantošanas gadījumi:

 • Aizsargājiet īpašumus un mākslu.
 • Atklājiet aizdomīgu uzvedību, piemēram, atrašanos vienatnē telpā, pārāk tuvu mākslas darbiem un pamestus priekšmetus.
 • Papildu drošības līmenis - zudumu noteikšana: konstatējiet, ja telpā kaut kas pazudis un nav atpazīts dienas laikā.
 • Trauksmes signāls (signāls vai gaisma), lai nekavējoties pārtrauktu darbību.
 • Cilvēku skaitīšana (un tendences, piemēram, bērni pret pieaugušajiem).

Priekšrocības uz analogu produktu fona:

 • Samazināt nepieciešamību pēc fiziskās apsardzes.
 • Kāpēc tas ir labāk nekā 2D lidar (piemēram, Optex)? o Pilnīga izpratne par vidi ļauj noteikt aizdomīgu uzvedību, nevis tikai pārāk tuvu objektu. o Turklāt no viena sensora var iegūt vairāk datu, piemēram, tendences un siltuma kartes, kā cilvēki uzvedas un staigā apkārtnē, piemēram, kuras zonas ir populārākās utt. o No viena sensora/telpas var "izvietot" daudzus unikālus objektus. Objekts, kas karājas jumtā, uzstādīts pie sienām, vidū utt.
Vilcienu stacijas un infrastruktūra - Flasheye risinājums

​Vilcienu stacijas un infrastruktūra

Izmantošanas gadījumi (tas viss ir iespējams, izmantojot vienu un to pašu sistēmu/datus):

 • Vandālisma atklāšana un pūļu noteikšana uz peroniem.
 • Dzīvnieki vilcienu tuneļos.
 • Perimetra aizsardzība.
 • Elektrolīniju drošība (piemēram, bērnu, kas kāpj uz vilcieniem, noteikšana).

Priekšrocības uz analogu produktu fona:

 • Integritātes perspektīva.
 • Drošības lietojumi, kas nav iespējami ar videonovērošanu, kad ar augstu precizitāti ir jāpārzina attālumi, piemēram, krustojumos, kur cilvēki atrodas tuvu vilcieniem, lidars var nekavējoties noteikt briesmas un brīdināt.
 • Elastība, ar dažiem sensoriem var uzraudzīt daudzas lietas vienlaicīgi, lai uzlabotu drošību, labklājību, kā arī apkopot datus, piemēram, par pūļiem un cilvēku uzvedību.
Priekšrocības dažādos gadījumos - Flasheye risinājums

Priekšrocības dažādos gadījumos:

 • Draudzīgs integrācijas procesam.
 • Augsta precizitāte.

Pieteikties uz konsultāciju

Izveidojiet scenārijus. Ļaujiet sensoriem darboties 24/7.

Izmantojot Flasheye daudzpusīgo rīku komplektu, jūs varat noteikt izmaiņas, apdraudējumu un darbības, padarot savu darbību autonomāku, efektīvāku un drošāku, nepārkāpjot integritāti.

Objektu noteikšana

Izmērs | Ātrums | Virziens | Klase

Noteikšanas maiņa

Skaļums | Ielaušanās | Citas īpašības

Atrašanās vietas noteikšana reāllaikā

Izsekošana | Notikumu paredzēšana | Attālumi

Metadati un ieskats

Skaitīšana | Tendences

Redziet visu ar modernāko uztveri - Flasheye sensori

Redziet visu ar modernāko uztveri

 • Izturība skarbos apstākļos

Sensori darbojas sarežģītā vidē, un programmatūra automātiski nosūta trauksmes signālu vai kontrolē tīrīšanu, kad tas ir nepieciešams. Sensori nav jutīgi pret gaismu un laikapstākļiem.

 • Rūpniecisks protokols

Flasheye programmatūras risinājumi atbalsta visus populārākos rūpnieciskos protokolus.

Sazināties ar Projektu vadītāju

Programmas

Flasheye palīdz uzņēmumiem optimizēt darbību, automatizēt ražošanu un mazināt vajadzību pēc cilvēka uzmanības.

Skaņas līmeņa mērījumi

Veikt krājumu un materiālu apjoma mērījumus uz konveijera lentēm un kravas automašīnu platformām. Sāciet sekot līdzi apjoma datiem, lai gūtu ieskatu par savu darbību. Uzzināt vairāk 

Noviržu no normas noteikšana

Atklājiet novirzes, pamatojoties uz kvalitātes parametriem, agrīni, pirms rodas nopietni bojājumi. Mums ir ideālu parametru bibliotēka, kuriem sekot. Uzzināt vairāk 

Satiksmes kontrole un drošība

Atklājiet un izsekojiet cilvēku, transportlīdzekļu un mašīnu darbības, lai uzlabotu drošību un paaugstinātu efektivitāti! Uzzināt vairāk

Ko Flasheye var darīt jūsu labā?

01

Lidar uzraudzības risinājumi

Viss ir iekļauts: programmatūras licences, savienojamība, aparatūra un pakalpojuma līgums. Risinājumus ir viegli instalēt.

02

Konsultāciju nodrošināšana

Flasheye ir eksperti 3D analīzes, automatizācijas, programmatūras izstrādes, algoritmu izstrādes, AI/ML, testēšanas, robotikas un augstākā līmeņa projektu vadības jomā.

03

Koncepta pārbaudes projekti

Iepazīstieties ar šīs daudzpusīgās tehnoloģijas iespējām. Mēs palīdzēsim jums izstrādāt un īstenot jūsu darbībai piemērotus PoC projektus.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Ouster, Blickfeld, Velodyne, Cepton, Hybo, Aeva, Innoviz un Hokyuo. Mēs nepārtraukti testējam un integrējam sensorus.

Tā ir viena rokasgrāmata viena sensora sistēmai un viena vairāku sensoru sistēmai. Tā var atšķirties arī atkarībā no tā, kā jūs strādājat ar datoru kā partneris. Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Flasheye pārstāvi dariusz@flasheye.se. vai ar ALTAS IT speciālistu info@altas.lv

Dažreiz punktu mākonis tiek ielādēts. Ja tā notiek, varat izmēģināt: nomainiet mākoņa režīmu uz neapstrādātu vai pārbaudiet izvēlni Informācija -> Sensori un pārliecinieties, vai sensors ir pieslēgts.

 Samaziniet parametra "Klasterizācijas maksimālais attālums" skaitu izsekošanas iestatījumos. Lielāks skaitlis samazina joslas platumu, bet mazāks skaitlis labāk atdala objektus.

Palieliniet parametru "Klasterizācijas min. punkti" izsekošanas iestatījumos. Mazāks skaitlis ļauj reaģēt uz objektiem ar ļoti zemu izšķirtspēju, bet, ja vēlaties stabilu sistēmu, varat palielināt šo skaitli, lai objektu noteikšanā un klasificēšanā tiktu ņemti vērā tikai lieli objekti. Bieži vien šis parametrs ir jāmaina atkarībā no tā, kāds sensors jums ir un kāds ir vēlamais noteikšanas diapazons. Vai vēlaties atklāt visu, pat ja ir zema izšķirtspēja, vai arī vēlaties, lai tā būtu stabilāka un būtu nepieciešams noteikts minimālais objektu izmērs?


Lai sniegtu perspektīvu, cilvēku, kas atrodas tālu, var attēlot ar 1-3 punktiem, bet tas joprojām ir vērtīga informācija.

Tas var notikt mazākās telpās/telpās, ja izsekošanas iestatījumos netiek samazināta dinamiskā izšķirtspēja. Dinamiskā izšķirtspēja ir 3D režģis, un, ja šis skaitlis ir pārāk liels, objekti, kas atrodas tuvu sienām, zemei un mēbelēm, var pazust. Lielāka skaitļa priekšrocība ir tā, ka tas samazina joslas platumu un arī samazina viltus trauksmes signālus, piemēram, pārvietojot veģetāciju tuvu atskaites punktam.

Ne visiem ir pietiekami jaudīgs dators vizualizācijai, taču varat samazināt joslas platumu. Ir svarīgi atcerēties, ka vizualizācija atšķiras no tā, kas notiek aizmugurē, ir nepieciešama lielāka apstrādes jauda, lai parādītu punktu mākoni, nevis tikai apstrādātu to. Var palīdzēt arī skatiena izlaišana (apakšējā labajā stūrī), ja jums nav nepieciešams 10 Hz atsvaidzināšanas ātrums. Svarīgākais ir izmantot "statiskā+dinamiskā" mākoņa režīmu (atjauniniet tikai dinamiskās daļas).

Jums ir jautājums, mums atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts